Şimdi Ara

Trust Tytan 2.1 Subwoofer System 99,90 TL KİPA'DA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
4
Favori
14.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu Ev Elektroniği Bölümüne açmıştım.Ancak Bilgisayar Bülümüne açmakta da fayda gördüm.
    Bugün gelen insert te Trust Tytan 2.1 Subwoofer System 99,90 TL yazıyordu.Bu sistemi 10 ay kadar önce Mediamarkt tan almıştım.Değişik
    dönemlerde indirime girerek 149 tl gibi bir fiyata düşmüştü Mediamarkt ta.Ancak ben almak istediğimde 179 tl ye almıştım mecburen.
    Sistemi kullanıyorum bilgisayara bağlı olarak.Verdiğim parayı sonuna kadar hakediyor.Şu an en düşük akakçe de 219 tl görünüyor. Ben alırken Amazon yorumlarına bakmıştım çok olumluydu iyi ki almışım dedim.Ancak bu fiyatı görünce kesinlikle ihtiyacı olan kaçırmasın
    derim.Stok 200 adet yazıyordu.Sanırım Kipa Extra larda da var olabilir.İndirimin geçerli olduğu tarih aralığı 16-29 ocak 2015.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokhan1964 -- 15 Ocak 2015; 13:51:53 >

• 20 gün önce n11 den 159 TL'ye aldım. Bir ara yine kipa 99 tl yapmıştı yetişememiştim. Şans yok az daha bekleyemedim.
  • Hocam 189 TL yazıyor ama online da

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.1 e bu paralar çok fazla

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vavien_

2.1 e bu paralar çok fazla

100 TL gibi bir fiyat bu seviyedeki bir sisteme az bile. Çoğu 5.1 sisteminden güçlü 2.1 olması da artısı.
  • Fena sayılmaz
  • nerde var bu şimdi ?
  • İnternet sitesinde geçmiyor indirim.Bu sistemi kullanıyorum.Bu sisteme 100 tl mükemmel fiyat.Sistem çocuğun odasında home theater
    pc kasasına bağlı.Özellikle bası çok iyi tabii kendi sınıfına göre.So sad Gregorian Dj Custor Bass dinledim çok iyiydi.
  • İnsertin fotoğrafını atarsanız uğrayalım yarın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -s-laughter

nerde var bu şimdi ?

Tüm Kipalarda.Ben de inserti var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: man utd

İnsertin fotoğrafını atarsanız uğrayalım yarın.

Yapmak isterdim ama uzun zamandır yapmadığım için nasıl yapıldığını unuttum.
  • Bakmak lazım. İnsert fotosunu koyar mısın?

• geçen aylarda bu fiyata kipadirectte satılmıştı, bir tane almıştım hala açmadım
  • Beyler ürünün 2 modeli var TRUST 19367 TYTAN 2.1(bu kablosuzmuş bluetooth) , TRUST 17963 TYTAN 2.1 indirme giren hangisi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: feelulive

geçen aylarda bu fiyata kipadirectte satılmıştı, bir tane almıştım hala açmadım

Kablolu mu hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: aLTaR_07

Beyler ürünün 2 modeli var TRUST 19367 TYTAN 2.1(bu kablosuzmuş bluetooth) , TRUST 17963 TYTAN 2.1 indirme giren hangisi?

Bluetoth'u bu fiyata vericeklerini sanmiyorum. Ki eger oyleyse yarin sabah damlarim hemen kipaya

• quote:

Orijinalden alıntı: aLTaR_07

Beyler ürünün 2 modeli var TRUST 19367 TYTAN 2.1(bu kablosuzmuş bluetooth) , TRUST 17963 TYTAN 2.1 indirme giren hangisi?

Bendeki Trust Tytan Kablolu yani 17963 olan.Kipa daki de bu modeldir büyük ihtimal.İnsert te kablolu veya kablosuz diye bir ibare yok.
  • Gold ta bu fiyata satmıştı sanırım. 3 modeli vardı. Blututlu olanda indirim yapmamışlardı. alanlar vardı. ben de ucundan döndüm, de keşke alsaydım diyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vavien_

2.1 e bu paralar çok fazla

Bundan 3.5 sene önce 2+1 bir sisteme 660 tl verdim desem

Kendisi EDIFIER S730

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.