Şimdi Ara

200-300 Ytl Arası Mp3 Player Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bana 200-300 ytl arası mp3 player tavsiye edermisiniz ipod nano dusunuorm ama bilmiorm oda biras pahalı peh.. mp3 playerlar konusunda çok bilgim yok yani modeller arasında
    istediğim özellikler: ses kalites iyi olsun, karizma bşe olsun yani görünüşü gusel olsun ve hafızasıda iyi olsun şimdiden sağolun arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum...

• yardım edecek biri yokmu arkadaşlar
  • http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110360526&CS_Category=_MP3_CALAR714&CS_Catalog=_MP3

512mb Hafızalısını Kullanmıştım Şimdi Kardeşime Verdim O Kullanıyor. Eğer Evinin Yakınlarında GOLD Mağazası Varsa 20-30 YTL Daha Ucuza Bulabilirsin. Ayrıca Biraz Araştırırsan Radyolu Modelleri De Var...

Denediklerim:
    Makine Zaten Pil Parasından Kendisini Amorti Ediyor + Her Türlü Usb li Cihazdan (Ps2, Pc, Usb li Dvd v.s..) Kendisini Şarj Edebiliyor. Gerçekten de Denildiği Gibi 3dk Şarj İle 3 Saat Çalıyor. Eğer 28dk Usb de Bırakırsan 28 Saat Çalma Garantisi Var. Ayrıca Cihazın Şarjı Dolunca Tekrar çıkarıp Usb Yuvasına Takarsan Biraz Daha Şarj Olup Rahatça 3 Gün Çalışır. Bir de Makinenin Menüsünden SuperCharge Özelliğini Ayarlarsan Mükemmel Oluyor. Mesela 15 şarkı Çaldıktan Sonra Makine 3sn İçinde Kendiliğinden Kapanıyor (Uyurken İdeal). Sonra Tekrar Play Tuşuna Bas Kaldığın Yerden Devam Et. Ekran Sadece 2 Defa Isıklarını Yakıp (Ben Saat e Ayarlamıştım) Saat ve Parça Adını Gösterdikten Sonra Kapanıyor. Cihazın Ayrıca Yan Tuşlarına Basık Tutunca Hızlı ileri ve Geri Sarma Özelliği Var (Bazı playerlarda Bu Özellik Yok). Bi de Organik EL Lcd Ekranı Var Ki Mükemmel.

İstersen Bi De Bunu Araştır:

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/tr-TR/Products/urundetay.htm?CS_ProductID=110360156&CS_Category=_MP3_CALAR714&CS_Catalog=_MP3

Bana Kalırsa Walkman'in Üreticisi SONY den Şaşma...
    Üstelik Sıradan 128kb/ps lik Mp3 lerini, Sonic Stage Yazılımıyla Atrac3+ Formatında Playerına Atarsan 1GB Belleğe 900-1300 Arası Şarkı Sığdırabilirsin... Ben Denedim, 21mb lık 128kb/ps 4 Adet Mp3 Parçasını 256kb/ps Atrac3+ a Çevirdim ve 5,70mb a Sığdı... Yani Ses Çıkışını 2 katı Yükselttim, Normalde Mp3 Olarak Yapsan 21mb lık Mp3 42mb a Çıkardı. Bu Sayede 42mb Müzik 5,70mb a Sığdı...

Gelelim Cihazın Eksi Yönlerine:
    1. Sadece Usb den Şarj Oluyor... (Elektronikten Anlıyorsan Sıradan Bir Adaptör Ve Usb Girişle Şarj Cihazı Yapılabilir.)
    2. Yazılım Kurulmadan Müzik Transferi Yapılmıyor (IPod Shuffle Usulü)...
    3. Yanında Standart Olarak Orta Sınıf Kulaklık Geliyor, Çok Net ve Kaliteli Bir Ses Veriyor Ama Çok Yüksek Sesle Dinlemek İstersen Üst Sınıf Bir Kulaklık Alman Şart.
    4. Benim Kullandığımda Radyo Yok (Bence Gerek Yok) Ama Radyolu Versiyonu Piyasada Var...

• sandisk sansa e250 olabilir. 2 gb hafızalı. vidyo ve fotoğraf deesteği war. 1.8" LCD ekran. ayrıca microSD kart yuvası ile yükseltilebilir hafıza. teknosada 320 ytl civarı.eğer amerikada felan tanıdığın warsa çok daha ucuza radyolusunu getirtebilirsin... (türkiyedeki modellerde radyo yok)..ayrıca aynı ürünün e260=4gb, e270=6gb ve e280=8gb gibi varyasyonlarıda mevcut

http://www.turanli.com.tr/urundetay.asp?id=106

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sansae200 -- 31 Ekim 2006; 23:55:54 >
  • Ha Bi De Unutmadan Söyliyim Bendeki Kurşun Grisiydi. Baya Karizma Bişey Yani. Tarif Etmek Gerekirse Git Biraz Cıva Al Ve Avucunun Ortasına Dök. Yani O Kadar Hoş Bir Görüntüsü Var Ve Işıkları Yanmadan Lcd Ekranı Belli Bile Olmuyor...
  • devil01,

hangi cihaz....
  • Cowon iAudio U3 2gb öneririm harika bir cihaz
  • ipod için ne düşünuosunz acaba kaç gb lığını alabilrm acaba nanonun bu parayla ?? ve değermi??
  • quote:

Orjinalden alıntı: command3000

ipod için ne düşünuosunz acaba kaç gb lığını alabilrm acaba nanonun bu parayla ?? ve değermi??

300 ytl ye 1 gb nano yu ancak doğubank ta bulursun ondan da emin diilim normalde daa fazla
  • quote:

Orjinalden alıntı: pazarsuyu

quote:

ipod için ne düşünuosunz acaba kaç gb lığını alabilrm acaba nanonun bu parayla ?? ve değermi??

300 ytl ye 1 gb nano yu ancak doğubank ta bulursun ondan da emin diilim normalde daa fazla

80 ytl indirim vardı arkadaş 280 e aldı 1 gb indirim devam ediomu bilmiorm bilen varmı acaba... ve şimdi ben buna versem 300 ytl değermi??
  • quote:

quote:

quote:

80 ytl indirim vardı arkadaş 280 e aldı 1 gb indirim devam ediomu bilmiorm bilen varmı acaba... ve şimdi ben buna versem 300 ytl değermi??

he ok o kampanya var biliom eski mp3 playerını verion bence değer pahalı olmasa ben direk ipod alırım

• quote:

quote:

quote:

quote:

he ok o kampanya var biliom eski mp3 playerını verion bence değer pahalı olmasa ben direk ipod alırım

yok be eski dandik walkmanini verion 80 ytl indirim yapıolar kasetçalar olması yeter arkadaş bozuk verdi şole bi bakmışlar poşetten tamm olr demişler mp3 playerada 120 ytl indirim yapıolarmış ya ipod istiorm karizması yeter beaaa

• iriver u10 veya iriver t10 alabilirsin o fiyata cok da memnun kalırsın.
  • dyne tunny7 al.185 milyon,1 gb. ses kalitesi bence cok iyi.

http://www.dr.com.tr/FO/ProductDetailForElectronic.aspx?work_no=0000000177299
  • bence soledıgın kadar ıyı degıl ses kalitesi hatta berbat diyebilirim
  • tavsiyeleriniz için teşekkürler fakat aklımda hala bişey oluşmadı aslına bakarsanız aklım ipodlarda bu ipod nanolar kaçak olarak satılıomu acaba vergisiz nerden bulabilirim ve ne kadara bi dezavantajı varmıdır???
  • quote:

Orjinalden alıntı: sansae200

devil01,

hangi cihaz....

Sony NW002 Hocam...

Bu Da Command3000 e:
    Bak Arkadaşım Ipod Alacaksan İyi Araştır...
    Sadece Parçaların Adını Renkli Görmek İçin 300 Küsür Ytl O Makineye Verilmez...
    Veya Küçücük Ekranda Video İzlemek İçin Bi Ton Para Mp4 Player lara Verilmez...
    Yok Eğer Ben Çok Zenginim , Havamı Da Atarım Diyosan O Başka...
    Ama İlla Ki Hava Atarım Diyosan Git Bi Sony Ericsson W810i Al, Hem Videonu İzle Hem Mp3 veya Atrac3+ Dinle...
    Hem İşine Yarar Hem De Havanı Atarsın Artık Orası Sana Kalmış...
    Cebim Zaten Var Diyosan Git Bi Psp Al, Pişman Olmazsın...

Benim Tavsiyem Bu Kadar... Kim Ne Düşünür Bilmem...

• quote:

Orjinalden alıntı: sansae200

devil01,

hangi cihaz....

Sony NW002 Hocam...

Bu Da Command3000 e:
    Bak Arkadaşım Ipod Alacaksan İyi Araştır...
    Sadece Parçaların Adını Renkli Görmek İçin 300 Küsür Ytl O Makineye Verilmez...
    Veya Küçücük Ekranda Video İzlemek İçin Bi Ton Para Mp4 Player lara Verilmez...
    Yok Eğer Ben Çok Zenginim , Havamı Da Atarım Diyosan O Başka...
    Ama İlla Ki Hava Atarım Diyosan Git Bi Sony Ericsson W810i Al, Hem Videonu İzle Hem Mp3 veya Atrac3+ Dinle...
    Hem İşine Yarar Hem De Havanı Atarsın Artık Orası Sana Kalmış...
    Cebim Zaten Var Diyosan Git Bi Psp Al, Pişman Olmazsın...

Benim Tavsiyem Bu Kadar... Kim Ne Düşünür Bilmem...

• crea a9+ al bence kullanıorum ve çok da memnunum kesinlikle tavsiye ederim
    forumda crea a9 la ilgili topic var bi bak derim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

yok be eski dandik walkmanini verion 80 ytl indirim yapıolar kasetçalar olması yeter arkadaş bozuk verdi şole bi bakmışlar poşetten tamm olr demişler mp3 playerada 120 ytl indirim yapıolarmış ya ipod istiorm karizması yeter beaaa

Arkadaşlar bu kimin kampanyası ve devam ediyo mu. Devam ediyorsa bir link veya bilgi verebilirmisiniz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.