Şimdi Ara

Belkin 4 Ports 300Mbps Modem/Router (59,90 TL) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
12
Favori
12.266
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İncelemenizi merakla bekliyorum teşekkürler.

Ayrıca sizce o modem varken bu modemi almak saçma olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thebaboli

İncelemenizi merakla bekliyorum teşekkürler.

Ayrıca sizce o modem varken bu modemi almak saçma olur mu?

o modem den kastettiğiniz tplink 8961nd herhalde?
    eğer diğer arkadaşların bahsettiği adsl kopma sorunu modemle ilgiliyse bence riske girmemek lazım çünkü şuana kadar iki kişide çıktı kronik sorun olmasa bile bu modellerde sıklıkla karşılaşılan bir durum olduğunu gösteriyor
  • hüseyni kullanıcısına yanıt
    Airties rt206 v4 ile kıyaslamaya çalışıyorum. Ultranete geçince yetmez gibi geldi o modem. Bunu mu akşam emektarla devam mı etsem bilemedim.

• kliksadan alınan modemin amazondaki yorumlarını da okudum çoğu kişi bağlantı kopma probleminden bahsetmiş kronik sorunlu anlaşılan
  • Kliksa'dan aldım. Bugün elime ulaştı. Akşam eve gittiğimde deneyeceğim. Bir kopma sorunu vb. gibi şeylerle karşılaşırsam buraya yazacağım.
  • Benim de bugün elime ulaştı. Kurulumu yaptım, gayet güzel çalışıyor. Çekim gücü airties rt-205 modemim ile aynı. Dubleks evde kullanıyorum. Çekim sınırı aynı yerde bitiyor. Bağlantı hızım değişmese de ilginçtir sayfaların yüklenme hızı farkedilir derecede arttı. Zannedersem ping hızını düşürdü bu Router. Kullanımda gün devirmesemde ben memnun kaldım. Tavsiye ederim.

• Arkadaşlar modemin arayüzüne baglandım fakat şifre istiyor degişiklik yapmak için.Kagıtta gelen şifreyi yazıyorum kabul etmiyor.Sizce ne yapmalıyım
  • Arkadaşlar bu akşam elime ulaştı modem, kurulumunu yaptım daha sonra modem arayüzünden 2-3 ince işlem yaptım guest access'i kaldır, arayüze şifre koy gibi daha sonrasında modem restart attıktan sonra arayüze ulaşamıyorum. 192.168.2.1 yapıyorum internet explorer'da ama sürekli bu sayfa görüntülenemiyor yazısı çıkıyor. bir çözüm önerisi olan var mı acaba? modeme kablo ile bağlayıp denediğimde de olmadı.

edit; imla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extraordinariuss -- 28 Ocak 2015; 21:22:43 >
  • herhangi bir şifre girmeyin submit i tıklayın
  • Wireless şifresini ddgiştirince laptopum modeme baglanmıyor şifrede sormuyor neden olabilir

• extraordinariuss kullanıcısına yanıt
    http://Router adresinden Modem arayüzüne giriliyor

• sertaga kullanıcısına yanıt
    işin garibi o adresten de giremiyor. hiçbir şekilde modem arayüzüne ulaşamıyorum.
  • extraordinariuss kullanıcısına yanıt
    Denetim Masası\Ağ ve Internet\Ağ Bağlantıları

wifi etkin mi burada

bende de aynısı oldu düzelttim ama nasıl yaptım hatırlamıyorum.

olmazsa yeniden kurulum yapın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Habidin

quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

http://www.amazon.com/Belkin-Wireless-Dual-Band-Router-Generation/dp/B005CUVPMK

pek anlamasamda yorumlar iyi gibi araştıran oldu mu alsak mı

oha o ne biçim fiyat öyle? toplu alıp ihracat mı yapsak

yanlız o WAN girişli

• Modemi eline ulaşanlar özellikle kablo ile yapilan adsl baglanti kopuyor mu?? bunu test ederse herkes için faydali olur bugun amazon da modemi alip kullananlarin en cok silayet ettigi sorun kablo baglantisinin kopmasi

• Bendeki modemde sorun olacak mı diye merak içindeyim ama kurulum yapacak vakit yok. Cumartesi kurup göreceğim artık.

• tüm kablosuz cihazlarım modeme baglandı .Fakat kablo ile bagladıgım masaüstü pc baglanamadı.Tanımlanamayan ag hatası veriyor.Ne yaptıysam olmadı.
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    modeme restart attım, cihazın yanındayken daha taze kurulum yapmışken modem arayüzünü açmadı. Canımı sıktı bu olay, tp-link'in modem arayüzüne girememe probleminden ötürü bunu almıştım zaten ben de.
  • thebaboli kullanıcısına yanıt
    Bende airties rt-206 v4 modemde ultranet 16 mbps kullaniyorum. 16 megabiti sorunsuz aliyor

• Ben ethernet kablosu ile masaüstü bilgisayarıma bağladım. Sadece bugünlük kullanımda bir problem gözükmüyor. Kablosuz olarak telefon ve Laptopda da bir problem yaşamadım.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.