Şimdi Ara

25 - 29 Bin Arası Sorun çıkarmayacak Bol cepli Aile arabası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arkadaşlar 2. el, 25 - 29 bin arası bütçe ile, bol gözlü, büyük bagajlı, geniş, donanımlı (arka tarafa klima vs), uzun yıllar sorun çıkarmayacak, az yakan Aile aracı olarak neler önerebilirsiniz. 2 haftadır baktıkça bakıyorum, baktıkça yeni araçlar görüyorum, işin içinden çıkamadım. İlk aracım 2006 model çok küçük bir araçtı. Artık küçük araç aileme yetmeyecek. Model yılı olarak 2008 altına inmek istemiyorum. Kilometre olarak uzun yıllar beni götürebilecek kadar olupta çok km yapmamış sağlam bir araç bakıyorum. Önerileriniz olursa çok sevinirim. Ben baktıkça, Skoda Roomster, Reno Clio Grantour, Peugeot 207 gibi station vagon araçlar keşfettim. Ama sedan araçlarda öneren arkadaşlarım oldu. O kadar çok model var ki, hangisinin donanımı nasıldır işin içinden çıkamıyorum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suyunsesi -- 20 Ocak 2015; 11:21:07 >

• Oyle bir araba yok bildigim kadariyla arka tarafa klima vs donanimli lüks genis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle bir araç var ise söyleyin bizde alalım :) Clionun ,207 nin neresinde donanim var bence sizin donanim anlayışınız farklı

• 2007 model megane II, Expression ya da privlaj. Bagajı çok geniş, dizel, donanımı var. 30.000 TL privlaj zor da expression bulabilirsin. KM az çok zor, min. 100.000 tabanında bulabilirsin. Saygılar.
  • opel vectra c

• quote:

Orijinalden alıntı: GTS1907

opel vectra c

Sorun çıkarmayacak demiş.
  • 207sw aldık daha yeni, sorularınız olursa elimden geldiğince cevaplarım. Yalnız çok aman aman bi tecrübem yok, biraz daha havada kalabilir yorumlarım
  • Cevaplar için teşekkür ediyorum. Haklısınız böyle bir araç böyle bir fiyat aralığında yok. En azından olabilirliği yüksek bir şeyler bulabilirim belki diye bakıyorum. Diğer arkadaşların Megan önerilerini inceliyorum. 2008 modelleri sahibinden com da bulunabiliyor. Dediğiniz gibi 100 bin üzeri km. Peki 100 bin üzerine ne kadar çıkmam mantıklı olur? Yani dizel araç bakıyorum ve uzun yıllar kullanmayı amaçlıyorsam en fazla kaç km araçlara kadar bakmalıyım? Ayrıca Grand Scenic ler nasıl araçlar?
  • Orijinalden alıntı: suyunsesi

Tüm foruma iyi forumlar.
    Arkadaşlar 2. el, 25 - 29 bin arası bütçe ile, bol gözlü, büyük bagajlı, geniş, donanımlı (arka tarafa klima vs), uzun yıllar sorun çıkarmayacak, az yakan Aile aracıArkadaşlar 2. el, 25 - 29 bin arası bütçe ile, bol gözlü, büyük bagajlı, geniş, donanımlı (arka tarafa klima vs),
    chavrole cruize
    megane
    linea

- az yakan Aile aracı
    linea
    megane
    cruize - tüp takarsın

- uzun yıllar sorun çıkarmayacak
    Allah Büyük
  • quote:

Orijinalden alıntı: dörtçeker

quote:

opel vectra c

ee tamam iste

• ford c max

• quote:

Orijinalden alıntı: suyunsesi

Cevaplar için teşekkür ediyorum. Haklısınız böyle bir araç böyle bir fiyat aralığında yok. En azından olabilirliği yüksek bir şeyler bulabilirim belki diye bakıyorum. Diğer arkadaşların Megan önerilerini inceliyorum. 2008 modelleri sahibinden com da bulunabiliyor. Dediğiniz gibi 100 bin üzeri km. Peki 100 bin üzerine ne kadar çıkmam mantıklı olur? Yani dizel araç bakıyorum ve uzun yıllar kullanmayı amaçlıyorsam en fazla kaç km araçlara kadar bakmalıyım? Ayrıca Grand Scenic ler nasıl araçlar?

megane II babamın aracı, 2007 expression donanım fazla iç hacim genişliği çok güzel, boyum 1.83 koltuğuda bayağı geriye yatırmama rağmen arkadakiler halay çekiyor resmen :) bagajda çok geniş, yakıtı da çok az yakıyor, şöyle diyim 2-3 bin devir aralığında yazın olan fiyatlarla 20 TL'lik mazotla 100km çok rahat yapıyordum. 260 TL'e depoyu fulluyordum ve 1300 km kalan yakıt gösteriyordu.

İkinci elinin hızlı olması, servis ağı vs. çok iyi.

2012 yılında 28.000 km de iken(orjinal kmsi, hollanda konsolosluğunda görev yapan birinden almıştık, yılda 15 gün kullanmış) almıştık, şu anda 80 bini devirdi araç :) ve inanırmısın bir kere bile arızalanmadı nazarlardan korusun :) tek gideri yağ su bakım vs. muayenesi ve yıllık vergisi oldu aracın yakıt hariç. Tam bir aile arabası 5 kişi çok rahat sığıyor ve donanımıda dediğim gibi fazla, hele privlaj olursa aşırı tatmin eder ama o zaman fiyat aralığı 33-35 arası olur.

Saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bugraloji -- 20 Ocak 2015; 18:30:27 >

• Öyle bir araç yok

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • C4 Picasso bakın ama o fiyatlara bulmanız çok zor.

Renault Scenic olabilir.Ama scenicte arkada klima var mı bilmiyorum?

Bir de Ford C-max bakabilirsiniz.

• Arkadaşım 2004 model nissan x-trail aldı. 4*4, deri koltuk, tv~ navi, büyük sunroof,otomatik vites ve 27000 gibi bir fiyat.

• 2004 megane 2 , ford focus ghia. Donanım dersen genislikk dersen bu paraya kesinlikle megane 2 dynamic tekno+exclusive paket bak. Cebine para da kalır. Sunroff zenon far 6 hava yastığı gepgenis ic hacmi ve cok miktardaki saklama gözleri ne dersinn? Bi araştır

• quote:

Orijinalden alıntı: suyunsesi

Tüm foruma iyi forumlar.
    Arkadaşlar 2. el, 25 - 29 bin arası bütçe ile, bol gözlü, büyük bagajlı, geniş, donanımlı (arka tarafa klima vs), uzun yıllar sorun çıkarmayacak, az yakan Aile aracı olarak neler önerebilirsiniz. 2 haftadır baktıkça bakıyorum, baktıkça yeni araçlar görüyorum, işin içinden çıkamadım. İlk aracım 2006 model çok küçük bir araçtı. Artık küçük araç aileme yetmeyecek. Model yılı olarak 2008 altına inmek istemiyorum. Kilometre olarak uzun yıllar beni götürebilecek kadar olupta çok km yapmamış sağlam bir araç bakıyorum. Önerileriniz olursa çok sevinirim. Ben baktıkça, Skoda Roomster, Reno Clio Grantour, Peugeot 207 gibi station vagon araçlar keşfettim. Ama sedan araçlarda öneren arkadaşlarım oldu. O kadar çok model var ki, hangisinin donanımı nasıldır işin içinden çıkamıyorum. Şimdiden teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-orjinal-pirivilage-stejin-megan-2006-model-197282799/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ilk-sahibinden-hatasiz-2005-vectra-design-edition-117bin-kmde-197272509/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-bilen-billir-bu-araci-206-piril-gorunce-inanmak-zor-gelecek-197416132/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-muslu-otomotiv-den-ilk-sahibinden-hatasiz-full-orjinal-sonata-193639296/detay

• Tüm cevaplar için teşekkürler. 2011 model 1.4 dizel 90 hp. Kia Venga aldım. An itibari ile 3 gündür kullanıyorum ve araçtan çok memnunum. Hakikaten içi çok geniş, donanımı bana yeterli.
  • Arkadaşım ayakların yere bastığında araba konusunda ucuz-iyi-yeni kelimelerinin asla Yanyana gelemeyeceğini bu Eşyanın tabiatına ters bir durum OLDUĞUNU anlayacaksın.o zaman memnunıyetle sana yardımcı oluruz.biz buradayız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dörtçeker

quote:

opel vectra c

22 liraya 230 bin km de 2003 vectra otomatik 1.9 dizel buldum
    ne gibi sorunları var?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.