Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8.0 N5105 Tablet 785 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.365
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiyatı gerçekten çok güzel ben kullanıp kardeşime vermiştim. O Hala çok memnun ve her işini halledebiliyor. O Zaman 900 küsüre almıştım bonusla falan şuan Fiyat bomba olmuş

Samsung Galaxy Note 8.0 N5105 785 TL
     Samsung Galaxy Note 8.0 N5105 Tablet  785 TL

• Android sürüm aldı mı. 4.1 gözüküyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat nasil arkadaslar,alinabilirlik duzeyi varmi.buaralar bi tablet almak istiyorum ama biturlu karar veremedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat iyi bence. kullanım alanınız nedir bilmiyorum ama ben kalemi için almıştım ve yoğun bir şekilde kullanıyorum. İhtiyaçlarıma tam anlamıyla cevap veren bir cihaz olduğunu söyleyebilirim.
  • recepagam R kullanıcısına yanıt
    Valla Kardeşim üniversite öğrencisi sürekli yanında taşıyor bu ürünü hem şarjından hemde kaleminden çok memnun derste falan resim çekip not alıyor üzerine otobüslerde falan sürekli yanında ben O Kadar verimli kullanamıyordum bendeyken :D:D Birde 3G Olması özellikle çok avantaj bizim yazlıkta internet yok mesela tablette 15 gb alıyoruz orda yayıp herşeyi ondan kullanıyoruz.
  • bana biraz eski sürüm gibi gelsi ve ekran kalitesi olarak da yüksek düzeyde değil galiba...değil mi?
  • 1 yıldan fazladir telefpn tablet niyetine ben kullaniyorum ve inanin tüm islerimi bununla yapiyorum cokda memnunum
  • Ram kaç? göremedim de. Kalemi olmasa bir nane değil gibi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 gb ram
  • Tırt 500 e falan alınır.

• kinq69 K kullanıcısına yanıt
    Aynı Satıcı dostum başka yok bu rakamlara satan.
  • Açıkçası ben uzun zamandır arıyordum böyle bir ürün. Haftasonu Samsung mağazasına gittim 900 TL fiyat verdiler almadım.
    İnternette araştırırken Epttavm nin ilanını gördüm biraz araştırdım en ucuzu en güveniliri bu site geldi. Sonuçta PTT devletin markası bu sebepten %100 güvenimi kazandılar. Satıcıda her soruma cevap verdi.4
    Hem kargo parası vermiyorsun kapıda ödeme imkanı tanıyorlar hemde kalem özelliği olan note serisi tablet.
    Şimdi arama özelliğini yükletip yükletmemekte kararsızım yükletirsem telefonumu satarım çünkü=)
    Fiyatına göre bence çok iyi ve kaliteli ürün. Linki de aşağıda paylaşıyorum.

https://www.epttavm.com/tr/item/6431669_samsung-galaxy-note-8.0-n5105-tablet/

• quote:

Orijinalden alıntı: cacan

Açıkçası ben uzun zamandır arıyordum böyle bir ürün. Haftasonu Samsung mağazasına gittim 900 TL fiyat verdiler almadım.
    İnternette araştırırken Epttavm nin ilanını gördüm biraz araştırdım en ucuzu en güveniliri bu site geldi. Sonuçta PTT devletin markası bu sebepten %100 güvenimi kazandılar. Satıcıda her soruma cevap verdi.4
    Hem kargo parası vermiyorsun kapıda ödeme imkanı tanıyorlar hemde kalem özelliği olan note serisi tablet.
    Şimdi arama özelliğini yükletip yükletmemekte kararsızım yükletirsem telefonumu satarım çünkü=)
    Fiyatına göre bence çok iyi ve kaliteli ürün. Linki de aşağıda paylaşıyorum.

https://www.epttavm.com/tr/item/6431669_samsung-galaxy-note-8.0-n5105-tablet/

p.m attım arkadaşım

• quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Ram kaç? göremedim de. Kalemi olmasa bir nane değil gibi.

Aynen aynen. Bosverin siz. Bosuna stok azalmasin alacak olanlarin onu kapanmasin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

quote:

Aynen aynen. Bosverin siz. Bosuna stok azalmasin alacak olanlarin onu kapanmasin.

Yav he he sanki hepsini alacaksın.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Evomania

quote:

Yav he he sanki hepsini alacaksın.

Bende zaten var

• quote:

Orijinalden alıntı: Berk.Armani

Valla Kardeşim üniversite öğrencisi sürekli yanında taşıyor bu ürünü hem şarjından hemde kaleminden çok memnun derste falan resim çekip not alıyor üzerine otobüslerde falan sürekli yanında ben O Kadar verimli kullanamıyordum bendeyken :D:D Birde 3G Olması özellikle çok avantaj bizim yazlıkta internet yok mesela tablette 15 gb alıyoruz orda yayıp herşeyi ondan kullanıyoruz.

Kardeşim bunda wifi hotspot var mı?

• onur1155 kullanıcısına yanıt
    Evet bu modelde var 1 yıldır kullanıyoruz. Yazlıkta Acayip işimize yaradı telefonun şarjı hemen bitiyor bunu açıp sadece o işlevle kullanıyoruz yazlıkta

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Berk.Armani -- 20 Ocak 2015; 17:34:19 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.