Şimdi Ara

YANIYOR !!! - 2 TL - MİKROFONLU KAFA ÜSTÜ KULAKLIK - (KİPA)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
4.848
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bugün edirne kipada tesadüfen gördüm . 2 adet kaptım , bir sürü vardı ve ihtiyacı olanlar alsın diye talan etmedim rafı . kardeşimi aradım ankarada armada mağazasına gidecekti , akşam aradı 3 tanede o almış , o mağazada da bayağı vardı dedi , sanırım tüm türkiye genelinde satılıyor bir bakmanızda fayda var . nihayetinde 2 liraya kafa üstü , ses ayarlı , örgü kumaş kablolu mikrofonlu kulaklık , alın çoluk çocuğa hediye edin sevindirin , bence bedava . bu arada malzeme kalitesi çok hoşuma gitti , snopynin daha ucuz olan (genelde 5 liraya kipada satılan modelleri) kulaklıklarından daha kalın ve sağlam . piyasada 10 liranın altında buna muadil kulaklık yok zaten ki aynı kulaklıkta 10 liradan ucuza satılmıyor .

nihayetinde 2 lira için alıp denemeye değer bence ;

YANIYOR !!! - 2 TL - MİKROFONLU KAFA ÜSTÜ KULAKLIK - (KİPA)

aynı kulaklığın diğer mağazalarda fiyatları ;

http://www.bimeks.com.tr/urun/118669/snopy-sn-18a-mikrofonlu-kulaklik.aspx
    http://www.vatanbilgisayar.com/snopy-sn-18a-mikrofonlu-kulaklik.html
    http://www.hepsiburada.com/liste/snopy-sn-18a-mikrofonlu-kulakustu-kulaklik-332/productDetails.aspx?productId=bd85615&categoryId=60004548
    http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/snopy-sn-18a-mikrofonlu-kulaklik-141433861
    http://www.sanalmarket.com.tr/kweb/prview/24302161-32328-snopy-sn-18a-mikrofonlu-kulaklik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 18 Ocak 2015; 0:41:25 >

• Sonuçta 2 TL. bence gayet iyi fiyat ihtiyaç olmasa da alınır yani, 2 TL üründen de çok şey beklemeyin tabi orası ayrı konu. Kulağımda tını olsun yeter derseniz al.

Edit : Gündüz Kipa ya gidecem bakalım varsa almayı düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 18 Ocak 2015; 0:49:11 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ürün tamamen çöp, sırf ucuz diye almak akla mantığa sığmıyor. İhtiyacınız varsa bilemem. Bu ürünün aynısını ismini hatırlamadığım bir siteden (www.pinigo.com olabilir ) alışveriş yaptığımda ücretsiz olarak göndermişlerdi denedim son derece kalitesiz berbat bir ürün. Aliexpress ' te ücretsiz kargo 0.50 - 1 dolar civarlarında satılan kulaklıklar ayarında bir ürün. Değil 2 lira, üstüne 20 lirada verseler eve sokmam bir daha. Ama evini çöple doldurmaktan zevk alanlar var bir şey diyemem onlara. Çünkü bende de eskiden bu huy vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bgs0 -- 18 Ocak 2015; 0:49:48 >

• Yarin kipaya gidecektim zaten, gitmisken bakarim. Tesekkurler :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kör olası çöpçüler damladılar bile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newrophat -- 18 Ocak 2015; 0:50:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgs0

ürün tamamen çöp, sırf ucuz diye almak akla mantığa sığmıyor. İhtiyacınız varsa bilemem. Bu ürünün aynısını ismini hatırlamadığım bir siteden (www.pinigo.com olabilir ) alışveriş yaptığımda ücretsiz olarak göndermişlerdi denedim son derece kalitesiz berbat bir ürün. Aliexpress ' te ücretsiz kargo 0.50 - 1 dolar civarlarında satılan kulaklıklar ayarında bir ürün. Değil 2 lira, üstüne 20 lirada verseler eve sokmam bir daha. Ama evini çöple doldurmaktan zevk alanlar var bir şey diyemem onlara. Çünkü bende de eskiden bu huy vardı

• iyisinin kötüsü
  • quote:

Orijinalden alıntı: adil07

iyisinin kötüsü

derken ??
  • benim gibi 5-6 ayda bir bozanlar için ideal. denk gelirse 5 tane alırım.
  • haber verdiğiniz için teşekkürler. fırsatım olursa bakacağım.
  • Bu kulaklığı kullanmıştım inanılmaz derecede kulaklarımı agrıtmıştı. Kulak kepçesini arkaya doğru yatırıyor. Kulaklığı çıkardığınızda çok kötü bir ağrı çekiyorsunuz. Tavsiye etmem arkadaşlar

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 liralık fırsata bile bahane buluyorsunuz arkadaş , insan gibi bir şey paylaşmayacaksın bu forumda
  • Kulaklık için değil de mikrofon için değerlendirilebilir. Sıcak fırsat için konuyu açan arkadaş teşekkür ederim. İnşallah Otobüs firmalarının haberi olmaz sömürürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 18 Ocak 2015; 5:29:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bgs0

ürün tamamen çöp, sırf ucuz diye almak akla mantığa sığmıyor. İhtiyacınız varsa bilemem. Bu ürünün aynısını ismini hatırlamadığım bir siteden (www.pinigo.com olabilir ) alışveriş yaptığımda ücretsiz olarak göndermişlerdi denedim son derece kalitesiz berbat bir ürün. Aliexpress ' te ücretsiz kargo 0.50 - 1 dolar civarlarında satılan kulaklıklar ayarında bir ürün. Değil 2 lira, üstüne 20 lirada verseler eve sokmam bir daha. Ama evini çöple doldurmaktan zevk alanlar var bir şey diyemem onlara. Çünkü bende de eskiden bu huy vardı

Ya arkadaş 2 lira 2 2 iki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• İstanbulda hangi magazalarda stok var? Gören duyan haber versin 100 tane almayı düşünüyorum.

Dalga falan geçmiyorum abuk subuk cevaplar vermezseniz sevinirim.

• 2 tl ye de gayet iyi fiyat demeye başlamışız
  • bizim burda kipa yok
  • Bu arada nedir bu kulaklık modası? Aldı başını gidiyor..
  • Yeni sony almistim ama mikrofonu yoktu, sirf mikrofonu icin degerlendiririm
    Gayet sicak firsat

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.