Şimdi Ara

iPhone 3GS İOS 4.1 Downgrade [Detaylı Anlatım]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
107
Cevap
3
Favori
2.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kullanılacak programlar
    İtunes
    Recboot
    İlk önce 3gs için (iPhone 2,1) ios 4.1 ipsw dosyasını indiriyoruz
    2. Aşama iPhonemizi dfu moda alıyoruz
    3. Aşama cihazımızı iTunese bağlıyoruz
    4. Aşama iTunes kurtarma modunda bir iPhone buldu çıkıyor shift'e basılı tutarak restoreye tıklayın ve indirdiğimiz ipsw dosyasını seçin
    5. Aşama iphone restore edilirken iTunes 1015 hatası verip recovery moda atarsa recbootu açıyoruz ve exit recovery mode basıyoruz
    6. Aşama iPhone açılacak cihazı usbden çekin ve sm kart takıp tekrar pcye bağlayın
    7. Aşama iPhone aktif olmuş olacak ios 4ü güle güle kullanın
    Önemli Notlar
    Benim cihazımda servis yok yazmasının nedeni kendim iPhone 6 kullandığımdan simim nano sim olduğundan eski sim kartımı takıp aktif ettim
    Bazı uygulamar ios 4.3 ve üstünü istiyor cihazımıza jailbreak yapıp cydiadan iFile yükleyip system/library/coreservices/systemversion.plist/ ı metin editörü ile açıp 4.1 yazan yere 4.3 ,5.1.1 yada 6.1.3 yazıp kaydedip cşhazı yeniden başlattıktan sonra uygulamaları yükleyebilirsiniz
    Edit: Üstteki uygulama yükleme yöntemi olmazsa indirilmeyen uygulamaların eski sürümlerini bulup yükleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nimotech -- 1 Şubat 2015; 16:56:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ssler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nimotech -- 17 Ocak 2015; 19:26:56 >

• Konu güncellenecektir

• 4.1 öldü artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilko

4.1 öldü artık

Ölsün hocam yinede çok hızlı çalışıyor

• Arkadaşlar sıfır 3gs bulmak mümkün mü?:) Alayım diyorum 3gs en son ios kaç destekliyor?:) İos 6 destekliyorsa en azından ios kullanım isteğimizi köreltiriz arada:))
  • forumda hala 3gs kullanan arkadaşlar var, yararlı olmuş teşekkür ediyorum
  • dsi4513 D kullanıcısına yanıt
    Hocam çok pahalıymış ya ben 400 tl falandır diye düşünmüştüm 2-3 sene önce 750 liraya turkcell satıyordu bu cihazı:)
  • Equris kullanıcısına yanıt
    artık antika değeri varya ondan fiyat düşmüyor artıyor:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Equris

Hocam çok pahalıymış ya ben 400 tl falandır diye düşünmüştüm 2-3 sene önce 750 liraya turkcell satıyordu bu cihazı:)

hocam temiz 2. el 3gs al keyfine bak 200-300 tl
  • dsi4513: Hocam haklısınız cihaz kıymete biniyor:) Ama cihaz teşhir ürünüymüş keşke sıfır kapalı kutu olsaydı:)

Madjohny: Hocam peder bey'in telefon rahmetli olcak aslında birazda onun için istiyorum bu cihazı ama 2. el temiz nasıl bulabiliriz 3gs o biraz kafa karıştırıcı. 2. el işinden hiç anlamam kazıklanmaktan korkarım. Gerçi 2. el almak istesem bişey direk burda konu açar linki koyarım direk burda yardımcı olur herkes:)
  • Equris kullanıcısına yanıt
    Hocam forumun ikinci el bolumunde bircok arkadas satiyor iphone modelleri. Guvenmiyorsaniz referansina ve kayit tarihina bakin. Referanslariyla iletisim kurun gercekten satti mi diye, tamamen guvenince alin. Tabi sifirdan daha temiz olmaz ama tavsiye

• Bendede 3gs var 6.1.3 yuklu 4.1 i yukledikten sonra eski facebook instagram whatsapp vs yuklenebilirmi. jailbreak yaparak bu uygulamalarin eski versiyonlarini yukleyip hizli kullanabilirmjyiz ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Bendede 3gs var 6.1.3 yuklu 4.1 i yukledikten sonra eski facebook instagram whatsapp vs yuklenebilirmi. jailbreak yaparak bu uygulamalarin eski versiyonlarini yukleyip hizli kullanabilirmjyiz ?

Bu sorunun cevabını şu açıdan ben de merak ettim. Yani 4.1 yüklü olunca app store'den 4.1 ile çalışan facebook sürümü mü otomatik indiriliyor? Yoksa şuanda facebook 7.0 ve üzeri bir sürüm gerektirdiği için direk olarak facebook download edilemiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deve Katili

Hocam forumun ikinci el bolumunde bircok arkadas satiyor iphone modelleri. Guvenmiyorsaniz referansina ve kayit tarihina bakin. Referanslariyla iletisim kurun gercekten satti mi diye, tamamen guvenince alin. Tabi sifirdan daha temiz olmaz ama tavsiye

Evet hocam o şekilde daha içi rahat alış veriş yapabilir insan teşekkürler:)
  • hocam 8gb iPhone 3GS te ise yarar mi downgrade yontemi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Androidd

Bendede 3gs var 6.1.3 yuklu 4.1 i yukledikten sonra eski facebook instagram whatsapp vs yuklenebilirmi. jailbreak yaparak bu uygulamalarin eski versiyonlarini yukleyip hizli kullanabilirmjyiz ?

Shatsapp ve instagram sorun çıkartıyor hocam
    Whatsapp en az ios 4.3 istiyor fakat ipa dosyası vardı sanırım ios 3,4 te çalışın bulup onu yüklerseniz çalışır
    İnstagram eski sürüm diye hata veriyor
    Facebook ve fb messenger çalışıyor hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nimotech -- 20 Ocak 2015; 13:18:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChasingTheSun

hocam 8gb iPhone 3GS te ise yarar mi downgrade yontemi?

Hocam benim iPhonede 8 gb 4.1de çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MADjohny

quote:

Orijinalden alıntı: ChasingTheSun

hocam 8gb iPhone 3GS te ise yarar mi downgrade yontemi?

Hocam benim iPhonede 8 gb 4.1de çalışıyor

2012 de Turkcell kampanyasindan aldim cihazi, ios 5.1.1 le gelmisti. Seninki de ayni kampanyanin telefonu mu?
    Dusurucem ben de ama elimde kalir diye tirsiyorum acikcasi :) cunku sifir aldigimda ios 5 kuruluydu

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.