Şimdi Ara

Hepsiburada 19-23 ocak hediye çeki (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
4
Favori
7.974
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence 1000 liralık alışverişe 50 lira çek versin, o çeki de 2000 lirada kullandırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceylinnaz

Kimisine göre çöp kimisine göre güzel kampanya.Benim açımdan bakılırsa güzel kampanya gramı 96 tl olan altını 101 tl'ye aldım.Ve bunun karşılığında iki adet 75 tl'lik çek kazandım.O çekleri kullanmazsam çek satış bölümünde rahat bir şekilde 40 tl'ye satabilirim.Buda 80 tl demek oluyor.Bu durumda altın bana 92 küsüre gelmiş oluyor.Bu işte şimdi ben karlımı yoksa zarrlımı olmuş oluyorum.

bu 75 lik çek. çek satışta garanti satılır mı 40 a?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

quote:

Orijinalden alıntı: ceylinnaz

Kimisine göre çöp kimisine göre güzel kampanya.Benim açımdan bakılırsa güzel kampanya gramı 96 tl olan altını 101 tl'ye aldım.Ve bunun karşılığında iki adet 75 tl'lik çek kazandım.O çekleri kullanmazsam çek satış bölümünde rahat bir şekilde 40 tl'ye satabilirim.Buda 80 tl demek oluyor.Bu durumda altın bana 92 küsüre gelmiş oluyor.Bu işte şimdi ben karlımı yoksa zarrlımı olmuş oluyorum.

bu 75 lik çek. çek satışta garanti satılır mı 40 a?

Ben şimdiye kadar sıkıntısız bir şekilde hep sattım. Ama çeki alan kişiler sizin referanslarınızı göz önüne alıyorlar. Referanslarınız yoksa satmakta zorlanabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çekler,"aktif olacak çek" olarak tanimlanmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.