Şimdi Ara

Galaxy S4 için Android 5.0.1 güncellemesi Çin'de internete sızdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Galaxy S4 için Android 5.0.1 güncellemesi Çin'de internete sızdı

Samsung'un Ocak ayı itibariyle bazı amiral gemi modellerine Android 5.0 güncellemesini dağıtacağına dair iddialar sonrasında beklentiler iyiden iyiye artmışken, deneme ROM'ları da internete sızdırılmaya devam ediyor.

Son olarak Çin'de ortaya çıkan Android 5.0.1 güncelleme ROM'u Galaxy S4 için geliştirilmiş. Oldukça stabil olan ROM'da büyük bir hata yer almazken, bazı sistem uyarıları Çince geliyor. GT-I9500, GT-I9502, GT-I9508 ve GT-I9508v model numaralı cihazlar ile uyumlu güncellemede TouchWiz arayüzü de yer alıyor. 

Güncelleme sürümü 5.0.1'e çıktığı için hazırlıkların artık son aşamada olduğu tahmin ediliyor. Bu bakımdan bu ay olmasa bile gelecek ay için Samsung'un bir sürpriz yapması ihtimal dahilinde.  

• Bu şekilde gelecekse gelmesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

Bu şekilde gelecekse gelmesin.

Bu şekilde derken??

• blackcat67 kullanıcısına yanıt
    Güncelleme gayet güzel neyini beğenmediniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan Künç

Güncelleme gayet güzel neyini beğenmediniz ?

Sammobile videolarina bakin kilit ekrani efekti gelmisti bu surumde yok

• muhtemelen 5.0.2 ile gelecek nihayi surum... su anki sizinti hali oldukca stabil 4 gundur performansli bir sekilde kullaniyorum. s4 icin onemli bir guncelleme

• quote:

Orijinalden alıntı: cmert

muhtemelen 5.0.2 ile gelecek nihayi surum... su anki sizinti hali oldukca stabil 4 gundur performansli bir sekilde kullaniyorum. s4 icin onemli bir guncelleme

Akıcılık ve pil durumu olarak nasıl ? Geçişlerde ve kaydırmalarda öksürme tıksırma vs.. oluyormu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • son paragraftaki sürpriz ifadesine takıldım ben samsungun zaten s4 ve note2 ye güncelleme vermesi gerekiyor sürpriz değil yapmaları gereken bir iş zaten..donanım olarak çok rahat alır bu cihazlar
  • Başarılı bir şekilde yükleyen bana ulaşabilir mi? Custom recovery ve gapps kurulumunda problem yaşıyorum.
  • dedektif_dh D kullanıcısına yanıt
    akıcılık stabile hissedilir dercede iyi, yalnızca çoklu görev yönetici ekranında ufak bir lag var. onun dışında rehber, kamera, galeri vs. açılış hızları eski tw lere göre oldukça ileride... batarya ise kitkata göre %10 seviyesinde daha başarılı gibime geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cmert -- 21 Ocak 2015; 20:22:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackcat67

Bu şekilde gelecekse gelmesin.

+1500

• Martta s6 çıkartacak reziller hala guncelleme vermediler samsung gun geçtikçe kan kaybediyor bir guncellemenin bu kadar gec cikmasi aklıma ilk şunu getiriyor samsung mühendisleri bu isten anlamiyor yada yavas çalışıyorlar ne bu ya kac aydir bekliyoruz telefonda batarya sıkıntısı var 4.3 e göre biraz iyi en sorunlu telefon s4 oldu verin su guncellemeyide rahatlasin kullanıcılar

Cok sık guncelleme istiyorsaniz Nexus serisi bir cihaz almanizi oneririm. Bir telefonun iyi olup olmadigina sadece guncellemelerine bakarak karar vermemelisiniz. Ki Nexus disindaki cihazlarin hepsi bu tur guncellemeleri gec alir. Onemli olan telefonun kendisi bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alegro1453 -- 21 Ocak 2015; 23:33:39 >
    kesinlikle katılıyorum. bir güncellemenin bu kadar sürmesi gerçekten bu çağda olası iş değil. nedir arkadaş yani şu güncellemeyi vermek. tamam bunlar basit iş değil, model çok v.s v.s ama artık şunu verde bir kullanalım, feedbacklerden zaten güncelleme yaparsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alegro1453

Cok sık guncelleme istiyorsaniz Nexus serisi bir cihaz almanizi oneririm. Bir telefonun iyi olup olmadigina sadece guncellemelerine bakarak karar vermemelisiniz. Ki Nexus disindaki cihazlarin hepsi bu tur guncellemeleri gec alir. Onemli olan telefonun kendisi bence

Biz telefonda sorun oldugu icin guncelleme istiyoruz

• Bu güncelleme sadece Rusça ve İngilizce dil seçeneğiyle mevcut

Servise falan göndermelisiniz öyleyse.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alegro1453

Servise falan göndermelisiniz öyleyse.

Servisle duzelecek bir durum olsaydi gönderirdim.

Elektronik şans işi maalesef
  • Bekleyeli kaç ay oldu. Sayabilen varmı. Ben unuttum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.