Şimdi Ara

Kingston 120GB HyperX FURY SSD (169TL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
1.551
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kingston 120GB HyperX FURY Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 500MB / Yazma 500MB)

http://www.vatanbilgisayar.com/120gb-hyperx-fury-sata-30-cache-ssd-okuma-500mb-_-yazma-500mb.html

• Güzel fiyat. Hepsiburada dan ssd almamış olsam alırdım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kesin iptal ederler
    Not r9 270ve asus gt750 zede

• quote:

Orijinalden alıntı: ravanel

Kesin iptal ederler
    Not r9 270ve asus gt750 zede

neye göre? hani 10 da 1 fiyat yazılır da neyse.. ssd'nin fiyatı 200-210 tl seviyelerinde..vatan 169'a veriyor..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Priori Incantatem

Güzel fiyat. Hepsiburada dan ssd almamış olsam alırdım.

hangisini aldiniz benimde cekim var almak istiyorum da

• Öyle yazana bakmayın samsung tek geçerim.
  • 169 bu ssd ye fazla
  • Çok ilginç arkadaş ya iki ürünün karşılaştırmasını koyuyorsunuz birisi 160 lira diğeri 360 lira. sonrada samsungu tek geçerim diyorsunuz. elbette tek geçeceksiniz aynı kapasitedeki üründe 2.5 katı para verdikten sonra. kıyaslamanızı aynı segmentteki aynı fiyat aralığındaki ürünlerle yapın o zaman görelim alınır mı alınmaz mı
  • http://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-samsung-840-evo-120gb-mz-7te120bw-fiyati,1414978.html
    200 lira arada 30 lira var.Niye kızdınız anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

Çok ilginç arkadaş ya iki ürünün karşılaştırmasını koyuyorsunuz birisi 160 lira diğeri 360 lira. sonrada samsungu tek geçerim diyorsunuz. elbette tek geçeceksiniz aynı kapasitedeki üründe 2.5 katı para verdikten sonra. kıyaslamanızı aynı segmentteki aynı fiyat aralığındaki ürünlerle yapın o zaman görelim alınır mı alınmaz mı

Sizde 120gb ile 250gb fiyatını mı
    kıyaslıyorsunuz

• kRaL_1907 kullanıcısına yanıt
    http://www.vatanbilgisayar.com/128gb-840-pro-sata-30-okuma-530mb-_-yazma-390mb-ssd.html

ben bu fiyata bakarak söyledim. evoya değil proya yani. evo konusunda haklı olabilirsiniz bariz farklar var aynı fiyat olmasına rağmen ancak pronun fiyatına bakarsanız tepkimin sebebini anlayacaksınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fairstars -- 17 Ocak 2015; 1:13:34 >
  • bu ürünün olması gereken fiyatı bu zaten, iops değerleri ne ona bakmak lazım, yoksa bu okuma yazma hızlarını hepi uydurma.
  • az once fury'i izledim guzel film tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Glamour3113

quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

Çok ilginç arkadaş ya iki ürünün karşılaştırmasını koyuyorsunuz birisi 160 lira diğeri 360 lira. sonrada samsungu tek geçerim diyorsunuz. elbette tek geçeceksiniz aynı kapasitedeki üründe 2.5 katı para verdikten sonra. kıyaslamanızı aynı segmentteki aynı fiyat aralığındaki ürünlerle yapın o zaman görelim alınır mı alınmaz mı

Sizde 120gb ile 250gb fiyatını mı
    kıyaslıyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-60C9D430E -- 17 Ocak 2015; 2:19:19 >

• 30 lira daha verip samsung evo almak daha mantıklı.

• arkadaşın babasına aldığımız ortalama dizüstüne takmak için aldık, performans artışı olacaktır muhakkak
  • quote:

Orijinalden alıntı: fauntumnus

arkadaşın babasına aldığımız ortalama dizüstüne takmak için aldık, performans artışı olacaktır muhakkak

Muhakkak değil kesin, en düşük ssd en yüksek hdd ye fark atar, bizim aradığımız ssd nin fiyat performans ürünüdür. Yoksa ilk kez ssd kullanacak biri en dandik bir ssd bile alsa PC uçuşa geçer.

Aranan sağlam ve uzun ömürlü olması gibi artıları.
  • uzak durun, ben aldım sonra testlerini inceledim direkt geri verip samsung aldım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.