Şimdi Ara

[Deleted] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.139
Cevap
83
Favori
96.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Deadmoonxu

Ing atm sinden yükleyebiliyormuşuz. Kampanya dahilinde.

Başka bankadan EFT ile yükleme yapanlar için mi bu durum ? tekrar yükleme ile kampanyaya dahil olabilecek miyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklinot -- 14 Ocak 2015; 23:48:35 >
  • Pazarlama ile ilgili hicbir bilgim yok ama bu konuda ders veriyor olsam Paramara kampanyasını basarisizlik ornegi olarak veririm. Adamlar basbas bagirip televizyonda reklam veriyor ama tutarsizliklar diz boyu. Zaten Turk insani teknolojiyle ugrasmayi sevmiyor (iphone alip etrafa hava atmaktan bahsetmiyorum, gercekten uygulmalarin ne ise yaradigini anlamak icin ugrasmaktan bahsediyorum). Boyle kampanya sartlarinin gec yayinlandigi, kampanya sartlari ile uygulamanin birbirini tutmadigi, dogru durust bir SSS sayfasi bile olmayan bir uygulama an itibariyle bence olu dogdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarius82 -- 14 Ocak 2015; 23:44:38 >
  • Baska bankanin k.kartini ekledim ama en 10 tl yukleniyor. Acaba migroslardan en az kac para yukleniyor? Bilgisi olan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memmet77

quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

quote:

Daha önce ininal kartlardan toplamda 3 tanesini kendi adlarına kayıt ettirenler, yeni yıla girmiş olsak dahi; yeni bir fiziki ya da sanal kart ekleyemeyecek ve kullanamayacaklarmış. BİR TC NUMARASINA KAYITLI ÖMRÜ BİLLAH MAKSİMUM 3 ADET KART OLABİLİRMİŞ. Aradan 10 yıllarda geçse şu anki bu kurala göre yeni bir kart kullanıma açılamıyormuş.

Essah mı diyon Hocam? !#@%€€€#@
    (İlk 2'yi iptal etsek de kural aynı mı?)
    (Öyle bir yasal kural da yok, oturma organı ile yaratıcılık deniyorlar).

MH nin bana aktardığı bu, artık neresinden geldiyse bu bilgi bilemem. Ama gerçek şu ki; ben 3 kart ekleyip kullandıktan sonra şu an hesabıma boşta duran kartı ekleyemedim. Eğer mevcut kartları kullandıktan sonra sistemden silmek ve ya sildirmek mümkü

İninal.com da şöyle diyor.

Kaç adet ininal kart alabilirim?

Istediginiz kadar ininal kart alabilirsiniz.Her biri toplam 2.000 TL limitli 3 adet Kartınıziwww.ininal.com ‘dan GSM Numaranizla aktif hale getirip kullanima baslayabilirsiniz..Kartlarin bakiye bitiminde, her biten kart için yeni satin aldiginiz Kartınıziwww.ininal.com’dan kullanima açabilirsiniz.

Fakat paramaraya sanal kart ekleyemiyorum.

• Surekli hata veriyor sorun sende degil bende diye

• Appstoredan 1.99 a uygulama alsak olurmu acaba

• scoopi kullanıcısına yanıt
    25 tl yükleniyor en az 2 tl de işlem ücreti alıyorlar
  • teslim almazsın ücretli kargo çıkarsa olur biter :)))
  • mikaback kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Şöyle bir kac kurusluk odeme yapabilecegimiz bir yer de olursa tam olacak

• cayir cayir jantili reklam yapmayı biliolar milletide 30tl hediye verecez die tester gibi kullaniolar üstüne üstün bilgilerinizide toplamasi çabası ama napacan iste.yokluk ve merak =)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: plumbium1

quote:

Daha önce ininal kartlardan toplamda 3 tanesini kendi adlarına kayıt ettirenler, yeni yıla girmiş olsak dahi; yeni bir fiziki ya da sanal kart ekleyemeyecek ve kullanamayacaklarmış. BİR TC NUMARASINA KAYITLI ÖMRÜ BİLLAH MAKSİMUM 3 ADET KART OLABİLİRMİŞ. Aradan 10 yıllarda geçse şu anki bu kurala göre yeni bir kart kullanıma açılamıyormuş.

Essah mı diyon Hocam? !#@%€€€#@
    (İlk 2'yi iptal etsek de kural aynı mı?)
    (Öyle bir yasal kural da yok, oturma organı ile yaratıcılık deniyorlar).

MH nin bana aktardığı bu, artık neresinden geldiyse bu bilgi bilemem. Ama gerçek şu ki; ben 3 kart ekleyip kullandıktan sonra şu an hesabıma boşta duran kartı ekleyemedim. Eğer mevcut kartları kullandıktan sonra sistemden silmek ve ya sildirmek mümkü

İninal.com da şöyle diyor.

Kaç adet ininal kart alabilirim?

Istediginiz kadar ininal kart alabilirsiniz.Her biri toplam 2.000 TL limitli 3 adet Kartınıziwww.ininal.com ‘dan GSM Numaranizla aktif hale getirip kullanima baslayabilirsiniz..Kartlarin bakiye bitiminde, her biten kart için yeni satin aldiginiz Kartınıziwww.ininal.com’dan kullanima açabilirsiniz.

Fakat paramaraya sanal kart ekleyemiyorum.

İninal MH yi aradım, hesabımda tanımlı 3 kartı kapattı, sistemden düştü. An itibariyle paramaradan standart kart yarattım. hesabıma otomatik eklenen ing bonus kartımdan 10 tl (min tutar) yükledim, 0,24 tl işlem ücreti ayrıca kesildi kk den ve 1 tl de ininal bakiyemden hizmet ücreti olark düştü.

• Ben paramarayı birkaç ay önce para göndermek için kullanmaya başladım ama uygulayla ininal kart üzerinden PARA GÖNDERİLMİYOR.ParaMara uygulamasının kullanım şartlarında hala ING müşterisi olmadan para gönderebileceği yazılı olduğu halde düzeltilmedi.Müşteri hizmetleriyle saatlerimi harcadım, ama sorunu çözemediler.Para gönderilmediği halde kullanım şartlarından bunu kaldırmayarak YALAN SÖYLEMEYE devam ediyorlar.

Para gönderemediğim için boşuna İninal kart satın almış oldum ve boşuna karta para yükleme komisyonu ödedim.İninal karta yüklediğim parayı da çekemediğim için para bloke oldu, bir şekilde harcadım içindeki parayı ama 3-5 lira kaldı onu da biryerlerde değerlendireceğim.Tabi ininalin aylık kullanım ücreti de kesildi.

ING bank bu olaylar yüzünden bana 8TL ve saatlerimi kaybettirdi.Kartın içinde kalan parayı da bir şekilde harcamaya uğraştırması da ayrı bir konu.

Hani aradım farklı müşteri temsilcileriyle defalarca konuştum, hata kaydı vs oluşturdum.Uygulamadan ING müşterisi olmadan ATM'den para çekemeyeceğimi ve para gönderemeyeceğimi söylediler.Bunları bildikleri halde hala kullanım koşullarında yalan bilgilerle müşteri çekmeye çalışmaları ahlaksızlıktır.

Yani siz siz olun bu YALANCI BANKAya çok güvenmeyin.

• acele edip enparadan eft yaptık yalan olduk

Daha önceden ininal kart yaratmış ve yükleme yapmış kullanıcılar kampanyaya katılamaz.

yeni dahil olacak arkadaşlar EFT yapmasın ing atm sinden ücretsiz şekilde ödeme yapın kartınıza 5 tl en temizi
  • memmet77 kullanıcısına yanıt
    Hocam, mesajın gerisi çıkmamış ama sanırım şuraya varacaktınız:

MH'ni arayıp istediğiniz kartınızı anında iptal ettirebiliyorsunuz (2K yüklediklerinizi mesela).
    İptal ettirdikten sonra da yine yeni kartı kabul etmezse, haberdar ederseniz sevinirim.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

Ben paramarayı birkaç ay önce para göndermek için kullanmaya başladım ama uygulayla ininal kart üzerinden PARA GÖNDERİLMİYOR.ParaMara uygulamasının kullanım şartlarında hala ING müşterisi olmadan para gönderebileceği yazılı olduğu halde düzeltilmedi.Müşteri hizmetleriyle saatlerimi harcadım, ama sorunu çözemediler.Para gönderilmediği halde kullanım şartlarından bunu kaldırmayarak YALAN SÖYLEMEYE devam ediyorlar.

Para gönderemediğim için boşuna İninal kart satın almış oldum ve boşuna karta para yükleme komisyonu ödedim.İninal karta yüklediğim parayı da çekemediğim için para bloke oldu, bir şekilde harcadım içindeki parayı ama 3-5 lira kaldı onu da biryerlerde değerlendireceğim.Tabi ininalin aylık kullanım ücreti de kesildi.

ING bank bu olaylar yüzünden bana 8TL ve saatlerimi kaybettirdi.Kartın içinde kalan parayı da bir şekilde harcamaya uğraştırması da ayrı bir konu.

Hani aradım farklı müşteri temsilcileriyle defalarca konuştum, hata kaydı vs oluşturdum.Uygulamadan ING müşterisi olmadan ATM'den para çekemeyeceğimi ve para gönderemeyeceğimi söylediler.Bunları bildikleri halde hala kullanım koşullarında yalan bilgilerle müşteri çekmeye çalışmaları ahlaksızlıktır.

Yani siz siz olun bu YALANCI BANKAya çok güvenmeyin.

O kadar zamanın üstüne az daha zaman harcarım derseniz:
    Şikayet makamı 1: BST Bak. İç Tic. GM. Tük'nin Kor. G.M.'lüğü (aldatıcı reklam)
    Şikayet makamı 2: BDDK (reklam'da gerçeğe aykırı bilgi)

Şikayet(ler)i, bilgi edinme başvurusu görüntüsü ile yapıp (...bu işlem ile tüketiciyi aldatıcı reklam sınıfında mıdır?) sonuna da (...yapılacak işlemlerden tarafıma da bilgi verilmesini dilerim) yazarsanız, işleme alınması daha da kesin olur.

• scoopi kullanıcısına yanıt
    gidersin migrosa 25 tl yükle dersin 20 tlsini peşin verirsin 5 tlsini de ininal kartın kendisiyle çekersin al sana alışveriş yapmış olursun :)))
  • quote:

Orijinalden alıntı: mikaback

gidersin migrosa 25 tl yükle dersin 20 tlsini peşin verirsin 5 tlsini de ininal kartın kendisiyle çekersin al sana alışveriş yapmış olursun :)))

İNTERNET alışverişi şartı var. Yanılıyor muyum??
  • memmet77 kullanıcısına yanıt
    hmm olabilir onu görmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

Tesekkurler. Şöyle bir kac kurusluk odeme yapabilecegimiz bir yer de olursa tam olacak

n11 sallamatik kullanıyorsanız eğer

6 tl puan +1 tl de paramara dan göderin kargo bedava roll on alın en mantıklısı bu
  • 3 sayfayı okudum herkes banka kartı veya kredi kartı ekleyip para eklemiş

yada önceleri eft yaparak

neden kimse ingbank atm den para yüklemeyi seçmedi..evden çıkmadan halletmek için sanırım

belki ordan 10 tl yüklemek zorunda kalınmaz..5 tl ile halledilir gibi duruyor..makinalar 5 tl kabul ederse tabi
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.