Şimdi Ara

Exper Xcellerator Q5V ( İ7+16GB ram + Gtx860m +128gb ssd +8 hücreli pil) 2955 ₺

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
4.748
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özelliklerine göre fiyatı fena değil. İki adet msata slotu mevcut.
    Bu fiyat aralığın da ssd li laptop yok gibi (victor hariç)
    http://www.pcdepo.com/exper-xcellerator-q5v-g04-notebook

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1080p -- 16 Ocak 2015; 21:00:55 >

• nihayet zincirini kırdı exper

dikkat ....işlemci ve ekran kartı anakarta lehimli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertMeteAlp -- 16 Ocak 2015; 21:25:04 >
  • Kasa kalitesi nasil acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • msi çakması gibi olmuş
  • Benim laptop ile karşılaştıracak olursat fiyata göre gayet iyi :)
  • Laptop alacak olsam beklerim, 9xxx serisi cikti, bunlar daha da dusecek.

• Alienware çakması olmuş ama büyük bir ilerleme
  • Ssdsiz freedos sürüm yapıp 2800 civarına düşebilirlerse satar. İnce ve iyi tasarımlı kasa olduğu için tercih edilebilir. Exper olması kafa karıştırıyor işte bu fiyata aynı performansta lenovo, acer varken exper kim ki

• quote:

Orijinalden alıntı: tns1

Ssdsiz freedos sürüm yapıp 2800 civarına düşebilirlerse satar. İnce ve iyi tasarımlı kasa olduğu için tercih edilebilir. Exper olması kafa karıştırıyor işte bu fiyata aynı performansta lenovo, acer varken exper kim ki

Ülker in hocam servisleri iyi

• quote:

Ssdsiz freedos sürüm yapıp 2800 civarına düşebilirlerse satar. İnce ve iyi tasarımlı kasa olduğu için tercih edilebilir. Exper olması kafa karıştırıyor işte bu fiyata aynı performansta lenovo, acer varken exper kim ki

Valla 1 sene önce i7 gt635m kartlı 8 ramlı laptobu 1350ye alırken de herkes aynı şeyleri söylüyordu hala kullanıyorum. Çokda kötülememek lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzelmiş :)
    İlk deneme taklitçi olmuş :))

• Xotic phantom x1 ile herseyi ayni...

• Dusunsenize 3 milyara pc aliyorsunuz ne aldin diyenlere exper diyorsun... Isterse 1000tl olsun exper sonucta.

• quote:

Orijinalden alıntı: 16asd208

Dusunsenize 3 milyara pc aliyorsunuz ne aldin diyenlere exper diyorsun... Isterse 1000tl olsun exper sonucta.

Oyle deme abi onceden exper cok iyiydi bence hala iyi olabilir ama ulkere gicigim. Valla bana sorun yasatmasin deli gibi calissin valla soylemektenn gocunmam. Cunku bana yasattigi deneyim onemli.nilletin ne dedigi degil. Bi de 8cell batarya ne kadar gidiyor cok merak ettim.benim 6cell batarya y580 de 5saat gidiyordu ilk basta

• Exper ise kalsın

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Valla 1 sene önce i7 gt635m kartlı 8 ramlı laptobu 1350ye alırken de herkes aynı şeyleri söylüyordu hala kullanıyorum. Çokda kötülememek lazım.

Bende anneme o bilgisayardan almıştım sürekli okul ev arası taşınıyor ve tabiri caizse hayvan gibi kullanılıyor. Hiçbir sıkıntısı yok + benim Lenovom'dan daha seri çalışıyor nedense. İhtiyacım olsa bir dakika düşünmez alırdım bu bilgisayarı ben.

• Exper 2500 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan7

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Bende anneme o bilgisayardan almıştım sürekli okul ev arası taşınıyor ve tabiri caizse hayvan gibi kullanılıyor. Hiçbir sıkıntısı yok + benim Lenovom'dan daha seri çalışıyor nedense. İhtiyacım olsa bir dakika düşünmez alırdım bu bilgisayarı ben.

ben ssd taktım, dehşet oldu alet :-)

• Exper bu sefer yapmış.

• quote:

Exper çıtayı yükseltti bence.

Bende de A5V serisi bir cihazı var günlerce açık bırakıyorum bir sorunu olmadı.

ASUS, TOSHIBA gibi firmaların asıl ders alması lazım bence. İsmim var diye ekstradan bindiriyorlar.

Kalite isteyen lenovoya bakabilir.

Exper'in de bazı kasaları aşırı kalitesiz değil bence.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.