Şimdi Ara

Fiber Gelsin Etkinliği Superonline

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
3.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1 OCAK 2015 İtibaren Evinin Önünden Veya Yakınlarınızdaki Sitelerde SOLFiber Varsa

0850 222 0 222 Numaralı Telefonu Arayarak Fiber Gelsin Talebinde Buluna Bilirsiniz

Süreç Nasıl İşliyor ?

1- Öncelikle Turkcell Superonline Altyapı Teknik Ekip Geliyor Ücretsiz Yerinde İnceleme Yapıyor.

2- Proje Hazırlanıyor (Tahmini 30 İş Günü)

3- Malzemeler Apartmanın Sığınağına Getirilim Sayım Yapılıyor.

4- Kurulum 24 Saat İçerisinde Kuruluyor Ama Aktif Olması (Tahmini 30 İş Günü)

5- Kullanıma Hazır...

Size Yakın Fiber Kablo Nereden Geçiyor Öğrenin....http://www.superonline.net/fiber-nerede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exileteam -- 18 Ocak 2015; 8:31:50 >

• Kaynak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben aradim simdi verdim talebi cok yakinimda sitelerde var insaalah gelir. size talep alindi diye mesaj gelirdedi. bakalim...

• igorparker İ kullanıcısına yanıt
    0850 222 0 222 Ararsan Kaynak Olarak Yardımcı Olurlar (Kaynak Müşteri Hizmetleri)
  • exileteam E kullanıcısına yanıt
    Eh hadi insallah diyelim o zaman. Resmi kurumlardan kazı izni alınması, kazılması, bağlantının yapılması o kadar kısa sürerse mucize olur :)
  • haritadan baktım sokağın başından geçiyo 60-70 mt apartmanıma
    kazı yapılmıycakkki 2009 yılında apartmanın önünden fiber kablo çektiler o kabloyu aparmanın içine çekcekler
    Ben genel konuşuyorum. Yakinlardaki sitede varsa demişsiniz ya, Kazı yapılmadan kablo nasil getirilecek binaya?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    yakınındaki siteden kastım şağ ve sol taraflarında karşsında çarprazındakiler değil
  • Arkadaşlar superonline da ttnet gibi fiber hizmetini vdsl2 üzerinden mi veriyor?
  • hayır superonline türkiye tek gerçek fiber veren firma modemin arkasına kadar cat 7 fabrika yapımı kablo ile fiber internet veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: exileteam

hayır superonline türkiye tek gerçek fiber veren firma modemin arkasına kadar cat 7 fabrika yapımı kablo ile fiber internet veriyor

siz kullanıyor musunuz?
    speed test sonuçlarını paylaşırsanız sevinirim
  • Forumda milyonlarca benzer konu var, aratabilirsiniz.

Ttnet de bazi bolgerde gercek fiber veriyor.

Hmm onu zaten eskiden de yapıyorlardı

• benim işim daha kötü
    http://www.superonline.net/fiber-nerede#! buradan apartmanı kontrol ettiğimde fiber var diyor ama aslında yok
    geçen sene sokağı kazdılar ama aradığımda aktivasyon yapılmadı yöneticinizle konuşup talep edin falan diyorlar.
    yöneticinin ahı gitmiş vahı kalmış neyi konuşim alla aşkına
  • bina kapısına 15m ötede superonline kapağı var ama turkcell baz istasyonu için çekildi. acaba bizim apartmana gelirmi?
  • baz istayonu için çekilen alt yapı ile superonline fiber altyapı aynı altyapı üzerinden bazı sitelere internet hizmeti veriliyor
  • Kabloyu nasıl görüyorsunuz !??

Onu cozemedim

• LordMayros kullanıcısına yanıt
    Buyrun Burdan Görebilirsiniz...
     Fiber Gelsin Etkinliği Superonline
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.