Şimdi Ara

Vınn Var Vınn :) Vodafone Vodem K4203 (Huawei) 3G Modem 20TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
13
Favori
18.542
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben aldım ürünü bugün ulaştı ancak avea hattımı takıyorum simi takın uyarısı veriyor hattı okumuyor nedeni nedir?
  • alırlar cayma hakkından

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrduran123 M kullanıcısına yanıt
    Bende sıkıntı yok avea ile çalıştırabildim, başka usb slotunda deneyin derim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prof. Dr. MEZARCI -- 17 Ocak 2015; 14:31:04 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prof. Dr. MEZARCI P kullanıcısına yanıt
    nasıl yaptın anlatırmısın
  • Ben Vodafone nete geçtim. Bir süre internetim olmayacak sanırım. 7 gün ile 12 gün sürebilir dediler. Zaten tasarruf ettim diye paraya kıydım. Sadece bu vodemi değil bir de router aldım.

http://www.hepsiburada.com/m/tp-link-tl-mr3420-300mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-degistiriblebilir-antenli-baglanti-korumali-denetlenebilir-ip-wps-3g-4g-router-p-BD100590?productId=bd100590&categoryId=60005119

Durduk yere masrafa girdik be

• quote:

Orijinalden alıntı: kilinc

Ben Vodafone nete geçtim. Bir süre internetim olmayacak sanırım. 7 gün ile 12 gün sürebilir dediler. Zaten tasarruf ettim diye paraya kıydım. Sadece bu vodemi değil bir de router aldım.

http://www.hepsiburada.com/m/tp-link-tl-mr3420-300mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-degistiriblebilir-antenli-baglanti-korumali-denetlenebilir-ip-wps-3g-4g-router-p-BD100590?productId=bd100590&categoryId=60005119

Durduk yere masrafa girdik be

Gittim avea dan data hattı aldım. 40 TL imiş. Devlet ne güzel vergi alıyor bizden yahu. Yol şu olarak geri dönecek diye içimi ferahlatayim. Neyse bu alet avea ile de çalışıyor diye aldım arkadaşlar. Yoksa cihazı tek başına adamlar 100 liraya satıyorlar. Şimdi gidip 3 aylık 59 TL ye 15 GB alacağım.

• Tüh almadım, bitmiş galiba
  • Bende aldım bu modemden ama bir türlü web ara yüzüne bağlanamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorke07

Bende aldım bu modemden ama bir türlü web ara yüzüne bağlanamadım.

hocam burdan bağlanhttp://192.168.1.1/html/home.htm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende pc ye takmadan kendiden wifi ile baglanti paylastiranlardan sandim megersem pc ye takip kullanmak gerekiyomus :( iade edicem herhalde

• bende aldım ama bir sorum olacak.

kullanmadığım bir vodafone hattım var. aveanın 15 gb 60 tl olan tarifesini kullanmak istiyorum. sizce vodafone bayisine gidip hattımı data hattına çevirip mi aveaya geçeyim, yoksa aveaya geçip sonra data hattına mı geçeyim. hangisi kolay olur. yoksa bişey değişmez mi!
  • Bu cihazı Windows tablette deneyen oldu mu
  • efem-35 kullanıcısına yanıt
    Yok hocam olmadı ,birisi 192.168.9.1 den bağlamış onuda denedim oradan da girmiyor.
  • 422_322 4 kullanıcısına yanıt
    data hattı olarak taşıtırsan tek işlem yapmış olursun. taşırken ses hattından data hattına taşıyorum diye belirtirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gorke07

Yok hocam olmadı ,birisi 192.168.9.1 den bağlamış onuda denedim oradan da girmiyor.

hocam bunda web arayüzü yok. bu programı kurmalısın, hat farketmez.
    http://www.vodafone.com.tr/software/Setup-10.3.402.44263-RC1-full.cabinet.zip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 19 Ocak 2015; 20:56:13 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nuroll

data hattı olarak taşıtırsan tek işlem yapmış olursun. taşırken ses hattından data hattına taşıyorum diye belirtirsin.

teşekkürler öyle oluyorsa daha iyi yarın deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamSs

Bende pc ye takmadan kendiden wifi ile baglanti paylastiranlardan sandim megersem pc ye takip kullanmak gerekiyomus :( iade edicem herhalde

wifi'ler pahalı hocam bayiler 170 tl az satmıyorlar geçen sene 6gb paketli 30 tl wifili almıştım bayiye 45 tl bayıldım
    10 tane cihaz bağlanıyor koy cebine dolaş

• x2y kullanıcısına yanıt
    evet yokmuş. win 8'de kendi metro uygulamasını yüklüyor. Win 8.1'de metro uygulaması hata veriyor. Verdiğiniz linkteki programla çalışıyor.
  • Bugun elime ulasti cihaz. Avea hattimi wodafone data hattina tasidim yarin 20 gb 80 tl tanimlaticam simdi hatti bu modeme takinca direk caliscak mi ? Yoksa biseyler yuklemem gerekecek mi ? Son sorum bazi yerlerde h++ cekmiyo 3g cekito hatta edge cekiyo bunu nasıl anlicaz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

Bugun elime ulasti cihaz. Avea hattimi wodafone data hattina tasidim yarin 20 gb 80 tl tanimlaticam simdi hatti bu modeme takinca direk caliscak mi ? Yoksa biseyler yuklemem gerekecek mi ? Son sorum bazi yerlerde h++ cekmiyo 3g cekito hatta edge cekiyo bunu nasıl anlicaz ?

modemi pc'ye takınca otomatik yüklüyor ..
    ara yüz ayarlarından ister 3g ister otomatik ister edge yapabilirsin

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.