Şimdi Ara

Microsoft ve Markafoni teknoloji ortaklığı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Donanımhaber olarak Microsoft Türkiye CEO'su Tamer Özmen ile Markafoni ve Microsoft arasındaki teknoloji ortaklığı hakkında özel bir röportaj gerçekleştiriyoruz. 

• Veritabanı yönetim sistemi tarafında bir değişiklik var mı acaba? Markafoni normalde özgür yazılım olan PostgreSQL kullanıyor.

• abi mikrofon düşmez be , nasıl kavramışsın elinden alan varmış gibi :)

• lan indirimli windows satacaklar sandım.

• Adam çalışıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

lan indirimli windows satacaklar sandım.

+1
  • Bu adamın işini yapmak için ne okumak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boostibo -- 15 Ocak 2015; 20:40:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkHellKnightX

quote:

Orijinalden alıntı: simbolmina

lan indirimli windows satacaklar sandım.

+1

+1

• Bende Microsoft Lumia telefonlar Markafoni üzerinden satışa sunulacak sandım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Stannis -- 15 Ocak 2015; 22:28:05 >
  • Adam Ceo muş sesi çok elegant fazla bir bilgi vermedi yada veremedi çünkü işin teknik kısmı, arka taraf windows'ta göstererek yapılacak iş değil.

• Her şey para için....

• @merdobilal
    şöyle küçük çaplı işlerin için olmuş olmak yeterli;

17 yıllık İnternet ve Teknoloji sektörü, satış ve pazarlama pozisyonları tecrübeleri yanısıra, holding yoneticiligi, Avrupa ve Amerika’da yatırım şirketleri tecrübesine sahip.

Orange’da İnternet Kanallarından Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Londra’da çalışan Tamer Özmen, görev süresince sorumlu bulunduğu grubun cirosunu 2.5 kat büyüterek 1.2 milyar Euro’ya ulaştırdı. 53.5 milyar Euro ciro ve 189 milyon müşterisi ile Avrupa’nın en büyük GSM operatörlerinden biri olan Orange (FTE), aynı zamanda Avrupa’nın en büyük geniş bant İnternet servisi sağlayıcısı.

Orange’a katılmadan önce Londra’da yerel arama motoru ve İnternet reklamcılığı hizmetleri sunan TouchLocal firmasının kurucusu ve CEO’su olarak görev yapan Tamer Özmen daha önce Türkiye’de DOL’un CEO’luk görevinde bulundu.

Teknoloji kariyerine 90’lı yılların ortalarında Amerika Birleşik Devletleri’nde Priceline’ı kuran ekip içerisinde yer alarak başlayan Tamer Özmen, Priceline’da Satış’tan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak 1.4 milyar dolarlık bütçeyi yönetti. Daha sonra Priceline’i Avrupa’da kurmak için İngiltere’ye gelen Özmen, Ürünler ve Satış’tan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak göreve devam etti.

• quote:

Orijinalden alıntı: almila1299

@merdobilal
    şöyle küçük çaplı işlerin için olmuş olmak yeterli;

17 yıllık İnternet ve Teknoloji sektörü, satış ve pazarlama pozisyonları tecrübeleri yanısıra, holding yoneticiligi, Avrupa ve Amerika’da yatırım şirketleri tecrübesine sahip.

Orange’da İnternet Kanallarından Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak Londra’da çalışan Tamer Özmen, görev süresince sorumlu bulunduğu grubun cirosunu 2.5 kat büyüterek 1.2 milyar Euro’ya ulaştırdı. 53.5 milyar Euro ciro ve 189 milyon müşterisi ile Avrupa’nın en büyük GSM operatörlerinden biri olan Orange (FTE), aynı zamanda Avrupa’nın en büyük geniş bant İnternet servisi sağlayıcısı.

Orange’a katılmadan önce Londra’da yerel arama motoru ve İnternet reklamcılığı hizmetleri sunan TouchLocal firmasının kurucusu ve CEO’su olarak görev yapan Tamer Özmen daha önce Türkiye’de DOL’un CEO’luk görevinde bulundu.

Teknoloji kariyerine 90’lı yılların ortalarında Amerika Birleşik Devletleri’nde Priceline’ı kuran ekip içerisinde yer alarak başlayan Tamer Özmen, Priceline’da Satış’tan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak 1.4 milyar dolarlık bütçeyi yönetti. Daha sonra Priceline’i Avrupa’da kurmak için İngiltere’ye gelen Özmen, Ürünler ve Satış’tan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak göreve devam etti.

İmrendim

Ama hangi üniversiteyi hangi bölümü okuduktan sonra bunları yapmaya başlamalıyız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.