Şimdi Ara

Tasarım hakkında düşünceleriniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    site tasarımım hakkındaki düşünceleriniz neler?

• a- tasarlanan bir site yok; hazır tema kullanıyorsunuz.
    b- tema Türkçe karakterlerde sorun yaratıyor.
    c- içeriği daha da geliştirebilirsiniz.
    d- logo'yu daha iyi bir tane ile değiştirin, bu şekli ile çok sıradan kalıyor.
    e- arama hatalı çalışıyor, sadece "virüs" kelimesini arattım, sonuçta 2 tane buldu; oysa sitede bu konuda daha fazla makale var.
    f- yukarıdaki durumları yeniden değerlendirirsiniz, pes etmek yok, daha iyi bir site zamanla ortaya çıkacaktır.
    g- kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harris32 -- 18 Ocak 2015; 11:24:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Harris32

a- tasarlanan bir site yok; hazır tema kullanıyorsunuz.
    b- tema Türkçe karakterlerde sorun yaratıyor.
    c- içeriği daha da geliştirebilirsiniz.
    d- logo'yu daha iyi bir tane ile değiştirin, bu şekli ile çok sıradan kalıyor.
    e- arama hatalı çalışıyor, sadece "virüs" kelimesini arattım, sonuçta 2 tane buldu; oysa sitede bu konuda daha fazla makale var.
    f- yukarıdaki durumları yeniden değerlendirirsiniz, pes etmek yok, daha iyi bir site zamanla ortaya çıkacaktır.
    g- kolay gelsin...

Hocam süpersiniz harikasınız on numarasınız daha ne diyeyim bu dediklerini teker teker yapacağım şimdilik türkçe karakter sorununu giderdim logo çalışmasına da başladım fakat şu arama motoru olayını çözemedim bi bilginiz varmı?

• arama motoru vs belki Türkçe ile uyumsuz olabilir, temanın bütünün kod bilen birisiyle gözden geçirmenizi önerebilirim.
  • Merhaba benim tasarım hakkında da bir elestieirsen çok sevinirim.
    www.webtehayat.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi sen yac antivirüs kullanıyorsun gibime geliyor. Kime sorduysam yac antivirüs programına olumlu demiyorlar bir ara yac'ı bende kullandıydım kendi kendine uygulamalar indiriyordu bir arkadaşıma sordum yac nasıl diye onunda yorumu yac virüs gibi çalışan program dedi sil dedi bende sildim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: the-omer-professional

Abi sen yac antivirüs kullanıyorsun gibime geliyor. Kime sorduysam yac antivirüs programına olumlu demiyorlar bir ara yac'ı bende kullandıydım kendi kendine uygulamalar indiriyordu bir arkadaşıma sordum yac nasıl diye onunda yorumu yac virüs gibi çalışan program dedi sil dedi bende sildim

İlgisi yok hocam ben kullanıyorum gayet memnunum ne kendi kendine program yüklediğini gördüm ne başka bir şey bilgisayarı hızlandıran bi program bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.