Şimdi Ara

Üye olan herkese Saltywasher hediye! (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
631
Cevap
18
Favori
24.683
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: trenc

Yanlış anlaşılma olmuş olabilir, "Salty Batak" değil "Salty Sardine" uygulaması üzerinden üye olabilirsiniz.

Bunu ilk mesaja yazsana hocam, baştan beri yanlış uygulama hakkında düşünüyoruz. Ayrıca ilk mesajda asıl uygulamanın linkini vermemişsin de gidip batak olanın linkini vermişsin. İyice kafa karıştırıcı olmuş
  • benim üründe demin geldi nasıl kullanıyoruz bunu renkli- beyaz farkeder mi deterjan gibi makinaya sadece bunu koyup yıkıyomuyuz? ?

asıl bu ürünü kız kardeşiminde kullanmasını ve tanışmasını istiyorum ona nasıl göndertebilirim ürünü sürpriz gibi farklı bi semtte kendisi. onun adına üye olabilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BèRuTTì -- 28 Ocak 2015; 15:05:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    ürünün üzerinde nasıl kullanılacağı yazıyor
  • Uye olduk bakalim gelecek mi

• wolkien kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda uygulama linki yazıyordu, nasıl ve neden bilmiyorum ama forum yönetimi tarafından referanslı link diye uyarı aldım, o sırada linkler kaldırılmış olabilir.
    Tekrar ekliyorum linkleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trenc

İlk mesajda uygulama linki yazıyordu, nasıl ve neden bilmiyorum ama forum yönetimi tarafından referanslı link diye uyarı aldım, o sırada linkler kaldırılmış olabilir.
    Tekrar ekliyorum linkleri.

Gerçekten rezillik biraz önce kargom geldi resim deki gibi şişe bomboş tamamı dökülmüş. Madem bir iş yapıyorsunuz iş bilen bir kargoya verin lütfen kaç gündür ürünü bekliyordum...

Üye olan herkese Saltywasher hediye!

• Konu ile ilgili özel mesaj gönderdim, dönüş yaparsanız sevinirim.
  • Teşekkürler benimkide geldi :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: quetm

Arkdaslar bence bosuna uygulamayi yuklemeyin, icerigi vasat maglesef.. ve programi indirip uye olmam 12 14 gunu bulmasina sahet soyledikleri urun gelmedi..
    bilginize...

mesaj atmamı beklemıs kargocular sankı :) 23 unde faturandırılmıs olan urunum bugun geldı... sımdı deneyelım bakalım nasıl olacak..

edit: tesekkurler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quetm -- 28 Ocak 2015; 19:06:22 >
  • Benimde 23nde faturalanmıs ve bugun elime ulaştı teşekkür ederim trenc arkadasa
    Bu arada Ürünün kullanımı konusunda az kirli cok kirli ml olarak belirtilmiş renkli renksiz farkediyormu camasırlarda

• an_k_ist A kullanıcısına yanıt
    Rica ederim arkadaşlar, iyi günlerde kullanırsınız inşallah.

Renkli veya beyaz farketmez, tüm çamaşırlarınızda kullanabilirsiniz.
  • telefona gelen onlarca sms den sonra artık dikkat ediyorum. programı telefonunuza indirip kaydolunca tüm rehber bilgileriniz alınmaz mı? sonra herkese sms reklam mesajı falan. hiç uğraşmaya değmez
  • Kargo geldi , teşekkürler.

• Ürün bugün gelmiş bulunmakta güzel kokusu var...

• trenc T kullanıcısına yanıt
    1 hafta sonramı diyonuz hocam.Bataktan üye olmuştum ben boşuna bekliyomuşum demekki.

• Ürün geldi. Kokusu cok dogal limon kokusu. Tşkler. Yıkama testini daha yapmadık.

• 20 sinde üye oldum hala gelmedi.Artık gelmez herhalde
  • Ürün bugün geldi.ürün alt kısımdan patlamış birazı dökülmüş başka kutuya döktüm.Kargo firması değiştirirseniz ve paketlemeyi iyi yaparsanız daha iyi olur.Teşekkürler.
  • ürün geldi teşekkürler.
  • ayın 17sinde üye oldum gelen yok
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.