Şimdi Ara

Oppo safir ekranlı R1C akıllı telefon modelini duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Oppo safir ekranlı R1C akıllı telefon modelini duyurdu

Bu ay sıkça tanıtım yaptığını gördüğümüz Çinli üreticiler, özellikle 64-bit işlemcilere sahip akıllı telefonlar lanse ediyor. Xiaomi'den sonra Oppo da üst seviye bir model ile karşımızda.

Oppo R1C adındaki akıllı telefon firmadan alıştığımız fiyat çizgisinin biraz dışında kalıyor ve 403$ yaklaşık fiyat etiketi ile üst seviye akıllı telefon segmentine dahil oluyor. Model donanımdan ziyade safir ekran kaplaması ile farklılaşmaya çalışacak. Safir kaplama farklı bir versiyon olarak karşımıza çıkacak. 

Oppo R1C modelinde 5 inçlik 720p çözünürlüğünde ekran yer alırken, 8 adet COrtex-A53 çekirdeğini big.LITTLE formatında 4+4 şeklinde çalıştıran Snapdragon 615 yongaseti gerekli gücü sağlıyor. 2GB RAM ile sistem desteklenirken, 16GB kapasite hafıza kartları ile 128GB daha artırılabiliyor. 

Model 13MP çözünürlüğünde Sony IMX214 sensörlü arka kamera ve 5MP çözünürlükte ön kamera barındırırken, 2420mAh gücünde bir bataryaya sahip ve Android 4.4 işletim sistemi üzerinde çalışıyor. Modelde 4G desteği de mevcut. 

Oppo R1C modeli 20 Ocak itibariyle Çin sınırları içerisinde satışa sunulacak. Safir kaplama versiyonun da hemen hemen aynı dönemde satışa çıkacağı belirtiliyor. Modelin uluslararası satışı hakkında bir bilgi yok.  

• Huawei p7'yi andırıyor.
  • Rahmetli Kemal Sunal aklıma geldi hep camdan Bakıyoruz nolacak halimiz böyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya olmamış :/

• Hala 16 gb. Görünce kapatıyorum direk.

• sene olmus 2457 hala 16 gb 2400 mah

• Batarya ve dahili hafıza olmamış. Geriden mi geliyor bunlar ne?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sd kart destegi var dahili cokta onemli degil.
    Batarya bi 2800 felan olsa daha iyi olabilirdi. Fhd de belki sikinti cikartmaz.

615 lede fazla sarj yiyeceğini düşünmüyorum. ..

Telefon fena değil ama biraz pahali.

• Sony sensör işinden iyi para kazanacak bu sene
  • Beyler cihaz fhd değil hd
    O batarya çok rahat yeter.

• Cok dengeli bi telefon olmuş.
    Safir diye fiyatı katlayacak olan markaya selamlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekran çözünürlüğü ve Snapdragon 615 düşünüldüğünde pilin gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Kamera sensörü de iyiymiş..

• Safir yakışır.

• Oppo Akıllı telefon pazarının Bentley'i olacak gibi. Harika telefonlar çıkartıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gladiotürk -- 16 Ocak 2015; 14:54:29 >
  • Güzel....

• Telefondan zarafet akıyor resmen.

• Beyler bilen birisi söyleyebilir mi. Bu telefonun fotoğraf kalitesi nasildir. Hangi telefonla yarışabilir hangi telefonu geride bırakır mesela.

• Pil 3000mah cıvarında olsaydı eşsiz bir cihaz olurdu.

• Resimdeki cihazsa tek kelimeyle 'vuhu!! '

• bu telefon bu fiyatı hakediyor mu almayı düşünüyorum

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.