Şimdi Ara

AOC 21.5' İ2269VW önerir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
2.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sistem tavsiyelerine konu açmıştım.Bugün sistemi aldım.Bi eksiğim monitör kaldı onuda yarın alacam.

310 liraya sıfır AOC 21.5 İ2269VW ips Buldum.
    Oyun için ips nasıldır önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• O paraya alinacak tek ips monitor.
    Ips paneller iyidir tereddut etme tasarim olarak da iyi bir monitor hem fiyat hem performans hemde tasarim

• Tamam teşekkürler.Bu monitörde karar kıldım.Öğlen kasayı teslim alırken monitörüde aradan çıkarırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldiktan sonra ilk izlenimlerini resimlerle paylasabilirsen alacak arkadaslar icin referans olur gule gule kullan @arno.mdr

• İlk fırsatta ss eklicem.Teşekkürler.

• Bende bu monitörü almayı düşünüyorum. Aldıktan sonra detaylı resimlerle güzel bir inceleme yaparsanız sevinirim. Hayırlı olsun şimdiden.
  • Flatronx kullanıcısına yanıt
    Monitör fiyatina göre gayet güzel bir ürün.Kutudan çıkardığımda kalitesi kendini çok belli ediyor eve geçince ss atarım.
    Bu işte usta olan böcekgrafik ten tavsiyesinı aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: arno.mdr

Monitör fiyatina göre gayet güzel bir ürün.Kutudan çıkardığımda kalitesi kendini çok belli ediyor eve geçince ss atarım.
    Bu işte usta olan böcekgrafik ten tavsiyesinı aldım.

hocam naptn aldın mı monitörü, memnun musun? alalımmı.

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Aldım hocam çok oldu.Fiyatını gerçekten hakediyor o kadar deyim.Ben aldığımda 311 liraydı şimdi biraz uçmuş fiyatı galiba.

• quote:

Aldım hocam çok oldu.Fiyatını gerçekten hakediyor o kadar deyim.Ben aldığımda 311 liraydı şimdi biraz uçmuş fiyatı galiba.

325tl ye n11 de buldum, 9 taksit. fiyat her yerde 379tl civarı. doların fırlaması iyi olmadı. neyse. ürünün çerçevesiz oluşu hoşuma gitti, yeni nesil bir tasarımı var, yakından görmedim, bimekse gidip bi yakından bakıcam, alırım muhtemelen.saolun.

Şimdiden hayırlı olsun

• quote:

Şimdiden hayırlı olsun

ürünü N11 den indirimlerle birlikte 313tl 9 taksit fiyata aldım. normal 21.5" ledlerin 299tl gibi bir fiyata satıldığı yerde, bu IPS led ürün bu fiyata gerçekten F/P gibi duruyor. gelince yorumları yazarım.
  • arno.mdr kullanıcısına yanıt
    ürün bugün itibariyle geldi. kurdum. plastik bir çerçevesinin olmayışı mükemmel bir şey. görüntü kalitesi de başarılı. f/p kralı diyebilirim.
    İyi günlerde kullanın.Ben size demiştim fiyatını gerçekten hakediyor diye.

• arno.mdr kullanıcısına yanıt
    Nasıl monitör ile aranız?

oyunlarda vs performansını merak ettim bende almayı düşünüyorumda..

19 " lcd var şuan bende

almışken biraz büyük bişey almayı düşünüyorum ama fiyatlar uçuk seviyede

siz tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vonaleee

Nasıl monitör ile aranız?

oyunlarda vs performansını merak ettim bende almayı düşünüyorumda..

19 " lcd var şuan bende

almışken biraz büyük bişey almayı düşünüyorum ama fiyatlar uçuk seviyede

siz tavsiye eder misiniz?

ben alalı 2 gün oldu. dün baya sniper elite 3 oynadım full hd. görüntü kalitesi çok iyi. çerçevesiz tasarımı farklı. bilgisayar kapalıyken sanki komple ekranmış gibi bir görüntü oluyor. ekrana görüntü geldiğindede yanlardfan 1cm civarı bir çerçeve mevcut. monitörün yüzeyine elinle dokunduğunda camında koruma duvarı gibi birşey var sanırım, elinin izi çıkmıyor. 170 derece sağ ya da soldan baktığında netlik ve renkler aynı. IPS teknolojisi ile alakalı imiş. 21.5 inch benim için yeterli bir büyüklük. önceki monitörüm 17inch tüplüydü, baya bir çağ atladım. sen 19" den geçeceğin için belki benim kadar farkı hissetmeyebilirsin. n11 de en son kampanya vardı. 329tl idi, indirim kuponu falan varsa daha ucuzada alabilirsin. 1 günde gönderdiler. faturalı ve 3 yıl garantili

teşekkürler öncelikle

siz nereden aldınız? n11 teknoryadan mı? forumda satılan kodlar var 20-30 liralık almayı düşünüyorum bende
  • quote:

teşekkürler öncelikle

siz nereden aldınız? n11 teknoryadan mı? forumda satılan kodlar var 20-30 liralık almayı düşünüyorum bende

evet teknorya idi. ben 313tl 9 taksit aldım, güvenilir satıcı.
  • Bende biraz önce sipariş geçtim 296 TL ye

aslında forumdan 2.ci el alacaktım ama garanti konusu en çok takıldığım yerdi o yüzden sıfır almaya karar verdim...umarım beklediğim gibi çıkarda sorun yaşamayız
  • quote:

Bende biraz önce sipariş geçtim 296 TL ye

aslında forumdan 2.ci el alacaktım ama garanti konusu en çok takıldığım yerdi o yüzden sıfır almaya karar verdim...umarım beklediğim gibi çıkarda sorun yaşamayız

hayırlı olsun, üründen yana sıkıntı olacağını sanmıyorum, yrn gelir, yorumları yazarsınız.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.