Şimdi Ara

KLİKSADAN TELEFON ALDIM SÜREÇ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aylardır telefon arayışımı nihayet sona erdirdim.Dün kliksa dan LG G3 32 gb aldım ve fiyatı çok uygun geldi.Neden kliksa yı tercih ettim çünkü bir arkadaşım da aynı siteden g3 sipariş etti ve sorunsuz kullanıyor telefonda bir problem yokmuş şu anda
    çok gittim geldim note 4 alacaktım ama ergonomisi bana göre değil rahat hissetmedim kendimi kullanırken,z3 niye almadım z4 dedikoduları patlak vermişken z3 almak biraz saçma olur diye düşündüm z2 de z4 çıkınca 2 nesil geride kalıyor bu yüzden en beğendiğim telefonu lg g3 32 gb olanı aldım
    ısınma problemi inanın bütün amiral gemisi olarak tabir edilen cihazlarda mevcut neyse konuyu dağıtmak istemiyorum

ürün daha elime ulaşmadı bulunduğum ilçede ups kargo yok ve belirli günlerde getiriyorlar ona göre biraz gecikebilir diye düşünüyorum size sorum
    ürünü kargodan alırken ne yapmam gerekiyor kargo elemanın önünde mi açayım kutuyu?ve belirli testler falan yapın diyen kişiler duyuyordum pixel vs kargo elemanı bu sürede durmak istemeyebilir uyuz insan çok sonuçta :D yapmam gereken en önemli şey imeileri karşılaştırmak ve serisini kontrol etmek onun dışında zaten kutunun kapalı gelmesi lazım bu yğzden cihazda kozmetik bir soun da yoksa almam gerekiyor :D

ne yapmam gerektiği konusunda yardımcı olursanız sevinirim ayrıca kargo ben evde yokken gelir ve bir başkası komşu vs alırsa ne yapayım

EDİT:::::

Arkadaşlar telefonu geçtiğimiz perşembe aldım öncelikle şunları belirteyim merak eden arkadaşlar için
    kargo şubesinden kendim aldım paketi açıp kontrol ettim ürün kapalı kutu+garanti belgesi dahilinde kliksa kutusunun içinde geldi.Amblajlı vs hiçbir problem yok teknosa bimeks vs aldığımız ürünler gibi....
    imeileri karşılaştırdım bir sıkıntı yok
    Açıp cihazı kontrol ettim özelliklede meşhur çatlak problemlerine karşı Allah tan hiç bir problem yoktu cihazda ekranda da hiç bir sorun yok ölü pixel vs olarak...
    Cihazı kullanıyorum ve çok memnunum sadece bataryası biraz çabuk bitiyor gibi ama 1 günü rahat çıkarıyor.

bu ölü pixel vs sonradan oluşabilir mi arkadaşlar onu da sorayım

ayrıca anlamadığım tek bir şey var 5.0 lollipop güncellemesi görünmüyor telefonda daha 4.4.2 kullanıyor ve güncel sürüm olarak görünüyor bunun sebebi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkwolf33 -- 27 Ocak 2015; 17:24:57 >

• hayırlı olsun umarım pişman olmazsınız kasma takılma ısınma gibi sorunlar yüzünden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melikbey

hayırlı olsun umarım pişman olmazsınız kasma takılma ısınma gibi sorunlar yüzünden

inşallah hocam aldık artık ayrıca sıkıldım artık telefonların sid.k yarışından hepsinde sorunlar mevcut bunu sizde biliyorsunuz
  • darkwolf33 kullanıcısına yanıt
    Tabiki mevcut hocam,kusursuz telefon yok şuan ama keşke en azından z2 yada m8 baksaydıniz sakin yanlış anlamayin beni fakat uzun ömürlü kullanımda şimdilik lg iyi bir seçenek olmiya bilir.neyse almışsınız inşallah ben yanlış çıkarımda uzun süreli gönlünüzun istediği gibi kullanırsiniz tekrardan hayırlı olsun.

• kargoyu alın sorgusuz sualsiz , kapıyı kapatın koltuğa oturun rahatca istediğiniz testi yapın sorun çıkarsa koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır geri iade edersiniz. boşuna ayakta vs beklemeyin kapıda

• quote:

Orijinalden alıntı: UzmanForumcu

Ne kadara aldınız aynen firmalar birbiriyle yarışmak için malasef telefonlarda büyük gelişme kaydedemiyorlar

1.399tl+3tl kargo=1402 tl ye aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melikbey

Tabiki mevcut hocam,kusursuz telefon yok şuan ama keşke en azından z2 yada m8 baksaydıniz sakin yanlış anlamayin beni fakat uzun ömürlü kullanımda şimdilik lg iyi bir seçenek olmiya bilir.neyse almışsınız inşallah ben yanlış çıkarımda uzun süreli gönlünüzun istediği gibi kullanırsiniz tekrardan hayırlı olsun.

hocam teşekkürler cvapların için...z2 ile çok gittim geldim arasında m8 tasarımını sevmiyorum açıkcası z2 kullanan bir tanıdığım alma dedi memnun değilmiş ayrıca o kapaklar yüzünden tercih etmedim ben bir de ön kamera ve arka kameranın tek led flash olmasından
    haklı olabilirsiniz uzun vadeli olmayabilir! bunu zaman gösterecek ama güncelleme konusunda bir çok firmadan daha önde olması şaşırttı beni çoğu cihazdan önce aldı lollipopu

• darkwolf33 kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler :) iyi forumlar hocam

• UzmanForumcu kullanıcısına yanıt
    tabiki iyi telefon hocam kötü demedik eksik kısımlarını belirttim o kadar. adı üstünde amiral gemisi bir firmanın :) iyi forumlar dilerim :)

• UzmanForumcu kullanıcısına yanıt
    tamam uzman kardeşim:)

• ..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.