Şimdi Ara

81 LVL İTEMLİ MAGE RESURRECT SATILIKTIR İHTİYAÇTAN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 81 LVL MAGE CHARIMI SATIYORUM EĞİTİMİMDEN DOLAYI UCUZA SATICAM İSTANBUL İÇİ SATIYORUM ÇARIN İTEMLERİ
    +3 DUAL SHİO TEARS
    +3 DUAL MAGE EARRİNG
    +7 KROWAZ SET
    +8 GLACİER ERENİON
    +1 ELEMENTAL PENDANT
    +6 70 QUEST STAFFI
    ÇAR 81 LVL %5 'TİR NP FAZLA KASMADIM 40 K FALAN VAR ICS FALAN YAPMADIM SADECE MAIL DEGISIKLIGI OLUCAK ÇAR TEMİZDİR. FİYAT OLARAK 130 DUSUNUYORUM CİDDİ ALICILAR MESAJ ATABILIRSE SEVINIRIM İYİ FORUMLAR
    ÇARIN RESMİ:

81 LVL İTEMLİ MAGE RESURRECT SATILIKTIR İHTİYAÇTAN

• Sadece 130 TL mi ? Ne kadar ucuzlamış. Hayırlı satışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • itemler ucuzlamış oyunda bayadır girmiyorum o yüzden normalde bu kadar ucuza gitmemesi lazım :)
  • Şaşırdım açıkçası Gaia'da oynuyorum ben de biz de sadece +7 Mage Krowaz set 750 TL civarında. Gerçi Resuda herkes +9 +10 setli bu char iş yapıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

Şaşırdım açıkçası Gaia'da oynuyorum ben de biz de sadece +7 Mage Krowaz set 750 TL civarında. Gerçi Resuda herkes +9 +10 setli bu char iş yapıyor mu?

2
    İce mage oynayana bağlı birazda benim işimi görüyordu pk'da zamanında bende baya pahalıya almıştım +3 dual shioları falan +3 me yoktu nerdeyse sw'de zar zor toplamıştım şimdi çok düşmüş item fiyatları bilmiyorum 150'ye alıcı bulamadım 130'a bulurum belki :)
  • critic'siz tek atarlar bu char'a
  • Valla bedava çar. Ama 9 10 setlerin pazarda olduğu serverda ne kadar iş görür?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.