Şimdi Ara

Belkin 4 Ports 300Mbps Modem/Router (59,90 TL) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
258
Cevap
12
Favori
12.266
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: inceyol

cihaz geldi. fotoları koyuyorum.

edit: mobil girenler resim boyutu için kusura bakmasın. ürünü iyi inceleyebilmeniz için resimleri küçültmedim.

Belkin 4 Ports 300Mbps Modem/Router (59,90 TL) Belkin 4 Ports 300Mbps Modem/Router (59,90 TL) Belkin 4 Ports 300Mbps Modem/Router (59,90 TL) Belkin 4 Ports 300Mbps Modem/Router (59,90 TL) Belkin 4 Ports 300Mbps Modem/Router (59,90 TL)

Cihaz modem aynı zamanda telefon kablosunun giriş yeri gri olan , dikkatli bakın sarı olanlardan daha dar ve 2 pinli .. ... Zaten üstünde de yazıyor

• kliksada ve istanbulbilişimde satılanlar farklı ürünler o yüzden arkadaşlar nerden aldıklarını yazda daha faydalı olurdu
  • kliksadan aldım. ilk mesajımı da düzelttim.

router olarak kullanmak için aldım. bu nedenle modem olarak bağlayıp test etmedim.
  • inceyol İ kullanıcısına yanıt
    Test etmeniz mümkün mü değilse bile göründüğü kadarı ile modem gibi duruyor sizce ?
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    5 fotoğrafta da açıkça modem olduğu görülüyor.
    ben modem olarak kullanmayacağım o ayrı. bu nedenle de test etmeyi düşünmüyorum.
  • tamam hocam sağolun bende sipariş verdim.
  • http://www.belkin.com/uk/search?text=F9J1105AS

destek kısmında kullanım klavuzu var kesin modem kliksadan aldım ama şimdi kalmamış
  • Belkin N450DB model 450 MBPS dual band Modem/Router modelini satın aldım

Cihaz normal bir wireless adsl modemin yaptığı işi yapabiliyor

Wireless antenleri kasa içinde olduğu için çekim gücü çok iyi değil (aynı sebepten ötürü anten değiştirme şansımızda yok) aynı ev içinde salona konduğunda sıkıntısız kullanılıyor ama bina içinde katlar arasında sağlıklı çalışabileceğini sanmıyorum

Dual band aynı anda her iki wireless ağıda (2.4ghz ve 5ghz) aktıf olarak dağıtıyor ayrıca bu iki bandın dışında birde misafir ağ için wireless yayın yapıyor

Durum ledleri bölümünde alışılmış 3 led yerine duruma göre renk değiştiren bir tek led kullanmışlar

internet bağlantım 10 sene önceki standartlarda olduğu için malesef performansı ile ilgili bir şey söyleyemeyeceğim
  • kliksadan aldığım 450db modemi kurdum ve memnun kaldım , bu konuya yazma sebeplerim ;

1- ürün modem ve gayet iyi çalışıyor ( tek ufak sorun teknik desteği yok , cd takıp verileri siz girmelisiniz )

2- arka odadan salondaki samsung televizyonumu internete bağlıyabildi ( nihayet ) , şimdiye kadar gördüğüm en iyi menzilli modem
    daha önce aynı mesafeyi ( 10 metre ) airties , zyxel ile de denemiş biri olarak yazıyorum bunu..

3- önceki modemim yine 300 mps olan tp link 8961 ile ve yine son model tp-link repeater ile aynı mesafeden samsung 55hu8000 tv yi internete bağlayamamış biri olarak belkin modeme kocaman bir aferin
    tp link telefon teknik servislerine de kocaman bir yuuuuh çekiyorum ( aslında gayet ilgililer ama 4 aramamada da ısrarla ip çakışması var dememe rağmen , olayı ttnete ve samsung servise bağladılar , ki aynı televizyon samsung note 3 ile internete bağlanabiliyordu )

özetle ; bu modemi bir daha bu fiyata bulursanız kaçırmayın....
    siz de benim gibi " neden bağlanmıyor bu mıçtığımın televizyonu wireless interneteee " diyenlerdenseniz , bu modeme bir şans verin...

• kliksada bitmiş galiba. ürün bulunmuyor..
  • harika modem
  • bu vakitten sonra gigabit olmayan router almam :)
  • tüh ya tamda modem lazımdı şansa bak bitmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

bu vakitten sonra gigabit olmayan router almam :)

+1
  • Modem Geldi.

• Benim modem de geldi, biraz büyükmüş ama tasarımı hoşuma gitti.
  • Arkadaşlar

Konuştum tekrar modem sitelerinde satışa girecek. Muhtemelen bugun başlar
    Ancak aynı fiyatamı olur başka bir kampanyamı olur bilemiyorum
  • DasheriM kullanıcısına yanıt
    elinizdeki asusa tomatousb yuklemeniz durumunda mukemmel bir cihaza kavusabilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Halkçı2013

Arkadaşlar

Konuştum tekrar modem sitelerinde satışa girecek. Muhtemelen bugun başlar
    Ancak aynı fiyatamı olur başka bir kampanyamı olur bilemiyorum

kimle konuştun ustam? hızlıal mı? dedi koyacaklarmış beklemedeyim haber et bana ustam bir zahmet modem lazım gidip airties gibi çakall firmalara para vermeyelim
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Üzerinde Wi-fi açma kapama düğmesi yok sanırım?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.