Şimdi Ara

Epson L810 ve L850 Orijinal Besleme Sistemli Yazıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
3.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Epson L810 ve L850 yazıcı satışımız başlamıştır. Bu yazıcılar ile ilgili merak ettiklerinizi buradan sorabilirsiniz.

• Süblimasyona uygun mudur?

Merak ettiğim, pamuklu t-shirt kağıdına verimli olur mu?
  • ekomeko E kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Evet. Ürün süblimasyona uygundur. Polyester, sert zemin, pamuklu, transfer kağıtlarında kullanılabilir.
  • Teşekkürler cevabınız için.

L800 ve L810 arasındaki farkı vermeye değer mi sizce sublimasyon işi için?
  • Merhaba,

L850 de yalnızca tarayıcı ve fotokopi var ekstradan.
  • epson l800 e göre baskı kalitesi olarak bir fark varmıdır.l 810 ve 850 için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leftercan1907 -- 15 Ocak 2015; 15:11:58 >
  • 5760x1440dpi. L800 ile aynı efendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitmeyenkartuş

5760x1440dpi. L800 ile aynı efendim.

teşekkürler.ozaman l810 850 almak mantıklı değil 500 lira fark var fiyat olarak.
  • Evet. Aslında olaya yalnızca baskı kalitesi olarak bakarsanız öyle.
  • bitmeyenkartuş kullanıcısına yanıt
    merhaba, l800 ile l810 arasında ne farklılıklar var acaba?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sahibindene 1350 tl ye sıfır l810 koydum. Piyasanin cok altinda bir fiyat. tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensodrive

merhaba, l800 ile l810 arasında ne farklılıklar var acaba?

L850 de farklı olarak tarayıcı bulunmaktadır. En belirgin fark budur.
  • Konuyu canlandirayim biraz.

L810 yazici aldim, ilk kurulumda murekkeb kodu falan istemedi direk calisti, hatta ilk murekkeb almayi yanlis yaptim sanirim, servisi aradim hic bekleme yapmadan telefonu actilar yonlendirmeyle duzelttik.

Bu arada menude sanki ped uyarisi sifirla falan gordum. Bu pad dolma durumundaki yazilim falan gerekmiyir mu acaba buna. Ekrandan hallediliyor mu bu isler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürünler dayanıklı mıdır? Okul için alacağız
  • merhabalar
    epson l810 yazıcı aldım. 2 gün oldu. yaklaşık 40 kadar 10x15 foto bastım. çok güzel ve kaliteli çıkarttı. çıktıları direk fotoğraf makinesinin kartından(bilgisayarda herhangi bir işlem yapmadan)almıştım.
    bu gün biraz önce photoshop programında iki fotoğrafa ayarlar yaptım ve a4 boyutu üzerine iki fotoğrafı yerleştirip jpeg kaydettim. a4 e yazdırdım. rekler bozuk, uçuk, çok açık pembe ve açık mavilerle.... yani doğru-dürüs yazmadı. bilgisayar üzerinde fotoğrafta sorun yok. yazıcının ekranında düzgün görünüyor sorun yok. "heralde yazıcı arıza yaptı" diye düşündüm. fotoğraf makinesinin kartından, bilgisayarda işlem görmemiş bir fotoğrafı yazdırdım. mükemmel hiç bir sorun yok. photoshopta ayar yaptığım fotoyu tekrar yazdırdım, gene berbat facia..
    sorun ne....?? delirecem yav
  • bir cevap verern yok mu?
  • Fotoğrafı bastırırken renk yönetimine bakın rengi photoshop mu yada nerden yazdırıyorsunuz o mu yönetiyor yoksa yazıcının mı renk yönetimi aktif onlar çok büyük etken.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.