Şimdi Ara

2006 Yapımı Bully'nin Bir Bölümü Unreal Engine 4'te Tekrar Yapıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•         RockStar'ın 2006 yılında çıkardığı Bully, dönemin en başarılı oyunları arasında yer alıyor. Grafik tasarım öğrencisi Wesley Arthur, Bully'nin oyun alanını Unreal Engine 4 ile baştan yarattı.

Arthur, oyundaki orjinal tasarıma olabildiğince sadık kaldığını ve her objeyi sıfırdan yarattığını belirtiyor. Böyle görünen bir Bully oyunu düşünüyoruz ki çoğu oyuncunun hoşuna gidecektir. Bahsettiğimiz projeye ait videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

• Muazzam emek harcamis gör bunlari rockstar cikar artik su yeni bully oyununuda temiz grafiklerde oynayalim.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Peki bunu indirebileceğimiz bir yer var mı?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • videoyu izlerken zombi çıkacak diye bekledim. o ne öyle kıyamet günü gibi
  • Ogrencıye bak! Bızım ogrencılerımızde,sınavdan sınava bır robot gıbı hazırlansın.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Valla aynı oyunu bu oyun motoruyla birdaha yapsalar para verip alıp oynarım :D

• Tamam güzel gözüküyor ama madem teknolojiyi göstermek istiyorlar eski ve yeni kıyaslaması yapsalardı ve biz de '' Vay be ! Nerden nereye geldi oyunlar '' deseydik

• Rockstar bu oyunun devamını getirmeli artık.Ben GTA da bile bu oyun kadar eğlenmemiştim.Umarım bu nesilde yeni Bully oyunu duyurulur.Üzerinde çalıştıklarına dair söylentiler vardı.

• İnanılmaz bir emek var.Helal olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu pc de oynamıştım insanı kanser eden kontrollere ve çamur grafiklere rağmen çok keyif almıştım güzel grafikler ve düzgün oynanışla yeni bir oyunun nasıl olacağını düşünemiyorum bile r* kesinlikle 2.oyunu yapmalı.

• Yeni nesil konsollara Bully 2 yapılabilir
  • Başarılı bir öğrenci, orası kesin. Fakat bu Unreal Engine 4'ü kurtarmaz. Adam akıllı tek bir oyunda bile adı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: onur89tr

Başarılı bir öğrenci, orası kesin. Fakat bu Unreal Engine 4'ü kurtarmaz. Adam akıllı tek bir oyunda bile adı yok.

Çok başarılı bir motor her şeyi oluşturmak entegre etmek çok kolay. Bir ekibimiz var ve oyunumuz UE4 ile geliştiriliyor. 2-3 ay gibi bir zaman dilminde 2si1'de görebilirsiniz.

• Bizim oğlanın üniversite yıllarını görmek istiyoruz hatta Bully ile Gta serilerinin aynı evrende geçtiğine dair teoriler var ben fantazi işini abartıp bizim oğlanın CJ ya da Nicko ile iletişime falan geçmesini istiyorum gelecek oyunlarda.

• Rockstar bu oyunun yenisini duyurana kadar 2 sene, çıkartana kadar da 5 sene geçer.
  • Rockstar, RAGE grafik motorunun 2. versiyonunu geliştiriyordur ve grafik motoru yüzünden projeler şimdilik rafa kaldırılmıştır olabilir ya da Rocktar North'tan küçük bir ekip çoktan Bully 2 üzerinde başlamış da olabilir. Bence bu yıl Read Dead 2 ve Bully 2 duyurulur. Umarım sadece yeni nesil konsollar ve PC'ye gelir.
  • Bence bu oyun güzel değil oynadım ve bitirdim, aynı karakter kerem bürsin gibi. Rdr üstüne tanımam arkadaş, devamı gelcekse o gelsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.