Şimdi Ara

HTC 1 Martta yeni amiral gemisi modelini tanıtabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• HTC 1 Martta yeni amiral gemisi modelini tanıtabilir

Mart ayının başında Barselona'da düzenlenecek mobil dünya kongresine daha bir aydan uzun süre varken HTC gerçekleştireceği etkinliğin davetiyelerini dağıtmaya başladı.

CES 2015 fuarının HTC için çok hareketli geçmemesi de gözleri mobil dünya kongresine çevirdi. Davetiyelerin dağıtılmaya başlandığı etkinlikte yeni amiral gemisi modelinin tanıtılacağı düşünülüyor. HTC M8 modelinin de geçtiğimiz yılın mart ayında tanıtılması iddiaları güçlendiriyor.

"Ütopya gelişiyor" ve "Sıradakini görmek için bize katılın" yazılarının yer aldığı davetiyede yıldızlı bir gökyüzüne yer verilirken diğerlerine göre daha parlak bir yıldız dikkat çekiyor. Etkinlik Mobil Dünya Kongresinden bir önceki gün olan 1 Martta gerçekleştirilecek.

• M8 üzerine sony 3 tane amiral tanıttı.1 tanede htc tanıtmalı artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • su nette yazilan sd810 3gb ram full hd ekran vs gelirse baya ses getirir soyliyim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi aynı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

M8 üzerine sony 3 tane amiral tanıttı.1 tanede htc tanıtmalı artık

Htc nin yaptığı politika iyi sony 3 tane amiral tanıttıda ne oldu? 1.800 aldığım telefon daha 1 sene yeni oldu 600 tl ediyor insanlar bi tarafıyla gülüyor!

• M8 çok pahalıydı.Tamam pahalı olabilirde fiyatı hak etsin abi.Şöyle concept tasarımlardaki gibi bir telefon gelse dünya ayaga kalkar

• quote:

Orijinalden alıntı: TickTok

M8 çok pahalıydı.Tamam pahalı olabilirde fiyatı hak etsin abi.Şöyle concept tasarımlardaki gibi bir telefon gelse dünya ayaga kalkar

m8 hakediyor zaten verdiğin parayı ,
    hatta htc bu saatten sonra amiral gemisi çıkarmasada olur ama moda oldu artık 1 yılda hemen yenilenmeli yoksa insanlar bok atmaya başlıyor.
    Bence donanım kasmanın bir anlamı yok bu saatten sonra , çünkü giriş seviyesi telefonlar ile en üst düzey telefonlar hepsi günlük işlerimizi ve ihtiyaçlarımızı çok rahat karşılıyor...
    Çok ahım şahım farklı bir tasarım/özellik olmadıktan sonra yılı geldiği için model çıkarmak gereksiz (tüketim çılgınlığı aldı başını gidiyor)

• Htc ve apple parasinin hakkini veren , satildiginda para eden, en azindan birkac sene keşke şunu alsaydım dedirtmeyen telefonlar.

Samsung alirsin, note çikar 1 ay sonra 10 tane telefon haberi çıkar , kafayi yersin.

Sony yi geç. Ay başi yeni telefon tanitiyor.

Lg nin telefonlari , ucuz ve daha ulasilabilir.

Parası olan için htc veya apple öne çıkıyor

• Htc nin telefonlarını seviyorum teknolojiye renk katıyor

• M8 hala 2300 seviyelerinde merak ediyorum yeni amiral nasıl bir fiyat etiketiyle çıkacak? Benim tahminim 2800 ila 3000 tl civarı çıkar muhtemelen...

• Herkes M8'i halen 2.500 TL zannediyor.
    1.700 TL civarına alınabiliyor.
    E8 de 1.500 civarına alınabiliyor.
    Biraz araştırmak yeterli

• quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

M8 hala 2300 seviyelerinde merak ediyorum yeni amiral nasıl bir fiyat etiketiyle çıkacak? Benim tahminim 2800 ila 3000 tl civarı çıkar muhtemelen...

Yeni telefon çıktığı zaman bir önceki amiralin fiyatından çıkar, önceki modelin fiyatı da bir miktar aşağı çekilir.Sizin dediğiniz mantıkla şimdi amiral gemisi telefonları 10000TL civarı almamız gerekirdi.

Ayrıca ülkemizdeki fiyat değişiklikleri kur değişiminden kaynaklanır.
  • Eminim çok iyi bir cihaz tanıtılacak tek Şüphe duyduğum nokta pil malum Htc pil konusunda biraz cimri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr xXx

quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

M8 üzerine sony 3 tane amiral tanıttı.1 tanede htc tanıtmalı artık

Htc nin yaptığı politika iyi sony 3 tane amiral tanıttıda ne oldu? 1.800 aldığım telefon daha 1 sene yeni oldu 600 tl ediyor insanlar bi tarafıyla gülüyor!

Birkaç sene önce Htc de Sony nin şu an yaptığını yapıyor senede 2 hatta 3 tane tepe model çıkartıyordu, tüketici ise bir yerden sonra aptal yerine konduğunu anladı ve fena halde bunu ödettiler, neredeyse iflas ediyordu Htc. Sonra yılda 1 tepe model mantığıyla hareket etmeye başladılar Htc one x ile birlikte ve şimdi şimdi anca toparlanıp tekrar kar etmeye başladılar. Sony şu an Htc nin 2-3 sene önce yaptığı hatayı yapıyor ve onların da burnu sürtünmeye başladı. Fena halde zarar etmeye başladılar. Sony de şimdi senede 1 tepe model politikasına dönüyor. Sizler dahil hiç kimse +2000 Tl para verip 6 ayda değerin yarısının düşmesini istemez haklı olarak.

• Paramızla rezil olmak buna denir

• Sanal tuş koyma ne olur Htc.

• quote:

Orijinalden alıntı: alemburda34

Sanal tuş koyma ne olur Htc.

• Kasalarında ki kaliteyi devam ettirirler inşallah.

• M9 geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

Orijinalden alıntı: ne diyorum

M8 hala 2300 seviyelerinde merak ediyorum yeni amiral nasıl bir fiyat etiketiyle çıkacak? Benim tahminim 2800 ila 3000 tl civarı çıkar muhtemelen...

Yeni telefon çıktığı zaman bir önceki amiralin fiyatından çıkar, önceki modelin fiyatı da bir miktar aşağı çekilir.Sizin dediğiniz mantıkla şimdi amiral gemisi telefonları 10000TL civarı almamız gerekirdi.

Ayrıca ülkemizdeki fiyat değişiklikleri kur değişiminden kaynaklanır.

Görecez bence m9 olursa yeni amiral 2700 tl civarı çıkacak göreceksiniz.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.