Şimdi Ara

Vınn Var Vınn :) Vodafone Vodem K4203 (Huawei) 3G Modem 20TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
13
Favori
18.542
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu açan arkadaşa teşekkürler. İki tane aldık:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: MRTAKTS

Kendimce cevaplayım , telefon için internet paket fırsatlarından daha uygun fiyata internet paketleri olabiliyor sadece modemler için örneğin yukarıda paylaşılan 15gb 60 TL olan avea gibi yani ben onun için alıyorum şu an

link verir misin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

artık web arayüzünde tüm modemler çalışıyor eskisi gibi program kurma yok

Web arayüzüne nasıl ulaşıyoruz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

bunun imeisini klonlayıp telefonda kullanabiliyor muyuz?

Bunu ben de merak ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypericum

quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

bunun imeisini klonlayıp telefonda kullanabiliyor muyuz?

Bunu ben de merak ediyorum

evet

• Eski günler

Teknosa turuncu indirim konusu açılırdı 2-3 günde bir, her konunun mutlaka 2. ya da 3. sorusu aynıydı:
    - Vınn var mı vınn?

Bir süre sonra baymaya başlayınca "arabanın gaza basınca çıkan ses hah işte siz onu anladınız" "motosikletimde gaz veriyorum hah işte o" gibi yaratıcı tanımlamalar türemişti
  • bugün geldi. avea simi taktım. hiçbir ayar program kurmadan bağlantılarda mobil geniş ağ bağantısı, avea çıktı bağlan dedim bağlandı.
    tavsiye ederim, internet hızı gözle görülür arttı eski vodem k7733 e göre. farkediyormuş cidden üst düzey 3g bağlantısı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi x2y -- 15 Ocak 2015; 16:28:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende sipariş verdim :) Modeme ihtiyacım vardı zaten iyi oldu. Avea bayine modem fiyatını sorduğumda 100 tl dedi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: batyaz

Aşağıdaki linkte fiyatı 1.35 $ olarak görünmekte. Acaba buradaki modemle eşdeğer mi?

http://www.ebay.com/itm/Unlock-Vodafone-R215-R210-R206-K4203-K4201-K5150-K3773-Huawei-B660-B681-B686-/261590847118?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3ce8078e8e

unlock yapıyor onlar modem satmıyor

• Dünden beri kendimi zor.tutuyorum illa masrafa sokacaksiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet©

quote:

Orijinalden alıntı: kpln04

artık web arayüzünde tüm modemler çalışıyor eskisi gibi program kurma yok

Web arayüzüne nasıl ulaşıyoruz?

yeni modelse eğer direk kendisi açılıyor bende 192.168.1.1 adresi

• Az önce teslim aldım. Mikro sd okuma özelliği yok Vınnlardaki gibi sadece 3G usb stick.

• Bana da şimdi geldi, normal Türkcell hattımdaki internet paketiyle denicem bakalım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt
    Şimdi benim normal turkcell hattımda internetim var, aynı telefon hattımdaki internet paketini ekstra turkcell bayinden data sim kartı çıkartırıp bunda kullanabilecekmiyim? bu mudur yani olay doğru anlamış mıyım?
  • Dayanamadım bende aldım.
    Cep telefonu kullanırım diyordum ama bunu kullanmak daha iyi olacak sanırım. Babamlar yazlıkta rahatlıkla kullanırlar herhalde...
  • alanları geneli bir gün işime yarar diye alıyordur kesin. alışveriş çılgınlığı bu olsa gerek fiyatı ucuz gördün mü dayanamıyoruz.
  • Ben de aldım. 3g modem takılabilen adsl huawei marka modem almıştım. Bununla uyumludur herhalde. Belki lazım olur, bulunsun.
  • modifix06 kullanıcısına yanıt
    Yok onla alakası yok :) İster kendi telinizde kullandığınız hattı telden söküp bazı zamanlarda buna takın, ister uygun fiyata data hattı alın gerektiği zamalarda bununla beraber kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 15 Ocak 2015; 18:33:15 >
  • Bu arada Turkcell hattımla denedim, arkadaşların dediği gibi 192.168.1.1 den giriş yapıp, apn yi internet, numarayı da tel nosu yazarak bağlanıldı, vodemi tanıması için en başta güncel yazılımı indirip kurabilirsiniz, pc cihazı tanıdıktan sonra vodafonenun programına ihtiyaç yok her şey arayüzden hallediliyor.

• Zendagi Migzara kullanıcısına yanıt
    teşekkürler : ) , SOn bir şey daha sorucam, data hat alınca onada ayrı internet paketimi almam lazım ? yoksa mevcut paketimi o data hat ilede paylaştırabilirmiyim?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.