Şimdi Ara

Babam yanına çağırıyor. EDİT GELDİ 25,01,2015

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar babam tantuni ustası Adana'da bir dükkana ortak oldu eleman sıkıntısı var biz Mersin'de yaşıyoruz..

Beni yanına çağırıyor iyi güzelde kalacak yer yok kendi kaldığı yerde 1 tane yatacak yer var yorganı falan benden yorganı yastığı evımden getırmemı istiyor ve orada yardım etmemi istiyor ne yapmalıyım elemana ihtiyaçları var. Üniversiteyi bırakıp geldim babam bir şey demedi.Ben bir arıyorum bulamıyorum ve yapamama korkusu var

EDİT :

Arkadaşlar 1 hafta çalıştım 1 gün izin kullandım izin günümden sonra artistlik yaptım gitmedim. 2 gündür evdeyim lakin canım çok sıkılıyor pişman oldum. Pazartesi günü saç traşı olup gideceğim gerçekten çalışmak,insanlarla konuşma,muhabbet etmek çok güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 25 Ocak 2015; 2:16:18 >

• evde yatan asosyal bir adamım babam okulu bıraktım diye bir şey demedı ama son zamanlarda hissediyordum böyle bir teklif yapacağını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 14 Ocak 2015; 16:27:28 >
  • Babam iyi bir adamdır aslında benim psikolojik sorunlarım var :( İhtiyacı olmasa çağırmazdı zaten.
  • benimle takılsan sorun kalmıycak ortada
  • Git zaten bir seye yaradigin yokmus.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • babamda beni fabrikaya çağırıyor ama gitmiyorumbabayla iş yapılmaz bağırır çağırır sonra ağrına gider.
  • Evet geldim kasada oturuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TEKSAS-

Mersinde neredesin ?

Toroslar.

Ulan yatacagim yer rezalet babamiz bunu yapiyor ya

• Ulan benim babam burada 15 aydir nasil dayanmis nasil fedakarliklar yapip dayanmis ben 1 gun bile kalamam ve onlarin emeklerine ben cevap veremeen rezil bir insanim

• Baban da istemez mi otursun evinde esiyle cocuklariyla zaman gecirsin. Adam gitmis eve ekmek getirmek icin zorluklara katlaniyor. Babadir bu baba varken degerini bilin. Erkek cocuksun. Sen onun guvendigi dalsin , o senin dayandigin agac. Eger gercekten yardima ihtiyaci varsa dunyayi bi kenara birakip babana yardim etmelisin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mumincalik

Baban da istemez mi otursun evinde esiyle cocuklariyla zaman gecirsin. Adam gitmis eve ekmek getirmek icin zorluklara katlaniyor. Babadir bu baba varken degerini bilin. Erkek cocuksun. Sen onun guvendigi dalsin , o senin dayandigin agac. Eger gercekten yardima ihtiyaci varsa dunyayi bi kenara birakip babana yardim etmelisin.

Aynen oyle hocam okul kazandim biraktim geldim tekrar hazirlanacam dedim kitabin yuzunu acmadim ben babama layik bir evlat hic olamadim hep asık suratli aksi biri oldum birsey derdi zorlanarak yapardim. Cok duzelmek istesemde bir turlu olmuyor

• avatardaki kız kim çok güzelmişşş
  • Neresinde dukkan hocam adananin

• quote:

Orijinalden alıntı: oguzzkagann

Neresinde dukkan hocam adananin

Kenan Evren

• Okumayan adamın sonu budur genç

• quote:

Orijinalden alıntı: oasisinet

Okumayan adamın sonu budur genç

Kesinlikle ama herkes okuyamiyorki

• yukarı.
  • Sınavada çalıştığım yok zaten

edit: en azından istediğim sonucu alamazsam bahane olur dükkandaydım derım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 25 Ocak 2015; 2:21:18 >
  • Bence aöf işletmeye kaydol biryer gelmezse.

çalışmaya devam et dükkanda istedigin gibi olmazsa vatan Bilgisayar gbi yerlerde iş bak

• quote:

Orijinalden alıntı: BcevikB

Bence aöf işletmeye kaydol biryer gelmezse.

çalışmaya devam et dükkanda istedigin gibi olmazsa vatan Bilgisayar gbi yerlerde iş bak

İnan benimde amacım bu. Aöf okuyacağım bir yandan Vatan işe alsa beni ama almıyor Kariyer.Net'den başvuru yapıyorum dönmmüyorlar. Dükkanımız Mersin'de olsa akşam evimde olsam 10 numara olurdu yattığımız yer kötü ama bir şey olmaz.

Vatan alsa en azından babam der yanımda çalışmıyor ama bşaka yerde çalışıyor yatıyor demez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 25 Ocak 2015; 2:26:33 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.