Şimdi Ara

kipada 7' tablet 89 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
13.412
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kipada çok güzel fiatlar var.ama ne olduğu alınabilirlığı hakkında bilgim yok
    7 " tablet 89
    9" tablet129
    asus 7 " tablet 8 gb 199
    ve değişik modeller

• aytac_1973 A kullanıcısına yanıt
    hangi kipa? brosur, insert yada cekilmis resim?
    internette gecerli mi?

9'' 179 tl, 129 tl goremedim
    http://www.kipadirekt.com/elektronik/tabletler/tablet.html?screen_size=3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nicknick -- 16 Ocak 2015; 12:41:47 >
  • http://www.kipa.com.tr/283/kampanyalar/dergiler-ve-gazeteler/16--29-ocak-2015-dergisi
     kipada 7' tablet 89 tl
     kipada 7' tablet 89 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi interior designer -- 16 Ocak 2015; 12:44:27 >

• arkadaşlar bu arada piyasada 9 - 10 '' arası , sadece internette gezilecek en uygun tablet nedir? bu aralar lazım 1 adet, kampanyalı, idirim kodlu falan çok uyguna gelen bişey lazım. Ekranı büyük olmalı, çözünürlük çok önemli değil.
  • interior designer kullanıcısına yanıt
    super! freeman free :) tam çin işi
  • android tablette facebook 'taki oyunları nasıl oynanıyor ?
    flash yüklemek mi gerekiyor?
    flash yüklenemezse kendinde flash li dolphin browser varmıs, chrome göre ne kadar performanslıdır, makineyi kasar mı?
  • Çöpe atmayın paranızı, kasmaktan kullanamazsınız cihazı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şöyle söyliyim, yaşlılar için alıyorum.
    tek açtıkları facebook sayfası ve facebook içindeki oyunlar. oyunlar da flash tabanlı, 3 boyutlu oyun falan değil.

yani ihtiyaç bu kadar.

bunu yapamazsa zaten tablet neyi yapar, ne işe yarar merak ettim. sadece defter niyetine not almak ve alarmlı saat niyetine mi satılıyor bunlar?
  • uyduruk markaların ne özelliği olursa olsun almayın ömrü 3 5 ay
  • şimdi batım da dark vb. daha bilindik denenmiş markalar aynı fiyata hepsiburada.com vb. mevcut.
    kipadan almak mantıklı değil bu durumda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicknick

arkadaşlar bu arada piyasada 9 - 10 '' arası , sadece internette gezilecek en uygun tablet nedir? bu aralar lazım 1 adet, kampanyalı, idirim kodlu falan çok uyguna gelen bişey lazım. Ekranı büyük olmalı, çözünürlük çok önemli değil.

lenovo ve asus'un güzel modeller var, forumu takip ederseniz denk gelirsiniz
  • Daha fazla teknik detay olmalı. Çözünürlük ve ram eksik. Aslında alabilirim.
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    onlar da çok pahalı ya.

windows 8 li tablete para versem acımam da android bana lazım değil, dediğim gibi facebook sayfası açılıp ordaki flash oyunlar (yada aynı oyun playstore dan indirilecek) oynanacak.
    facebook, resimleri göre, like a like la cevap ver :) , baktığım android tabletin amacı bu sadece.

bu arada polypad marka gözüme kestirmiştim forumdaki konusunu okudum cihazın pili şişme yapmış! bu durumda insan korkuyor böyle mehmetmahmutselami markalı türk işi elektronik cihaz satın almaya! yaşlı ve çocuklara böyle cihaz teslim edilmez allah korusun
  • quote:

şöyle söyliyim, yaşlılar için alıyorum.
    tek açtıkları facebook sayfası ve facebook içindeki oyunlar. oyunlar da flash tabanlı, 3 boyutlu oyun falan değil.

yani ihtiyaç bu kadar.

bunu yapamazsa zaten tablet neyi yapar, ne işe yarar merak ettim. sadece defter niyetine not almak ve alarmlı saat niyetine mi satılıyor bunlar?

Markası Freeman. Anla artık yani 3-5 gün sonra çöpe atacağını..
  • bu ithalatçı işi tabletlerden anlayanlar vardır diye sorayım

ben en son reeder marka tablet aldım, şu windowslu olanı. dokunmatiği, malzeme kalitesi vs. çok iyi çıktı. Firma da ilgili ve teknik yönden yeterli bir firmaya benziyor, Reeder.

Acaba codegen, hi-level,polypad, artes vb. markalar için olumlu olumsuz ne dersiniz? alırken hangisini tercih edelim?
  • nicknick N kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar çinden ithalat yapmadık ama az çok neyin ne olduğunu biliyoruz.

- İthalatçı firma teknik kapasitesi ve iş bilgisi/tecrübesi yoksa çindeki üreticiden/toptancıdan kazık yiyebilir, 2. kalite ürünlerin spot ithalatçıya kakalanması işten değil. İthalaçı da durumu anlayana kadar iş işten geçer, piyasaya dagılır mallar. sonra ayıkla pirincin taşını.

- Diğer seçenek de ithalatçının iş-teknik anlamda kapasitesi olması ama art niyetli olmasıdır. Bu durumda gidip özellikle ölü fiyata 2. 3. kalite işçilik ve malzemeden cihaz toplattırabilir çinde.

herkesin bildği gibi çinde her kalite ürün var, parasına göre tabiki.
  • quote:

- İthalatçı firma teknik kapasitesi ve iş bilgisi/tecrübesi yoksa çindeki üreticiden/toptancıdan kazık yiyebilir, 2. kalite ürünlerin spot ithalatçıya kakalanması işten değil. İthalaçı da durumu anlayana kadar iş işten geçer, piyasaya dagılır mallar. sonra ayıkla pirincin taşını.

- Diğer seçenek de ithalatçının iş-teknik anlamda kapasitesi olması ama art niyetli olmasıdır. Bu durumda gidip özellikle ölü fiyata 2. 3. kalite işçilik ve malzemeden cihaz toplattırabilir çinde.

kendi kendine niye alıntı yaptın anlamadım

orda tek asus var alınacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0924579C4 -- 19 Ocak 2015; 13:42:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

quote:

kendi kendine niye alıntı yaptın anlamadım

orda tek asus var alınacak.

Bende konuyami girdim, arkadasin mesaj gecmisine mi girdim emin olamadim rahat 10 post var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben hafta sonu baktım 512 mb ram vardı.
    Çöznürlük 640*480 idi.
    Ama kutusunu güzel yapmışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bireysel.emeklilik -- 19 Ocak 2015; 14:16:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de bilmiyorum nasıl olmuş, adetim değil.

evet firma çok güvenlir olmadıkça cihazın kağıt üstündeki özellikleri bir şey ifade etmiyor. 1 ay sonra cihaz soğuk lehimden kısa devre yapıp açılmamaya başladıktan sonra ve eğer servis de iyi hizmet vermiyecekse 50-100 tl daha vermek lazım demek ki.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.