Şimdi Ara

HTC Sense internet tarayıcısı Google Play'e geldi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• HTC Sense internet tarayıcısı Google Play'e geldi

HTC uzun süredir Sense arayüzündeki entegre uygulamaları diğer cihazları için bağımsız olarak Google Play mağazasında yayımlıyor. Bu kez sıra internet tarayıcısında. 

HTC Internet adındaki uygulama yakınlaştırma seviyesine bağlı olarak kolay gezinti için metinlerin ekrana sığdırılması, makaleleri sonra okumak için kaydetmek, yeniden elden geçirilmiş arayüz şeklinde özelliklere sahip. Sadece HTC cihazları için indirmeye sunulan tarayıcının firma Sense arayüzünü güncelledikçe bağımsız olarak güncelleneceği belirtiliyor. 

• Bir sonraki telefonum htc olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ağzımın suyu aka aka okudum, haberin sonundaki sadece HTC cihazlar için yazısını görünce hüsran :( Ama salaklık bende, adamlar rakiplerine niye tarayıcısını hediye etsin ki?

• Bugün güncelleme geldi tarayıcıya hiç bakmadım. Bakalım neler değişmiş.

• tamam da maden sadece htcler için ne diye mağazaya koyuyorsun ver otadan indirsin millet

• Amaç hava atmak. Sony uygulamaları neden mağazada? :)

• Ne hava atması arkadaşlar, sistem bağımsız güncelleme esnekliği açısından store da yayınlıyor firmalar uygulamalarını, saygılar.
  • HTC cihazlarında zaten bu tarayıcıyı sunmuyor mu? Play store a koyma nedenini anlamadım. Zaten apksi de çıkar yakında. Chrome yüklü gelen htc telefonları vardır belki. Bilmiyorum artık.

• M7de 2-3 sekme yada fazlasını açınca kapanıyor tarayıcı kendiliğinden çöküyor.ben de güncellemeyi geri aldım 10sekme de acsam hicbir şey olmuyor şuanda. Playde de belirttim umarım düzelttiler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GodisCoking

M7de 2-3 sekme yada fazlasını açınca kapanıyor tarayıcı kendiliğinden çöküyor.ben de güncellemeyi geri aldım 10sekme de acsam hicbir şey olmuyor şuanda. Playde de belirttim umarım düzelttiler.

Bende denedim 4-5 sekme flash bol olduğu siteler açtım birşey olmadı. Arka plandaki işlemler ram yük bindiriyor tarayıcı tıkanıyor olabilir.
    HTC Sense internet tarayıcısı Google Play'e geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 14 Ocak 2015; 14:36:02 >

• alemburda34 kullanıcısına yanıt
    hayır hocam imkansız çünkü whatsapp açık arkada sadece ve 600mb ram kullanımı var.Tekrar denedim şimdi veriyi de silip bu sefer daha fazla açınca oldu garip bir şekilde.tekrar aynısını yaptım düzeldi tarayıcı şuanda.Garip
  • GodisCoking kullanıcısına yanıt
    Ben htc tarayıcısını fazla kullanmıyorum sen kullanıyor musun bilmiyorum ama belkide eski çerezler bir sıkıntı yaratmış olabilir. Şimdi temiz kurulum yapınca olmuş olabilir

• Aynen hocam olabilir benim de sonradan aklıma geldi.
    Ek olarak flash player desteği sanırım kaldırılmış. Çünkü flash player seçeneği yok

• en iyisi stok android tarayıcı sı 4.4e kurmaya çalışıyorum

• htc candır
  • play store den indiremeyenler linkten indirip cihazina yukleyebilir.

http://www.apkmirror.com/apk/htc-corporation/internet-htc-sense-browser/internet-htc-sense-browser-7-0-2511222747-apk/

• G2 ile sorunsuz çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Strength of the Bear

HTC cihazlarında zaten bu tarayıcıyı sunmuyor mu? Play store a koyma nedenini anlamadım. Zaten apksi de çıkar yakında. Chrome yüklü gelen htc telefonları vardır belki. Bilmiyorum artık.

Tarayıcı güncellemelerini Google Play Storedan hızlı bir şekilde sunacaklar.

• Htc desire 816 uyumlu deyil diyor htc internet neden anlamadım

• bende de desire 610 var,yeni cihazlar oldugu icindir bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.