Şimdi Ara

Kaşe yapımı için aydınger kağıda baskı yapacak yazıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
3.165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kaşe yapımı için aydınger kağıda baskı yapacak lazer yazıcı arıyorum. Bu işi bilen birisi bana yardımcı olabilir mi lütfen? HP p1102 yazıcı aldım; çıktının yarısı simsiyah, diğer tarafı açık siyah çıktığı için işimi görmedi.

• edi1907 E kullanıcısına yanıt
    selamlar,
    2. el temiz hp 1010/1018/1020 model cihaz bulur isen senin işini görür.
    çıktın yoğun olacak ise lexmark w850 model ürün de başarılı olur.

hp %5 dolgu ile 2000 sayfa baskı verir.
    lexmark %5 dolgu ile 36000 sayfa.

hp a4 16/18/20 kopya

lexmark a4 50 kopya
    a4/ a3 2 kaset

iş durumuna göre hareket edebilirisn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: copystar

selamlar,
    2. el temiz hp 1010/1018/1020 model cihaz bulur isen senin işini görür.
    çıktın yoğun olacak ise lexmark w850 model ürün de başarılı olur.

hp %5 dolgu ile 2000 sayfa baskı verir.
    lexmark %5 dolgu ile 36000 sayfa.

hp a4 16/18/20 kopya

lexmark a4 50 kopya
    a4/ a3 2 kaset

iş durumuna göre hareket edebilirisn.

Kırtasiye dükkanım var; iş yerimde Ricoh 7502 ve 3503c fotokopi makineleri var. Bunlar ile baskı alsam olmaz mı?
    Son olarak ille de lazer yazıcı ise faks ihtiyacım olduğu için BROTHER LASERJET MFC-1815 olabilir mi?
    Yardımınız ve ilginiz için çok teşekkür ederim...
  • edi1907 E kullanıcısına yanıt
    selamlar,
    bahsi geçen işinize uygun ürünleri kendi bilgim dahilinde olan ürünleri önerdim.
    onun dışındaki ürünleri deneyip değerlendirebilirisiniz.
  • Kaşe yapımında en önemli şey aydıngere çıktı aldığınız yazıcının siyah çıkarma oranıdır. Ben senelerdir HP laserjet 4050 modelini kullanmaktayım. Yaklaşık 10-12 senedir. Fakat yinede bazen tam istediğim randımanı alamadım. Toner dolumu yapan yerlerle sürekli görüşmeme rağmen tam sağlıklı bir sonuç elde edemedim. Zaten teonercilerin çoğu matbaalara iş yapmayı sevmiyor.
    İstediğim koyulukta zemini simsiyah yapan bir mono lazer yazıcı bilen varsa bende tavsiye istiyorum. Aslında koyulukdan da daha önemlisi siyah zemini basarken tüm yüzeyin aynı siyahlıkta olmasını sağlamak. Dalgalanma olduğunda kaşede sorun yaratıyor. Toner spreyle le karartmayı artırabilirsiniz ama dalgalanma varsa zeminde, yani birazı koyu birazı açık kalıyorsa kaşede büyük sıkıntı oluyor. Bir türlü istenilen döküm yapılamıyor. Bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirlerse memnun olurum.
  • HP LaserJet 1010 bulmalısınız. En sağlıklısı bu makine bu iş için.

Ayrıca çıktının üzerindeki toneri koyulaştırıcı spreyler var. Bunları da araştırıp bulabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.