Şimdi Ara

Vınn Var Vınn :) Vodafone Vodem K4203 (Huawei) 3G Modem 20TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
239
Cevap
13
Favori
18.542
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: shewalayte

Ayar kısmından avea ayarlarını yazarak kullanabilirsin ben öyle kullanıyorum.

apn internet yazıyorsunuz tel noyu giriyorsunuz o kadar butun operatorleri goruyor kendi ayarları kendi yapıyor ayrıca kendi sitesindeki yazılımı inderebilirsiniz ben k4201 icin vodafonun sitesinden indirdim onu kullanıyorum ara yuzu daha hosuma gidiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • vinn wifi lerde indirim olsa kacirmicam aMa 1 tane wifi vinn indirim denk gelmedi maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan...

mevcut vodafone hattın internet paketi ile kullanabiliyor muyuz ?

Telefon hattınızı vodeme takıp kullanabilirsiniz

• arkadaşlar vodafone modeme avea sim kartı taktım çalışyor işte resimleri ve nasıl yapılacağını gösteriyor
    benim k4201'ehttp://192.168.9.1/html/home.htm bağlanıyorum ...

Vınn Var Vınn :) Vodafone Vodem K4203 (Huawei) 3G Modem 20TL Vınn Var Vınn :) Vodafone Vodem K4203 (Huawei) 3G Modem 20TL Vınn Var Vınn :) Vodafone Vodem K4203 (Huawei) 3G Modem 20TL

• quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

Macbook ta çalışıyor mu bu cihaz ?

Fiyati neden bu kadar ucuz bir de arkadaslar ? Cok eski bir teknolojisi falan mı var ?

2011 yılında vodafone 3g ile vermişti 4 yıllık model hocam en az fakat fiyatı çok iyi 2.elini bu fiyata vermiyorlar ben bile almayı düşünüyorum telefon hattınızda internet varsa vodeme takıp bilgisayarınızdan internete bağlanabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: turkattack

Turkcell vinnladi bizi aylarca data hatti+4gb data+vinn 19-29 liraya verdi.4g uyumlu olmadigi icin almaya degmez.

turkcell sizi o zamanlar iyi soymuşlardı
    2 sene önce aveanın verdiği modeme turkcell vınn programını yuklemiştim her turlu operatoru çalıştırıyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Yanında internet paketi olan bir hat vermedikleri sürece çok bir anlamı yok. Vınn'a özel hat alan çoğu kişi zaten tarifenin yanında bu tür cihazları ücretsiz alabiliyor. Normal hattını kullanacak olan çoğu kişi de zaten sahip olduğu telefondan internetini paylaştırıp kullanıyor, tablet bilgisayarında kullanacak olanların tabletlerinde zaten Sim kart yuvası oluyor çoğunlukla. Daha önceleri içerisinde internet paketi olan ürünler daha da uyguna satılmıştı. Bu durumda çokta sıcak bir fırsat sayılmaz bu ürün.

2.el fiyatı bile bu fiyattan satılmıyor fiyat sıcak vodem almak için 3g almaya gerek yok telefon hattı kullanılıyor vodemlerde

• Yeni yasa tasarısına göre uzun zamandır simlock lu ürün satmak yasak, yani her hat ile kullanabilmeniz lazım, eğer bi kilit varsa mahkemeye başvurun süründürün vodafone u :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

Yakinda 4g gelecegi icin bunlar da 4g destegi olmadigindan elden cikariyorlar heralde.

4g 2016'da en erken gelecek

• Arkadaşlar şu an evde TTNET ile birlikte verilen - ZYXEL P660 Tx series - modemle internete bağlanıyorum. 5 metre ötedeki bir odada tek diş ancak çekiyor. Daha iyi, biraz uzaktan da iyi derecede çekebilecek, fazla pahalı olmayan bir modem tavsiye edebilir misini? Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Turkcell vinnladi bizi aylarca data hatti+4gb data+vinn 19-29 liraya verdi.4g uyumlu olmadigi icin almaya degmez.

2 sene önce aveanın verdiği modeme turkcell vınn programını yuklemiştim her turlu operatoru çalıştırıyordu

Soydugunu dusunmuyorum.
    4g data bittikten sanirim 4-5ay sonra verdigi data hattini avea ses hattina tasidim.hatti yegenime verdim.
    Turkiyede satilan tum cihazlar yasa geregi tum operatorlere acik yasa geregi.bu yasa uzun zamandir var.
    Nasil soymus bizi?verdigi hat faturasiz kontratsiz,cihaz sim klitli degil,internet bedava?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkattack -- 14 Ocak 2015; 13:29:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: MANAVGAT00

hattımızın data paketini kulanabiliyormuyuz.

evet

• quote:

Orijinalden alıntı: batyaz

Arkadaşlar şu an evde TTNET ile birlikte verilen - ZYXEL P660 Tx series - modemle internete bağlanıyorum. 5 metre ötedeki bir odada tek diş ancak çekiyor. Daha iyi, biraz uzaktan da iyi derecede çekebilecek, fazla pahalı olmayan bir modem tavsiye edebilir misini? Selamlar

vodafone müşteri hizmetlerini ara bulunduğun semtte adreste 3g varmı yada e devlete gir baz istasyonun sana ne kadar mt olduğunu gösteriyor yani avea mh , turkcell mh vodafone mh ara adresine yakın 3g baz istasyonu varmı örneğin benim bulun duğum semtte vodafonun 3gsi var en düşük 10 ile 12 mbps hız alıyorum

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: efem-35

quote:

Soydugunu dusunmuyorum.
    4g data bittikten sanirim 4-5ay sonra verdigi data hattini avea ses hattina tasidim.hatti yegenime verdim.
    Turkiyede satilan tum cihazlar yasa geregi tum operatorlere acik yasa geregi.bu yasa uzun zamandir var.
    Nasil soymus bizi?verdigi hat faturasiz kontratsiz,cihaz sim klitli degil,internet bedava?

ilk vınn alanlar zannetim özür

• quote:

Orijinalden alıntı: voodoo child

evde 3 4 tane 3g modem var neredeler ben de bilmiyorum...extra data hattiniz yoksa bosa 20 liranizi cope atmayin.. telefon hattinizi buna takip kullanmaz kimse herhalde...
    gereksiz yani... yaninda sim ve data olsaydi o zaman mantikli olabilirdi...

Sakla samanı gelir zamanı öyle bir an gelirki 50tl verip alırsın ve çok acil lazım olur bence bu fiyattan kaçırılmayacak bir fırsat ve her evde işyerinde bulunmalı 2paket sigara parasına vodem

• quote:

Orijinalden alıntı: Jlozde

Hızı neymiş bunun ya kesin mi 21mbps

Zamanında vodem kullandım hızı çok iyiydi ttnetten daha hızlıydı jet gibiydi internet

• quote:

Orijinalden alıntı: apespecter

bunun imeisini klonlayıp telefonda kullanabiliyor muyuz?

Evet

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Hocam hattı vodem'e taktıktan sonra mı avea ayarlarını kurucaz?
  • 152 adet var gözülüyor beyler. Haberiniz olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Aynı ürünü bende satın aldım. Vodafone haricinde çalışmıyor bilginize.

Çalışması için çaba gösterdiniz mi?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.