Şimdi Ara

Trust Tytan 2.1 Subwoofer System 99,90 TL KİPA'DA (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
224
Cevap
4
Favori
14.921
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eve geldim TV'ye bağladım. Tv üzerinden gerekli ses ayarlarını (hem Digiturk kutusu hem de tv için) yaptıktan sonra bas ayarını da kendime göre ayarlayıp kullanmaya başladım. Seste cizirdama ya da başka şahısların dediği gibi pörtleme gibi olaylar olusmadi. Gayet fiyatına göre yeterli performansa sahip.

Not:
    99 liraya daha kaliteli bir ürünü "sıfır ve garantili olarak" önümüze koyun hemen alalım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanki Bana Pele

Eve geldim TV'ye bağladım. Tv üzerinden gerekli ses ayarlarını (hem Digiturk kutusu hem de tv için) yaptıktan sonra bas ayarını da kendime göre ayarlayıp kullanmaya başladım. Seste cizirdama ya da başka şahısların dediği gibi pörtleme gibi olaylar olusmadi. Gayet fiyatına göre yeterli performansa sahip.

Not:
    99 liraya daha kaliteli bir ürünü "sıfır ve garantili olarak" önümüze koyun hemen alalım.

Hayırlı olsun, güle güle kullanırsın inşallah.
    İdeal ayarda kullanınca bende pörtleme duymadım. Zevk meselesi belki bilgisayardan vede hoparlörden bası sona dayayınca pörtlüyordur

• quote:

Orijinalden alıntı: kaddir_ank

quote:

Eve geldim TV'ye bağladım. Tv üzerinden gerekli ses ayarlarını (hem Digiturk kutusu hem de tv için) yaptıktan sonra bas ayarını da kendime göre ayarlayıp kullanmaya başladım. Seste cizirdama ya da başka şahısların dediği gibi pörtleme gibi olaylar olusmadi. Gayet fiyatına göre yeterli performansa sahip.

Not:

Hayırlı olsun, güle güle kullanırsın inşallah.
    İdeal ayarda kullanınca bende pörtleme duymadım. Zevk meselesi belki bilgisayardan vede hoparlörden bası sona dayayınca pörtlüyordur

Teşekkür ederim size de hayırlı olsun Bas meraklısı bir insan değilim. Zaten küçüklüğümde kulağımdan bir süre tedavi gördüğüm aşırı derecede bas sesini kulağım kaldırmıyor. Dinlediğim müzik türleri de pek bas içeren türler değildir de zaten.

• marka iyide pahalı gibi mikada marka vatanbilgisayardan 50TL satılmıştı...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gokhan1964 G kullanıcısına yanıt
    Led TV'ye bağlanıyor, kutusunun üzerinde belirtilmiş.
    Zaten bağladığını @Sanki Bana Pele nikli kullanıcı da belirtmiş.

Ben de TV için almıştım geçen indirimde ancak Subwoofer'ı TV sehpasına sığmadığı için kutusunu açmadım henüz.
    Uygun bir sehpa beğendiğimde kuracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunt_etehen

sesini açtığımda pört pört pörtleyen sistemi beğeniyosan o senin sorunun bence çöp
    (yorumumu kaideye alıp almamazlık etmeyin gidip deneyin sesini açın ve süpriz pörtleyen trust 2+1)
    deneyip alın beğenirseniz ne ala bence tarz değil

100 tl ye bu kalitede bir 2+1 ses sistemi alınabileceğini sanmıyorum.Bir kere oldukça estetik.Benim çocuğun odasında
    GMC-K1 Home Theater Pc kasada bağlı.Sesi sonuna kadar açıp test ettim öyle pörtleme falan olmuyor.Zaten sesi hiç
    bir zaman sonuna kadar açmıyoruz.Eğer ki sesde bir cızırtı vs varsa üründe bir sıkıntı olabilir gidip değiştirirsiniz.Ayrıca
    almadan önce Mediamarka gidip ses kalitesini logitec ve benzerleri ile test edin sonra fiyatları kıyaslayın ona göre karar
    verin.

• ben görüntüsünüde mazeme kalitesinide sesinide beğenmedim 100 lira vermem açıkçası veren seven beğenen olabilir zevk renk meselesi
    alan hayrını görsün.
    ben 2.el ürün tercih ederim %90 benim mantığıma uymuyor sıfır ürün.
    mesela 2.el 2 adet ürün peşindeyim alayım konuda bilgi veririm hemde öyle atla deve değil fiyatı bunuda cebinden 10kez çıkaracak sistemler
  • Arkadaşlar logitech z313 de aynı fiyata hangisi daha iyidir

• Bende arkadaşıma aldırdım bir tane bulunduğum yerde kipa yoktu. En kısa zamanda test edeceğim, haber veren arkadaşa teşekkür ederim.
  • quote:

ben görüntüsünüde mazeme kalitesinide sesinide beğenmedim 100 lira vermem açıkçası veren seven beğenen olabilir zevk renk meselesi
    alan hayrını görsün.
    mesela 2.el 2 adet ürün peşindeyim alayım konuda bilgi veririm hemde öyle atla deve değil fiyatı bunuda cebinden 10kez çıkaracak sistemler

Tamamen tercih ve zevk meselesi. Senin hoşuna gitmeyebilir. Ama 100 liraya, sıfır, bu kalitede pek alternatifi yok maalesef.
    Çoğu kişide ikinci ele yanaşmaz, ama sende ona sıcak bakıyorsun. Sonuçta, her ürünün bir alıcısı vardır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: nidyed

Arkadaşlar logitech z313 de aynı fiyata hangisi daha iyidir

Z313 bilgisayarıma bağlı. Performansı watt olarak düşüktür. 25 watt yanlış hatırlamıyorsam peak gücü. Bas ayarı yok subwoofer'ında. Yani baslı şarkılarda tizleri duymanız çok zor. Fiyatına değen ürün olduğunu düşünmüyorum. İkisi arasından Trust daha iyi seçim olur. Bas ayarının olmaması açıkçası başlı başına bir eksik.
  • Arkadaşlar x530 sahibiyim sizce bu sistemle kıyaslandığı zaman durum nedir değiştirmeye değermi acaba

• Edifier 99 liralık n11 den aldığım sete göre ses kalitesi açısından bariz şekilde üstün. Evde ikisini de dinledim. Ancak genel olarak creative megaworks dinlediğim için ses kalitesi yavan geldi onu söyleyebilirim.
  • quote:

quote:

ben görüntüsünüde mazeme kalitesinide sesinide beğenmedim 100 lira vermem açıkçası veren seven beğenen olabilir zevk renk meselesi
    alan hayrını görsün.

Tamamen tercih ve zevk meselesi. Senin hoşuna gitmeyebilir. Ama 100 liraya, sıfır, bu kalitede pek alternatifi yok maalesef.
    Çoğu kişide ikinci ele yanaşmaz, ama sende ona sıcak bakıyorsun. Sonuçta, her ürünün bir alıcısı vardır :)

Aynen öyle güzel yorumlamışınız

• Aksam ustu Gaziemir kipadan aldim 4tane vardi.parasina göre iyi sesi var plazmaya bagladim memnunum yoğun bir bas gücü yok standart TV sesinden iyi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AC@DC -- 16 Ocak 2015; 19:03:08 >
  • z2300 ü üretimden kalkmadan 221tl e almıştım. piyasa ne hale gelmiş :)
  • quote:

Tamamen tercih ve zevk meselesi. ...

Olay bundan ibarettir:

Ses sistemini nerede kullanıyoruz?
    Apt.Dairesinde mi yoksa diğerlerinden uzak bir özel mülkte mi? :

'End of Service Life'. Creative 4400 4+1 toplam 41 Watts RMS.

Benim 10+ yıllık vazgeçilmezim, bir kere bile arıza yapmadı ve şu anda yan pencerede Vista ile sürücüsüz Tak/çalıştır olarak hizmete devam ediyor.

Ha, Pardon 4+1 olarak devam etmiyor çünkü Apt.Dairesinde bir gece kaptırıp tam gaz devam ederken şikayet üzerine kapıma 2 Polis dayanmasına sebep olmuşluğu var, 41 Watts gücüyle.

Bu olaydan sonra hayatına mecburen 2+1 ve 29 Watts olarak devam eden Creative, 2 uydusu yukarda ve Sub'ı alt bölmede olmak üzere 3 metre geriden
    dinlendiğinde mükemmel sonuç veriyor hala.

Peki, her Creative ürünü aynı mıdır?
    Geçen sene yeni masaüstü aldığımda yanında orta karar 2+1 Creative aldım yanında ve eve gelip kurulum yaptığımda 10 dakika tahammül edemedim o sese, nerede o eski Creativ'ler mirim?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nidyed

Arkadaşlar logitech z313 de aynı fiyata hangisi daha iyidir

Z313 bilgisayarıma bağlı. Performansı watt olarak düşüktür. 25 watt yanlış hatırlamıyorsam peak gücü. Bas ayarı yok subwoofer'ında. Yani baslı şarkılarda tizleri duymanız çok zor. Fiyatına değen ürün olduğunu düşünmüyorum. İkisi arasından Trust daha iyi seçim olur. Bas ayarının olmaması açıkçası başlı başına bir eksik.

Teşekkür ederim hocam yorumunuza dayanarak trust aldım şimdi. Merak edenler için bursa Koruparkta 20 civarı vardı ben alırken

• nidyed N kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Inşallah memnun kalırsınız. Z313 değil de başka model söyleseydiniz yorum yapamazdim ama kullandığım ve özellikle tvde memnun olmadığım bir model olduğu için Trust'ı tavsiye ettim bu ikisi arasından :)

• arkadaşlar trustmu yoksa x530 mu şeytan şu anda çok pis göz kırpıyor
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.