Şimdi Ara

Sony MDR-NC31EM ses kalitesi nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
1.067
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, Xperia Z3 telefonumun yanında çıkan kulaklıkları değiştirmek istiyorum. 120-150 lira civarları kulaklıkları araştırdığımda tercihim bu kulaklıklar olacak gibi. Kullanıcı yorumlarına baktığımda herkes gürültü önleme özelliğinden bahsetmiş, ses kalitesiyle ilgili pek yorum bulamadım. Sadece elektronik (techno) müzik dinliyorum diyebilirim, bu yüzden özellikle basslarının güzel olmasını istiyorum. Deneyen var mıdır, nedir durum? Rakip olarak Sennheiser CX 275S var, ama basslarına zayıf demişler; bir de JBL J22A modelini gördüm o da aklımı kurcaladı. Maksimum 200 liraya kadar başka öneriniz varsa memnun olurum. Aradığım özellikler:

+ Mikrofon, telefonla konuşmak için
    + Temiz, güçlü bass
    + Asimetrik kablo, kulaklığı sık sık çıkarıp takıyorum boynumun arkasına asmak büyük kolaylık
    + Ses çıkışından direk değil de 'L' şeklinde çıkması artı bir özelliktir benim için, malesef bunda düz çıkıyor.

Bir de gürültü önlemeyi sadece müzik dinlerken mi kullanabiliyoruz, yoksa müziksiz de çalışıyor mu? Yolda ders çalışırken sırf etraf gürültüsünü kesmek için müzik dinlediğim oluyor, birkaç yerde sadece gürültü önleme özelliğinin kullanılabildiğini okudum, umarım doğrudur. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palapiyer -- 17 Ocak 2015; 15:42:43 >

• Bende severek kullanıyorum. Bass ve netlik bence yeterli. Ama gürültü engelleme konusunda fazla verim alamamaya başladım
    http://mechuladam.com/post/117435403174/mdr-nc31em-kulaklik-fiyat-yorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.