Şimdi Ara

[Deleted]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.139
Cevap
83
Favori
96.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sat5

Arkadaslar merhaba
    İng Bank mobil cihazlar icin ParaMara adinda bir uygulama cikarmis. 23 Ocaga kadar bu uygulamayi indirip, uygulama araciligiyla ininal kartan alisveris yapanlara 30TL hediye ediyor.

Tvde gördüm reklami sağa dsola baktım düzgün bilgi bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: sat5

Arkadaslar merhaba
    İng Bank mobil cihazlar icin ParaMara adinda bir uygulama cikarmis. 23 Ocaga kadar bu uygulamayi indirip, uygulama araciligiyla ininal kartan alisveris yapanlara 30TL hediye ediyor.

Hocam bende kampanya hakkında detay arıyorum, bulamadım. Tek bulabildiğim ilk defa paramarayı indir, sanal ininal oluştur, 5 tl yükle, en az 1 tl lik alışveriş yap 30 tl yi kazan diye bir yazıydı. Ayrıntılı bilgiye nereden ulaşabiliriz?

• Daha önce Paramara’yı duymuşmuydun? Eğer duymadıysan ve ilk defa indireceksen 30 TL kazanmak çok kolay. Hadi gel sana nasıl yapacağını anlatalım:

Cep telefonuna Paramara’yı indir. (iOs, Android ve Windows desteklemektedir.)
    Kendine bir hesap oluştur.
    Paramara içerisinden kendine yeni bir sanal İninal Kart oluştur.
    Oluşturuduğun İninal Kartı’nın içerisine minimum 5 TL yükleme yap.
    Yükleme yapabileceğin noktalar: ING Bankası ATM’leri (bedava yükleme avantajıyla), PTT’ler ve Migros’lar.

Sonrasında kartınla minimum 1 TL’lik bir alışveriş yap ve 30 TL’yi kap. Otomatik olarak 30 TL kartına yüklenecektir.

Kampanya 13 Ocak ile 21 Ocak tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya süresi boyunca bol bol kazanman için İninal Kart ile Joygame’de yaptığın her alışverişe %15 Bonus Joypara veriyoruz! Yalnız şunu unutma; Paramara’dan hesap açabilmek için 18 yaşından büyük olman gerekli.

• İlla sanal kart mı oluşturmak zorundayız? Bende ininal zaten var ama uygulama yüklü değil. Kendi sitelerinde bile ayrıntı yok. Kart sanal olduğuna göre alışverişte internetten olmak zorunda sanırım.

• ????

• Yükledim bakalım aktif olacağında mail atacaklarmış
    Yarın deneme yapar burdan bilgi veririm.

• Hesabı , Kartı olmayanlar da yararlanıyor mu

• 23 Ocak’a kadar ParaMara yükleyerek yeni ininal kart yaratan ve bu kartla alışveriş yapan kullanıcılara 30 TL hediye!

Kart satis ücreti 5 TL’dir.Ininal Kart’in yillik hizmet bedeli bulunmamaktadir. Kartınızi aldiktan sonra ininal.com üzerinden Kartınızi aktif etmeniz gerekmektedir. Ininal Kartınız’in kullanimin’da aylik 1TL kullanim ücreti bakiyeniz’den düsülür. Kartınızda bakiye olmamasi durumunda herhangi bir bakiye düsüsü gerçeklesmez.

ininal Kart nakit para çekimine kapalidir.

http://www.ingbank.com.tr/tr/ingbank/7-24-bankacilik/mobil-bankacilik/paramara?utm_source=Google&utm_medium=CPC&utm_term=paramara&utm_campaign=BR_ParaMara&gclid=CjwKEAiAodOlBRDCjr-UlJDjtVUSJABR7fxywgWJrlpXqHRC6ukNXcPjmp8OP5rNQ-kVLGLgcIo1jBoCprDw_wcB

http://www.ininal.com/sss/

• "Paramara içerisinden kendine yeni bir sanal İninal Kart oluştur." cümlesi kritik. Şimdi hesap oluşturup normal ininal'ı ekleriz, tc kimlik bir daha kullanılmaz. Bekleyelim biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

"Paramara içerisinden kendine yeni bir sanal İninal Kart oluştur." cümlesi kritik. Şimdi hesap oluşturup normal ininal'ı ekleriz, tc kimlik bir daha kullanılmaz. Bekleyelim biraz.

Aynen hocam. Hesap oluşturup eski kartı eklemeden, yeni kart oluştursak olur sanırım.

• Ben ING'yi tanıyorsam o verdiğini misliyle alır.
  • 1 tl alışverişin en alt limiti olduğu nerede yazıyor?

Ayrıca verilen 30 tl nerelerde kullanılabiliyor? Üye iş yeri şartı olacaksa anlamsız benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rapator

23 Ocak’a kadar ParaMara yükleyerek yeni ininal kart yaratan ve bu kartla alışveriş yapan kullanıcılara 30 TL hediye!

Kart satis ücreti 5 TL’dir.Ininal Kart’in yillik hizmet bedeli bulunmamaktadir. Kartınızi aldiktan sonra ininal.com üzerinden Kartınızi aktif etmeniz gerekmektedir. Ininal Kartınız’in kullanimin’da aylik 1TL kullanim ücreti bakiyeniz’den düsülür. Kartınızda bakiye olmamasi durumunda herhangi bir bakiye düsüsü gerçeklesmez.

ininal Kart nakit para çekimine kapalidir.

http://www.ingbank.com.tr/tr/ingbank/7-24-bankacilik/mobil-bankacilik/paramara?utm_source=Google&utm_medium=CPC&utm_term=paramara&utm_campaign=BR_ParaMara&gclid=CjwKEAiAodOlBRDCjr-UlJDjtVUSJABR7fxywgWJrlpXqHRC6ukNXcPjmp8OP5rNQ-kVLGLgcIo1jBoCprDw_wcB

http://www.ininal.com/sss/

yani 6 tl. yi hemen kesiyorlar ve 30 tl. yüklüyorlar :)

böylece verdikleri aslında 30 tl. değil 24 tl. olacak (tabi bunu harcarken yine 1 tl. kesmezlerse)

birde kartta asla para bırakmamak gerekiyor ,yoksa her ay 1 tl. kesecek gibi (güya yıllık hizmet bedeli yok ama sürekli kullanmaya kalksanız yılda 12 tl. alacaklar )

doğru anladım değil mi :)

• İlla migros dan vs mi yatırılıyor eft yapsak olmaz mı ki?

• uygulmayı indirdim,kart oluşturdum.Oluşturduğum kartın CVV numarası 2 rakamdan oluşuyor,bunun 3 rakam olması gerekmiyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim ininal 3 haneli
  • ben müşterisi değilim şifre istiyor girince de sim kart blokeli diyor 0850 yi aradım banka müşterisi değilsiniz diyor şubeye git diyor.
    şark kurnazlığı yapmasına gerek yoktu bu kadar
  • bu arada hangi sitede ne kadar ekstra indirim yapıyor bilen duyan varmı?
  • nuvo igranti enpara derken bide ingye bulaştık hadi hayırlısı
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.