Şimdi Ara

Naughty Dog Uncharted 4'te 60 FPS'yi Şart Koşmuyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
1.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Sony çatısı altındaki önemli oyun geliştiricilerinden Naughty Dog, PlayStation 4'e geliştirdiği Uncharted 4: A Thief's End hakkında yeni açıklamalar yapmaya devam ediyor. EDGE dergisinin son sayısına konuşan firmadan Bruce Straley, oyunun teknik detayları hakkında yeni bilgiler paylaştı.

Yaptığı açıklamalarda Bruce Straley, Uncharted 4'ün demosunun hâli hazırda PS4'te 30 FPS'nin yukarısında çalıştığını söyledi. Ancak Straley, "30 FPS'nin yukarısındayız fakat bunu kilitlemeyi tercih ettik. İstediğimiz oyunu ortaya koymak için ne gerekirse yapacağız. Ama eğer 60 FPS için oyuncunun deneyimini etkileyecek şeyleri kaldırmamız gerekirse burada önemli bir karar vermemiz gerekir." açıklamalarını yaptı.

EDGE, kendilerine gösterilen FPS'si kilitlenmemiş demonun ortalama 37 FPS'de çalıştığını belirtiyor. 

• Şunu söylemeliyim TPS oyunlarında 30 fps her zaman iyidir. Naughty Dog Uncharted 3' ün 60 fps lik bir videosunu Youtube' a yüklemişti ,izledim ve gerçekten 60 Fps ile sinematik kalitenin gittiğini gördüm.O yüzden Uncharted 4'ün de 30 Fps olarak çıkmasını istiyorum.
    Şimdi buraya gelip bana The Last Of Us 'ı git 60 ve 30 Fps de oynayıp aradaki farka bak demeyin ,60' ta sinematik kalite gidiyo, evet daha akıcı ama sinematik kalite yok.First person shooter oyunlarında 60, Third person shooter oyunlarında ise 30 fps den yanayım.
    Bunlar benim fikirlerim , siz farklı düşüne bilirsiniz.
  • Bence bu oyunun oynanışı 60 FPS, ara-sinematik sahnelerde otomatik 30 FPS 'e kilitlenmesi daha iyi olur. Ama belli ki grafiklerden kısmak istemiyorlar. Malesef yeni nesil konsollar yeterince güçlü donanıma sahip değil..

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Shooter oyunlarında 60 fps iyi ancak Uncharted gibi tps action oyunları için 30 fps daha iyi . Uncharted 3'ün 60 fps video'su sanki hızlandırılmış gibiydi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30 olsun zaten tps sonuçta.

• Pc oyuncularının işi bunlar yani bunsuz yapamayanlar yada en iyisi benim en iyisi bende olmali diyenler için benim için online'i olan FPS oyunlari dışında 60 FPS çokta önemli değil 30'un altına düşmedikçe sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Call of Duty ve Battlefieldda her platform için kesinlikle 60 fps olmali. Call of duty her oyunda bunu stabil sunuyor battlefieldda aynı şekilde.
  • başlık yanlış şart koşmak karşıdaki kişiden birşeyi kesin olarak istemek anlamına gelir
  • Uncharted'i da 30 fps, last of us ı 24 fps'de oynadık
    ama bize en çok zevk veren oyun olmayı başardılar 30 fps'nin pek sorun yaşatacağını düşünmüyorum ama 60 fps olsaydı daha iyi olurdu tabii
  • Cihaz bu kalitede bir oyunu 60 FPS verebilecek gucte degil malesef. Max 45 olur oda stabil olmaz iner cikar ki bilen bilir sabit 30 fps de hic dusmeden oynamak 60-45 arasi gidip gelen bir oyundan daha az rahatsiz edicidir. Keske 60 verebilse ama su an 60 verememesine getirdikleri kulplari acaba onumuzde ki nesilde her oyun 60 fps cikinca nasil yutacaklar , o sinamatik etkiyi birden silip atinca ona ne bahane bulacaklar ben asil onu merak ediyorum.

Yalana dolana gerek yok. Cihaz bu de olsun bitsin. Ne iki de bir 30 fps de daha iyi sunum var falan. Cakalliga gerek yok. Hele xbox a hic girmiyorum. 1080p cozunurluk anlaminda en iyi oyun deneyimi degil dediklerinden beri.

• lanet olsun fps oranlarınıza bu nesil böyle embesilliklerle gelip geçicek anlaşılan düzgün oyun her türlü oynatır kendini deli gibi grafikleri olsada düzgün oynanış ve senaryo yoksa oyun zaten güzel değildir 400 dolarlık konsollardan çok fazla beklentiye girmeniz insanı şaşırtıyo

• bu ekibe güveniyoruz farketmeyiz bile kaç fps oldugunu

• BSC Misafiri 15:08:29 bu benim yorumumdu. buna ek olarak birşey daha söylemek istiyorum çoğu kişi 30FPS Sinematik sunum daha iyi zaten öyle olsun falan demişte bunlarda firmaların attığı yalanlar ve bazı oyuncular buna inanıyor yada inanmak istiyor herhalde :) Tekrar söylüyorum benim için çok önemli değil FPS oyunları dışında 30 bende ideal ama 60 FPS Olmasinin kimseye bir zarari yok çünkü tartışmaya açık olmayacak şekilde daha iyi sinematik sunum falanda farketmez kendimizi kandırmaya bence gerek yok :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 30-60 bizim icin onemli degil N.Dog,yeni yetmelerin polemiklerine ayak uydurmayin yeter...

• Bu nesilin en büyük düşmanı çözünürlük ve fps olayı oldu.. Oynanış ve hikaye arka plana atıldı en önemli şey oyunun hızlı çalışması oldu.. Tüm firmalar çılgın gibi 60 fps 1080p takıntısı yapmış.. Sonumuz hayır olsun..

• Zaten 60fps yi hedefliyoruz, demişlerdi. Bu grafiklerde de 60fps biraz zordu. Konsol oyuncusu için 30fps yadırganacak bir durum değil, bir çok oyun 30fps geliyor zaten.

• Yorum silinmiş o zaman tarihçe şeklinde yazıyım;

İlk trailer : 1080p+60fps+supersampling ama pre render görüntü real time değil.

2. Trailer yani 15 dakikalık gameplay, 1080p+30fps aa değeri belli değil. Doku kalitesi ve ışıklandırma kalitesi düşürüldü yani downgrade yedi.

Naughty dog'un ilk sözü"oyun 60 fps de çalışacak" naughty dog'un şimdiki sözü"60 fps'yi şart koşmuyoruz"

Sony'nin downgrade yiyen oyunları;
    Killzone
    Order 1886
    Driveclub
    Uncharted 4
    İnfamous second son

İyi forumlar.

• Trailer ile gameplay arasındaki farkı bi araştır

• Yine 30 FPS daha iyiciler gelmiş. Saçmalamayın. Tamam fark TPS'de daha az hissedilir ama daha iyi olması? Çok komiksiniz.

Doho sonomotok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HardJoker -- 15 Ocak 2015; 16:00:41 >
  • Fps ve Çözünürlük ile yaşayanlara selam olsun .

Çabuk gelsin :) bir an önçe .

• quote:

Orijinalden alıntı: EmuMaster

Yorum silinmiş o zaman tarihçe şeklinde yazıyım;

İlk trailer : 1080p+60fps+supersampling ama pre render görüntü real time değil.

2. Trailer yani 15 dakikalık gameplay, 1080p+30fps aa değeri belli değil. Doku kalitesi ve ışıklandırma kalitesi düşürüldü yani downgrade yedi.

Naughty dog'un ilk sözü"oyun 60 fps de çalışacak" naughty dog'un şimdiki sözü"60 fps'yi şart koşmuyoruz"

Sony'nin downgrade yiyen oyunları;
    Killzone
    Order 1886
    Driveclub
    Uncharted 4
    İnfamous second son

İyi forumlar.

Şu haberin gram değeri yok, PS1-2'de oyun oynarken fps kimin umrumdaydı'da PS4 çıkınca fps/çözünürlük oyunların önüne geçdi
    Sebep rakibi X1 zayıf kaldı ordan yükleniyor. Zibilion tane farklı PC sistemi var. Çözünürlük/fps PC oyuncusunun sorunu...
    Oyun konsoları günümüz grafik-ses-aksesuar olarak 1 adım ilerisinde olmalı tıpkı PS1-2-3... PS4'de bunu yapmalıydı eğer yapamıyorsa alın bunu burdan

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.