Şimdi Ara

[Deleted] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.140
Cevap
83
Favori
96.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ininal kartı oluşturduk diyelim eve kartı gönderecekler mi ? yoksa sanal kart gibi mi kullanacaz

30 tl geldi diyelim bunu başkasına gönderebiliyomuyuz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • enparadan eft yaptım ama gelmedi banka bilgisine teb yazmıştım innal kart teb in diye biliyom ondanmı gelmedi acaba kart da kredi kartı seçmiştim. enparadan gönderen arkadaşlar nasıl gönderci acaba bir saat oldu para gelmedi. geride gelmedi nereye gitti bizim para acap.
  • sarius82 S kullanıcısına yanıt
    Ben ykb kredi kartımı ekledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ferdidemir kullanıcısına yanıt
    Banka ING seçmeliymişiz.

• Son mesajlara baktım,halen eft ile para yatıran arkadaşlar var.Tekrar mı kurallar değişti?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kampanya şartları tekrar değişmiş.BAŞKA BANKADAN EFT İLE PARA YÜKLEYENLER KAMPANYAYA DAHİL OLUYOR.

Kampanyadan yararlanabilmek için kullanıcı ParaMara uygulaması içerisinde “ininal Kart Yarat” menüsünden herhangi bir ininal Kart yaratıp, bu karta ParaMara içerisine eklediği ING Bankası ya da başka banka kartlarından, ING Bank ATM’lerinden veya Migros, PTT gibi yüklemeye yetkili noktalardan ve ING Bank havale ya da başka bankalardan EFT ile bakiye yüklemesi gerçekleştirmelidir. Kullanıcı, yarattığı ve bakiye yüklemesi yaptığı ininal Kart’ını kullanarak internet alışverişi gerçekleştirdiğinde 30 TL ödüle hak kazanmış olacaktır.
  • eft yaparken bankayı ing seçiyoruz peki şube soruyor onu ne seçeceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

kampanya şartları tekrar değişmiş.BAŞKA BANKADAN EFT İLE PARA YÜKLEYENLER KAMPANYAYA DAHİL OLUYOR.

Kampanyadan yararlanabilmek için kullanıcı ParaMara uygulaması içerisinde “ininal Kart Yarat” menüsünden herhangi bir ininal Kart yaratıp, bu karta ParaMara içerisine eklediği ING Bankası ya da başka banka kartlarından, ING Bank ATM’lerinden veya Migros, PTT gibi yüklemeye yetkili noktalardan ve ING Bank havale ya da başka bankalardan EFT ile bakiye yüklemesi gerçekleştirmelidir. Kullanıcı, yarattığı ve bakiye yüklemesi yaptığı ininal Kart’ını kullanarak internet alışverişi gerçekleştirdiğinde 30 TL ödüle hak kazanmış olacaktır.

Bu iyi oldu. Simdi eft yaparken kredi kartina yapar gibi mi yapiyoruz acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

kampanya şartları tekrar değişmiş.BAŞKA BANKADAN EFT İLE PARA YÜKLEYENLER KAMPANYAYA DAHİL OLUYOR.

Bu iyi oldu. Simdi eft yaparken kredi kartina yapar gibi mi yapiyoruz acaba

Herhangi bir bankanın başka banka kredi kartı borcu ödeme menüsünden ininal sanal kart numarasını yazıyorsun bankayı ING seçiyorsun yükleme işlemi tamamdır

• İninal karti nasil eklicem uygulama uzerinden olusturdum.
    Para yukleye tiklayinca karti ekle diyo verdikleri kart noyu yazmama ragmen hata olustu diyo

• enparadan teb olarak gönderdim iptal oldu şimdi bir daha ing olarak gönderdim on dakka oldu gene gelmedi yav bu karta biz nasıl eft ile para göndercez ing de hesabım var ordan deneyim dedim ordanda debit karta para gönderemezsiniz diyor. illaki atm denmi göndercez. yapan arkadaşlar yazarsa aynısını yapalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: samet.ozel

Uygulamayı aktifleştiremiyorum bir türlü, sürekli aile no cilt no falan istiyor, elimde nüfus kağıdımla bilgileri giriyorum, nüfus idaresindeki adres bilgilerle uyuşmazlık var deyip kabul etmiyor.

Şaka gibi. Adres ne alaka onu anlamadım. Adres bilgisi vermiyorum ki kayıt aşamasında. Acil durumda müdahale istediğiniz şubeyi seçin diyor sadece, bunun adresle bir bağlantısı olduğunu sanmıyorum.

Başına böyle bir sorun gelen var mı benden başka?

Aynen hocam bendede bi sıkıntı var aynı zamanda bugün 18 ime girdim bundan mı kaynaklanır galiba dedim ama değil büyük ihtimal

Edit: cilt no 0'sız girdim oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CloneTrooper -- 15 Ocak 2015; 17:35:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferdidemir

enparadan teb olarak gönderdim iptal oldu şimdi bir daha ing olarak gönderdim on dakka oldu gene gelmedi yav bu karta biz nasıl eft ile para göndercez ing de hesabım var ordan deneyim dedim ordanda debit karta para gönderemezsiniz diyor. illaki atm denmi göndercez. yapan arkadaşlar yazarsa aynısını yapalım.

Ben Abank hesabımdan hesaba yolla dediğimde IBAN sorduğu için yollayamadım. Daha sonra kredi kartına yolla dedim ve kart numarası ile yolladım 10-15 dk içinde gitti. Hemen 1tl yi kesmişler. Ama şimdi 1 liralık alacak bir şey bulamıyorum :) Oyun sitelerinde yükleme yapmışlar ama hiç işim olmaz oralarla. Hızlıal da var dediler orada da kargo dahil düşük rakamlı bir şey bulamadım. Şu anda alacak bir şeyde yok oradan alayım. Beklemedeyim.

• Kredi kartı ekledim olmadı eft denedim olmadı atm den yatırdım sonunda. Arkadasda 5 tl yatıracaktı hata oluştu falan dedi parayı da geri vermedi gitti 5 tl.

• Ben enparadan 2 lira yolladım. 1 lira ücret kesildi. Kaldı 1. Artık duruma göre bişiler alıp işlemi bitircem
  • Bankamatikten 10 lira yükledim, 1 lira hesabımdan kesilmedi. Eskiden olan fiziksel ininal kartım da görünüyor. O yüzden olabilir.
  • Benim fiziki innial kartım var. Bu nedenle kampanyadan yararlanamayacağım öyle mi :(

• quote:

Orijinalden alıntı: sarius82

Bankamatikten 10 lira yükledim, 1 lira hesabımdan kesilmedi. Eskiden olan fiziksel ininal kartım da görünüyor. O yüzden olabilir.

Ben de atm den yükledim 1tl benden de kesilmedi benim fiziksel ininal kartım da yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Ginga Eiyuu

kendi tc numaram ile telefonuma yükledim başka bir tc ile kayıt olup tabletede yükleyebilir miyim yani tablette de çalışıyor mu
    bir de 30 tl geldikten sonra herhangi bir siteden alış veriş yapabilir miyim yoksa üye sitelerden mi yapmam lazım
    [Deleted by Admins]

• tamam teşekkürler bir şey daha soracağım benim cvv kodu 000 yazıyor böyle kod olmaz heralde kart aktif falan mı olmamış acaba
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.