Şimdi Ara

[Deleted] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.140
Cevap
83
Favori
96.335
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Se®can kullanıcısına yanıt
    Dunden beri yaziyom kimsede adam akilli ses cikmadi

• Benimkide yatmış...Hemen paybyme kartıma aktardım...Ücret filan olmadığı için kullanacağım zamana kadar orda dursun...
  • fiziki ininal kartı olanlar yararlanamıyor denmiş fakat en fazla 3 tane ininal kart alınabiliyor denmiş kafam karıştı açıkçası bende 1 tane fiziki kart var paramara üzerinden bi tanede sanal kart oluştursam yararlanabilir miyim yararlanamaz mıyım?
  • arkadaşlar bu kartı nasıl aktif ettiniz üstüne tıklayın diyor yine olmuyo para yüklemeye basınca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zhongli

fiziki ininal kartı olanlar yararlanamıyor denmiş fakat en fazla 3 tane ininal kart alınabiliyor denmiş kafam karıştı açıkçası bende 1 tane fiziki kart var paramara üzerinden bi tanede sanal kart oluştursam yararlanabilir miyim yararlanamaz mıyım?
    [Deleted by Admins]

• Rapator kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl attınız acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Www.dr.com.tr sitesinden alışveriş yapamıyorum, innial kullanabiliyor muyuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: sat5

quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

fiziki ininal kartı olanlar yararlanamıyor denmiş fakat en fazla 3 tane ininal kart alınabiliyor denmiş kafam karıştı açıkçası bende 1 tane fiziki kart var paramara üzerinden bi tanede sanal kart oluştursam yararlanabilir miyim yararlanamaz mıyım?

Katilim kosullarina bakarsaniz yararlanamiyorsunuz ama konuda bir arkadas sizin gibi fiziki kart sahibi oldugu halde katilmis ve 30TL kazanmis. Denemekte fayda var

Asıl önemli olan 3 fiziki kartı olan üzerine birde sanal kart yapabiliyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: loley00

Hocam nasıl attınız acaba

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: sat5

quote:

Orijinalden alıntı: NéGRo

Katilim kosullarina bakarsaniz yararlanamiyorsunuz ama konuda bir arkadas sizin gibi fiziki kart sahibi oldugu halde katilmis ve 30TL kazanmis. Denemekte fayda var

Asıl önemli olan 3 fiziki kartı olan üzerine birde sanal kart yapabiliyor mu

Alıntıları Göster
    [Deleted by Admins]

• Bende fiziki ininal vardi simdi sanal da cikarttim ama para yukleyemiyorum aktif et üstüne tikla diyor tıkliyorum aktiflesiyor ama gene ayni hatayi veriyor. Nasil duzeltirim bunu?

• birkaç sayfayı göz gezdirdim ama cevaplarını bulamadım. bilen varsa bilgilendirirse çok sevineceğim.

-Sanal karta yatırılacak 30 TL her türlü internet alışverişinde fiziki kart kullanır gibi harcanabiliyor mu?
    -30 TL harcadıktan sonra hesabı silip tamamen ING Bank ile ilişik kesebiliyor muyuz?

Cevaplarsanız çok sevineceğim. Teşekkürler
  • Arkadaşlar sanal karta 5 lira yükledim ve google play hesabıma ekledim. 2,5 lira para kesti. Sizde de böyle bişey oldu mu?? Daha önce fiziksel kartı eklemiştim para kesmemişti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk sayfalarda oluşturulan ininal karta, enpara dan eft yaptığımızda kampanya kurallarına uymadığımız için 30 tl yatırılmayacağını ı vs yazıyordu bazı arkadaşlar. Son durum nedir? anpara dan gönderim yapsak yine de kampanyadan faydalanabiliyor muyuz yoksa illa atm, ptt vs den mi yatırmak lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaRaSSS

ilk sayfalarda oluşturulan ininal karta, enpara dan eft yaptığımızda kampanya kurallarına uymadığımız için 30 tl yatırılmayacağını ı vs yazıyordu bazı arkadaşlar. Son durum nedir? anpara dan gönderim yapsak yine de kampanyadan faydalanabiliyor muyuz yoksa illa atm, ptt vs den mi yatırmak lazım?

Oluyor sıkıntı yok.

• Nasil olmuyo ya bende yaptim bekliyorum 30 tlyi sacmalik olur sonucta eft yapiyoruz alakasi yok

• berfuemre kullanıcısına yanıt
    Panik yok şampiyon, arkadaş ta oluyor yazmış

• çaylaq kullanıcısına yanıt
    Ahhahhah valla terler akti falan .ssss

• quote:

Orijinalden alıntı: vermicem

1- parama app indir üyelik işlemlerinden sonra 1 tane ininal kart oluştur (3tane açma boşuna 1 tc numarası 1 kere alıyor)
    2- kart numarasını kenarı yaz enpara.comdan 2 tl Ã?DEMELER-KREDİ KARTI Ã?DEMELERİNDEN kart numarasının tamamını yazarak gir öde
    3-uygulamaya tekrar giriş yap. hesaba girdiĞ?inde 1 tl görüceksin sıkıntı yok 1tl yi aylık ücret kestiler.
    4- temaya git 1tl baĞ?ış yap kart numaran ve cvv kodun ile sonra uygulamadan çıkış yapma telefonundan çünkü çıkış yapınca deaktif oluyor
    5-1 şubatı bekle :Dçıkan para 2 tl
    28 tl kazanmış oluyorsun

birkaç sayfayı göz gezdirdim ama cevaplarını bulamadım. bilen varsa bilgilendirirse çok sevineceğim.
    -Sanal karta yatırılacak 30 TL her türlü internet alışverişinde fiziki kart kullanır gibi harcanabiliyor mu?
    -30 TL harcadıktan sonra hesabı silip tamamen ING Bank ile ilişik kesebiliyor muyuz?

Cevaplarsanız çok sevineceğim. Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.