Şimdi Ara

Tanımadığım adamı dinledim pişmanım.. VİDEO EKLENDİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba sabah başımdan geçen bir olayı anlatacağım. Beni bilmeyen bilmez sabahları her akşam koşuma çıkarım ve yaklaşık olarak 1-100km arası koşarım. Yine bu sabah koşumun 105. kilometresinde bir adam yanıma yaklaştı. İriceydi ve siyahi tenliydi. İlk defa görüyordum kendisini. Genelde mahallemizin koşucuları belliydi. Yeni mi taşınmıştı yoksa ilk koşusu muydu bilmiyordum. Merhaba SAKATLAYICI_3162 diyerek yaklaştı yanıma. Şaşırmıştım. Sanal alemdeki adımla hitap etmişti. Ama sanalda kendimi ifşa etmemek için çok uğraşırım. Belliydi bu adamın benim için burda olduğu. Belki ilk defa koşuyordu ama nefesinde bir problem yoktu. Bir müddet konuştuk kendisiyle. Tabii kimliğine olan merakım sebebiyle ve kendisini ne kadar zorlayacağımı görmek için koşumu uzattıkça uzattım. Bacak kaslarım deli gibi titriyordu artık. 205 km koşmuştum yani partnerimin 100. kilometresiydi ancak tık yoktu kendisinde. Yaşı da tahminen 38-40 idi. Bu arada yaşım 18. Konuşmamız genellikle felsefe üzerinde sürüyordu. Bedenim o kadar parçalamıştı ki kendini zihnim olaya el koydu. Yere yığıldım. Su içmelisin dedi. Haklıydı yaklaşık olarak 18 litre su kaybım vardı. Hemen arka cebinden bir damacana su çıkardı. Ama dur dedi önce sana bir seçim yaptırmalıyım. Kolsuz bir koşu atleti vardı üzerinde. Kollarını kaldırdı ve koltuk altı kılları arasından 2 tablet çıkardı. Biri mavi diğeri kırmızı. Ya mavi hapı alırsın ve... sustu. Aman Tanrım göbek deliğinden kanlar fışkırıyordu. Üzerime çöktü.

Arkadan S.W.AT. ekibi geldi. Kaskından yüzünü göremediğim biri siz... dedi. SAKATLAYICI_3162 olmalısınız. Evet dedim şaşkınlıkla. Nerden çıktılar anlamadım benim iri adama sorularım vardı. Nerden biliyordu SAKATLAYICI_3162 olduğumu. Ancak SWAT ekibi biliyor olmalıydı. Ekip otosuna bindirdiler. Babacan bir amirleri vardı. Kurtlar Vadisindeki Baron Mehmet Karahanlı'ya benziyordu. Burak dedi biliyorum merak ediyorsun neden burada olduğunu. Yes Sir dedim şaşkınlıkla. SWAT ekibinin amiri New York sokaklarının ortasında benimle Türkçe konuşmuştu ve bunun saniyeler sonra farkına varabildim. Size abla diyebilir miyim bey hala dedim. Elbette karıcığım dilediğini söyleyebilirsin dedi ve alnıma bir öpücük kondurdu. Bunu derken telsizden bir bağırış geldi "Hüsnüüüüüüüü ay Hüsnüüüüü". Daha çok Türk varmış diye düşündüm. Daha sonra ekip otosu durdu. Geldik dedi kocacığım. İndiğimde bir taksi durağındaydık. Hiçbir şey demeden SWAT ekibi ayrıldı.

Yalnızdım etraf ıssızdı. Taksi durağının kapısını çaldım. Uyyy uşağum daaaa napiysun sen cir içeru purda pekleyeceğsun dedi. Tamam ama ne için bekliyorum, aradığım cevaplara ne zaman ulaşacağım dedim. Anana sorsana delikanlı dedi. "Ama" dedim "Wifi var mı burda". Annemi skype'tan arayayım burdan çok yazıyor. Ben bilmem eşim bilir dedi. Daha sonra içeri bir mafya ağası girdi. Tam da hallederiz kadire benziyordu ama daha çok bıyığı vardı. Dedi ki içinizden birine piyango çıkmış biriniz altın gömüsü bulmuş bi diğeriniz de bana benziyormuşsunuz haracımı yerime topluyormuşsunuz dedi. Senarist bir çığlık kopardı aman tanrım bu üç olay üzerine bir dizi yazarım üç bölümde bir kendini tekrar eder yaşasın dedi. Teşekkür etti ve mafyanın poposunu çimdikledi. Adam sinirlenip herkesi tarıyordu ki bana Matrix skill load yaptılar mermileri havada durdurdum. Zihnim özgür kaldı artık özgür bir bayanım beyler.

http://www.youtube.com/watch?v=XeK4Itl2CiE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakuyar -- 15 Ocak 2015; 21:30:28 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Okumayın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni bilmeyen bilmeze kadar okuyun bırakın.

• Swat, wifi, matrix, mafya ne ararsanız var. OKUMAYIN

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konunun basında sasırttın beni,etkilendim okuyayım dedim ancak çok uzun be okumadım

• @AvcıHaloDayı
    Hepsi var zaten o yüzden anlattım. Başımdan geçen normal bir olayı mı anlatsaydım???
    @TehlikeliPanda
    Aynı kapıya çıkıyor kardeş :(
    @Raz3rs
    Okumadın ama şu an yeteneklerimi bilmiyorsun :(
  • Arkadaşlar isteyenlere zihinlerini nasıl ozgurlestireceginizi anlatacagim yakinda

• Hepsini okudum pişmanım..

• Arkadaşlar gittikçe garipleşiyor olaylar yakın zamanda güncellerim

• Adam 40 yillik "beni bilen bilir" kalibini "beni bilmeyen bilmez" yaptı ya la

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 km yi görene kadar normal şekilde okudum sonra mesafeyi canlandırmaya çalıştım kafamda sonra troll olduğunu bile bile devam ettim
  • Kendisi bilinmeyen arkadaş okumayın

• 18 litre su kaybına kadar okudum. Sonra baktm komik okumaya devam ettim

• okumayın SAKATLAYICI_3162
  • bir csb kendini bu kadar belli eder mi

• 205 km koşmandan sazan.avi olduğunu anladım.Arap atı bu kadar koşmaz mübarek

• Okumayın mavi hap. Veya okuyun hadi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kırk yıllık tevrübeyle okumaya sondan başladıktan sonra tam çıkacakken gözüme övgü dolu yorumlar çarpınca ilk kez bir csb yi okudım ve çok beğendim. Ben çok güldüm. Okuyun.

7.5/10

Not: En son izlediğiniz film konusundan alıştım not vermeye.

• Arkadaşlar 205 km herkes koşamaz diye kimsenin koşamayacağı anlamına mı gelir???

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.