Şimdi Ara

Hitman olmak istiyorum, CIA ye mektup yolladım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Burada ki adrese mektup yolladım, önce telefonla aradım açmadılar. Bende mail attım sizce ne zaman cevap gelir. Birde Hitman olmak için saçları kestirmek zorunlu mu?

https://www.cia.gov/contact-cia

• Yanlış yere başvurmuşsun Hitman CIA için çalışmıyor. ICA (International Contract Agency) adlı örgüt için çalışıyor. Ayrıyetten Hitman olunmaz Hitman doğulur. Hitman bir çok seri katilin genlerinin karışımıyla hazırlanmış bir bebek olarak doğdu, eğitildi, kafasına barkod yapıştırıldı ve ruhsuz bir ölüm makinası haline getirildi. Hitman'in kafasında genetik olarak saç çıkmıyor zaten 47 kromozomlu olduğu söyleniyor, laboratuar ortamında üretilip denenen onlarca katil arasından fiziki açıdan ve soğukkanlılık, emre itaat gibi özellikler bakımından en iyisi olduğu için tek o hayatta bırakıldı. Bu arada Codename 47 deniyor bu da kafasının arkasındaki seri numarasının son 2 rakamıdır. Barkodun tamamının kodu 640509-040147'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 16 Ocak 2015; 14:03:38 >

• Hitman kimmis Biz GRU'ya calısıyoruz

• Türkçe e-mail atabilirsin cevap verirler....
  • Harbiden atsak ne cevap gelir ki
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lee Harvey Oswald

Hitman kimmis Biz GRU'ya calısıyoruz

Price reis bunu ne astı be

• quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Yanlış yere başvurmuşsun Hitman CIA için çalışmıyor. ICA (International Contract Agency) adlı örgüt için çalışıyor. Ayrıyetten Hitman olunmaz Hitman doğulur. Hitman bir çok seri katilin genlerinin karışımıyla hazırlanmış bir bebek olarak doğdu, eğitildi, kafasına barkod yapıştırıldı ve ruhsuz bir ölüm makinası haline getirildi. Hitman'in kafasında genetik olarak saç çıkmıyor zaten 47 kromozomlu olduğu söyleniyor, laboratuar ortamında üretilip denenen onlarca katil arasından fiziki açıdan ve soğukkanlılık, emre itaat gibi özellikler bakımından en iyisi olduğu için tek o hayatta bırakıldı. Bu arada Codename 47 deniyor bu da kafasının arkasındaki seri numarasının son 2 rakamıdır. Barkodun tamamının kodu 640509-040147'dir.

hitmanda kimmiş pehh akıllı olun ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lee Harvey Oswald

Hitman kimmis Biz GRU'ya calısıyoruz

• Gerçek Hitman bu kanka kb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Punk -- 16 Ocak 2015; 14:03:39 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pazartesi kafanı kazıt, ikametgah belgenle gel başla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Punk

Gerçek Hitman bu kanka kb

Goldberg ringde yanlış ve ters bir hareket ile bu adamın kariyerini bitirmişti dimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamburak -- 16 Ocak 2015; 14:10:13 >

• ResVR R kullanıcısına yanıt
    efsane son

araştırırken bunuda buldum

bu nasıl oluyor yaw ben o kadar uğraştım bu bölümde gebertemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cpt. MacMillan -- 16 Ocak 2015; 14:12:14 >

• Heeee

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cpt. MacMillan kullanıcısına yanıt
    Oyunu bitirince müze bölümü açılıyordu ya tüm karakter oluyordu. oradan alınmış galiba fotoğraf. yoksa ölmüyor diye biliyorum o bölümde az denemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ResVR -- 16 Ocak 2015; 14:30:27 >
  •  Hitman olmak istiyorum, CIA ye mektup yolladım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kel olmak zorunlu saçyndan 1 tel düserse dna'dan bulurlar yoksa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Keras -- 16 Ocak 2015; 14:32:13 >
  • okumayın yeni hitman oynamış ergen
  • iamburak kullanıcısına yanıt
    Bi tek o birakildiysa, filminde onunla beraber ayri görevlerde olan baska ajanlarda var tren raylarinin orda onlarla karsilasiyordu yanlis hatirlamiyorsam, hatta birbirleriyle kapisiyorlar, o ajanlarin hepsi farkli örgüte mi ait ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oida -- 16 Ocak 2015; 14:45:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur106

okumayın yeni hitman oynamış ergen

Ergen değilim 18 yaşındayım ama yeni hitman oynadığım doğru. Hitman Absolutionu yeni kapattım. Sonrada böyle makarasına konu açayım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ay Karanlık

quote:

Orijinalden alıntı: ozgur106

okumayın yeni hitman oynamış ergen

Ergen değilim 18 yaşındayım ama yeni hitman oynadığım doğru. Hitman Absolutionu yeni kapattım. Sonrada böyle makarasına konu açayım dedim

kardeş ergenlikten yeni çıkmışsın ama

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.