Şimdi Ara

Hiremco Zapper HD Nasıldır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Giriş seviyesi pahalı olmayan, tüplü tv de kullanacağım, ancak, TKGS, pc üzerinden kanal düzenleme gibi özellikleri olan bir uydu alıcısı satın almak istiyorum.

TKGS için bazı elektronikçiler; her LNB de çalışmıyor, x kanalı bugün 16. sırada ise yarın 26. sırada olabiliyor diyor. Bunlar doğru mu, TKGS için siz ne dersiniz?

Hiremco Zapper HD almayı düşünüyorum. Sizce nasıl bir ürün? USB üzerinden bilgisayara bağlayıp kanal sıralaması yapabileceğim editör yazılımı yar mıdır? Beklentilerim doğrultusunda farklı modeller önerir misiniz?

• Aldın mı hocam ben de bu cihazı inceliyorum ama? Fazla bilgi bulamadım.
  • ŞahEser Ş kullanıcısına yanıt
    Satın almadım hocam. Kimseden cevap gelmeyince, hiç bir yerde de test etme imkanı bulamadığım için, şuan ki uydu alıcımı geçici olarak tamir ettim... Ama alırsam sizi bilgilendiririm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: HanKaĞaN

Satın almadım hocam. Kimseden cevap gelmeyince, hiç bir yerde de test etme imkanı bulamadığım için, şuan ki uydu alıcımı geçici olarak tamir ettim... Ama alırsam sizi bilgilendiririm...

Sağol hocam ama o zamana kadar baya geç olur. Şu an bu tarz bir cihaz bakıyorum ama karar veremedim.
  • bu ürün nasıl tavsiye edermisiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi svoodoo -- 2 Mayıs 2015; 12:15:22 >
  • Ürün bisskey ile şifrelenen maç yayınlarını çözebiliyor. TKGS kanal güncelleme sistemi sayesinde kanallar otomatik olarak güncellenebiliyor. Bence en önemli özelliği cihaz illegal bir yazılım ile önemli kanalları açabiliyor. Tavsiye ederim..
  • yeni çıkan zapper hd plus modelinde guoxin 6601e isimli bir işlemci kullanmışlar, nedir ne değildir görüntü kalitesi nasıldır bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanS -- 18 Haziran 2015; 13:17:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanS

yeni çıkan zapper hd plus modelinde guoxin 6601e isimli bir işlemci kullanmışlar, nedir ne değildir görüntü kalitesi nasıldır bilen var mı?

Bu cihazı uyducuda test etme fırsatı bulmuştum. Görüntü kalitesi gayet güzel. Cihazda birçok özellik bulunuyor. Kendi klasmanında iyi bir cihaz bence.. TKGS, IPTV (firma tarafından çeşitli güncel listeler yayınlanıyor), dizibox, filmon tv, netd, youtube,DLNA, web arayüzü vs.. Aşağıdaki linkten cihazın özelliklerini inceleyebilirsin.
    http://www.hiremcoteknik.com/Hiremco-Zapper-HD-Plus.html

Ayrıca cihazla ilgili anlatım videolarına da gözatabilirsin. Menüsüde gayet güzel..
    https://www.youtube.com/playlist?list=PLpy4rcNJgtSVWBRpei83wm3ak9Z1-ZhDI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CanerGS -- 18 Haziran 2015; 18:24:56 >

• sd yayınlardaki görüntü kalitesini merak ettim, o iyiyse özelliklerine göre fiyatı çok iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanS

sd yayınlardaki görüntü kalitesini merak ettim, o iyiyse özelliklerine göre fiyatı çok iyi.

SD ve HD yayınların görüntü kalitesi gayet iyi bi uyducuda test edebilirsin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.