Şimdi Ara

Ultimate Ears BOOM Test Masamızda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Teknik Özellikler:

Frekans aralığı: 90 Hz- 20 KHz

Hassasiyet: 88 db

Direnç: 4 ohm

Sürücü: 2x 40 mm ve 2x Pasif radyatör 

Ses Açısı: 360 derece

Nfc: Bulunuyor

Profiller: A2DP, HFP

Dikkatimi çeken teknik detaylardan bahsetmem gerekirse; 90 Hz-20 Khz frekans aralığı bulunan ürünün, 2'şer adet 40 mm'lik sürücüsü ve 50 mm'lik pasif radyatörü bulunuyor.

• Arkadaşlar kafanıza takılan bir soru olursa çekinmeden sorabilirsiniz. İyi seyirler.
  • bose soundlink mini ile karşılaştırabilir misiniz? amazon da bu iki cihaz kıyasıya kapışıyor

• Gereksiz pahalı bir cihaz bana göre. Ama test ettiğimde gayet doyurucu bir sesi vardı. İnceleme için teşekkürler. Cok iyi isler yapıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye' de var mı ya da olacak mı. Bir de iphone desteği de var değil mi.

• Pm üzerinden bir konuda yardımınızı istedim hocam , cevabınızı bekliyorum .

• aslanistan kullanıcısına yanıt
    Iphone ve Android desteği bulunuyor. Google üzerinden bulabilirsiniz. Bir kaç yerde satışı bulunuyor.
  • logitech den para falan alıyormusunuz yoksa bunlar demo ürünler falan mı? sezer beyin incelediği ürünler genelde logitech ağırlıklı gibi geldi bana
  • hangi masa

• quote:

Orijinalden alıntı: Audi®

logitech den para falan alıyormusunuz yoksa bunlar demo ürünler falan mı? sezer beyin incelediği ürünler genelde logitech ağırlıklı gibi geldi bana

Galiba Sony incelemelerini gözden kaçırmışsınız.

• Elinize sağlık Sezer Bey güzel bir inceleme olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok pahalı değil mi yahu? bunun yerine temiz 2. el z5500 falan alınır yani o kadar pahalı :D

• Sheffield Wednesday kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle. Bazı ürünleri de kendim satın alıp incelemiştim. Faydalı olması adına hiç bir şeyden çekinmem. Teşekkür ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sheffield Wednesday

quote:

Orijinalden alıntı: Audi®

logitech den para falan alıyormusunuz yoksa bunlar demo ürünler falan mı? sezer beyin incelediği ürünler genelde logitech ağırlıklı gibi geldi bana

Galiba Sony incelemelerini gözden kaçırmışsınız.

olabilir genelde logitech görünce bi an sponsor firma gibi bi izlenim oldu

sezer bey yorumumu yanlış anlamamanızı umar başarılarınızın devamını dilerim

• keşke incelemeyi izlemeden önce fiyatına baksaydım..boşu boşuna zaman kaybı oldu benim için...

• Bizim bi arkadaşta vardı, yılbaşında bütün gece bununla takılmıştık evde.
    iPhone'dan bağlanınca köşede cihazın pil durumunu da gösteriyordu yanlış anlamadıysam.
    Bir de ses tuşları iPhone ile senkronize, birisinden sona getirirseniz diğeri de sona geliyor.

Monster Clarity HD evde dinlemek için çok iyi. İkisini yanyana getirip dinlemedim ve maalesef Boom'un sesini hatırlamıyorum ama evde parti haricinde dinlerken bir fark olacağını sanmıyorum.

• logitech çok kaliteli ürün hoş ama 500 tl nedir ?

• Ben Turkcell den 460 TL aldım bana da çok Pahalı geldi ama bildigin opera ses çok net ve temiz genede çok para Yav ??

• 200 $ maşallah :D

• Güzel ürün.....

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.