Şimdi Ara

[DH YÖNETİMİ BİTMİŞTİR]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
1
Favori
2.508
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    KONU İÇERİKLERİ TARAFIMCA SİLİNMİŞTİR
    SAĞLICAKLA KALIN..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 16 Mayıs 2016; 19:55:33 >

• Öncelikle yeni konun hayırlı olsun. Bu işlemin rootsuz 5.0.2 ye geçişten genel bir farkı varmıdır ?
  • AsSakallıDede kullanıcısına yanıt
    Hocam çok yanlış anlaşılmışım Şuana kadar yaptıklarınız sadece update yapmaktı, bu işlem ise root gerektiren tüm uygulamaların çalışması için gerekli olan ROOT iznini almak. Çok basit bir işlemdir, açıklamada detaylıca yazdım. ROOT yetkisi nedir bilmiyorsanız, kullanmadıysanız yapmanızı önermem.
  • Yok zaten roota girmeye niyetim hiç olmadı şu ana kadar . Buradaki amacım kuru kuruya hayırlı olsun dememekti. Yanlış soru ile girmişim konuya
  • AsSakallıDede kullanıcısına yanıt
    Halihazırda birçok konum var zaten hocam, bilen biliyor, tanıyan yanıyor beni. İyi dilekleriniz için sağolun.
  • eline sağlık +1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frobisher -- 14 Ocak 2015; 14:45:17 >
  • yöntem 1 i denedim. twrp yi kurdum. sonra logo yu da flasladım. arkasından bootloader dan recovery e girip komple yedek aldım. root öncesi. fakat telefon boot loop ta kaldı. açılmadı. tekrar stock 4.4.4 e dönerek kurtuldum. bilginize.
  • fox_doctor F kullanıcısına yanıt
    Root yaptınızda mı bootloop oldu yapmadan önce mi? Böyle bir sorunla karşılaşmadım daha önce yaşayanda olmadı. TWRP de sorun çıkmış olabilir. Philz Touch daha başarılı bu konuda.
  • root yapmadan önce oldu. twrp ve logoyu flasladıktan sonra oldu. neyse biraz daha 4.4.4 kullanırım bu vesileyle. :D
  • hangi programlar için root yapıyorsunuz. Çok önemli olup root gerektiren uygulamalar neler..

ROOT ile ses kaydı aktif oluyor mu?
  • Sadece bootloader uyarısını kaldırmak için o kısmı uyguladım sorunsuz çalıştı ancak Motorola'nin orijinal boot animasyonlu değil nexuslardaki gibi google yazısı çıkıyor. Bence Motorola'nın orijinal boot animasyonundan daha güzel ve sade. Bilgiler ve rehber için teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hazırladığım 2-3 tane motorola logosu var en kısa zamanda ekleyeveğim onlarıda deneyebilirsiniz.

Edit: Ekledim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dhretireduser -- 1 Şubat 2015; 23:01:21 >
  • s.a beyler umarım konuyla çok alakasız bir soru olmamıştır ben 5.0.2 ye yükselttim telefonu lakin mobil internet gitti nasıl düzeltebilirim?
  • three3up kullanıcısına yanıt
    OTA dan gelen güncellemeylemi yaptınız yoksa zip olarak kendiniz mi kurulum yaptınız? OTA ile yaptıysanız Wipe Data/Cache yapmayı deneyin.
  • Teşekkürler hocam ama bu google olan çok hoşuma gitti :D

• bende aynı düşüncede olduğum için onu vermiştim ama isteyen olur tabiki birçok alternatif ve hoş görünüşlü motorola simgeleri görmek isteyebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

OTA dan gelen güncellemeylemi yaptınız yoksa zip olarak kendiniz mi kurulum yaptınız? OTA ile yaptıysanız Wipe Data/Cache yapmayı deneyin.

Eyw hocam cok tesekkur ederim ama sorun o değilmiş sim1 sim2 nin hemen altında mobil veriye izinver bölümü varmış onu tikliyon hucresel veri aciliyo direk hic dusunmemistim o kadar basit olabileceğini

• quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

Resmi OTA 5.02 yüklü recovery açılmıyor, ne yapmalıyım. Telefon açılıyor.
  • .i. . kullanıcısına yanıt
    Tam olarak yazin sorunu yardimci olayim, calismiyor derken neyi kastediyorsunuz?

• recovery menüsü dolayısıyla fastboot menüsü açılmıyor. Android karnı ağrıyo resmi geliyor, sonraki ses açma ve power tuşuna basıyorum menü gelmiyor.. Bozulmuş...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.