Şimdi Ara

Logitech H609 Bluetooth Kafa Üstü Kulaklık 194₺>70₺ (Amazon 174₺)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
3
Favori
3.012
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aldım ben Lenovo Miix2 için özellikle, aynı anda iki ios ile eşleşebiliyor. Özellikle tabletlere uygun bence, kablo ve usb ile uğraşmayıp aynı kalitede ses almak için uygun fiyat.

http://www.sanalmarketim.com/logitech-h609-bluetooth-iphone-kulaklik-scre-blue-981000382/p_37798/

Http://www.amazon.co.uk/Logitech-981-000382-Wireless-Bluetooth-Headset/dp/B005LNS7RE

İncelemesi yapılmış.
    http://shiftdelete.net/logitech-wireless-headset-incelemesi-36134

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilmiyorum alsam mıı almasam mı kulaklığım boyum çok uzun olduğu için yetmiyor ipod kulaklığım var telefonunkini kaybettim. Alsam mı arkadaşlar beni ikna edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mezarc1

Bilmiyorum alsam mıı almasam mı kulaklığım boyum çok uzun olduğu için yetmiyor ipod kulaklığım var telefonunkini kaybettim. Alsam mı arkadaşlar beni ikna edin

Telefonu veya tableti şarjdayken kullanmak için, dolaşırken taşımak zorunda kalmamak için alınmalı bence. Kablo takılması, elde cepte taşınmaması için ideal.

• Eski bir ürün sanirim amazon.com da satilmiyor bile

• Cihaz geldi, aynı anda hem Ipad hem bilgisayar bağlı şu anda. Mükemmel bir verim alıyorum bu sayede. Usb derdi olmadan kablosuz ve tabi ki Logitech kalitesi, parasını sonuna kadar hak ediyor. E tabi boşuna diğer mağazalarda 200 TL vermemişler fiyatına.

http://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-logitech-h609-981-000382-fiyati,773998.html

• smart tv ile kullanılabilir mi acaba? bluetooth var. G930 usb stick olduğu için kullanamıyoruz.

• quote:

Orijinalden alıntı: yigit+

smart tv ile kullanılabilir mi acaba? bluetooth var. G930 usb stick olduğu için kullanamıyoruz.

Bluetooth olan tüm cihazlara bağlanır, İpad İphone iPod Telefonlar bilgisayarlar, akıllı Tv'ler yani çok geniş bir kapsama alanı var.

Logitech H609 Bluetooth Kafa Üstü Kulaklık 194₺>70₺ (Amazon 174₺)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 15 Ocak 2015; 17:11:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Theologist

Cihaz geldi, aynı anda hem Ipad hem bilgisayar bağlı şu anda. Mükemmel bir verim alıyorum bu sayede. Usb derdi olmadan kablosuz ve tabi ki Logitech kalitesi, parasını sonuna kadar hak ediyor. E tabi boşuna diğer mağazalarda 200 TL vermemişler fiyatına.

http://www.akakce.com/kulaklik/en-ucuz-logitech-h609-981-000382-fiyati,773998.html

Hocam ses kalitesi ve yüksekliği nedir ? Bas, tiz çıkışı ?
    HTC one mini 2 kulaklığım var, bass ve ses kalitesi mükemmel. Bu ayarda mıdır ? Bi fikriniz var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: KenaNeoN

quote:

Cihaz geldi, aynı anda hem Ipad hem bilgisayar bağlı şu anda. Mükemmel bir verim alıyorum bu sayede. Usb derdi olmadan kablosuz ve tabi ki Logitech kalitesi, parasını sonuna kadar hak ediyor. E tabi boşuna diğer mağazalarda 200 TL vermemişler fiyatına.

HTC one mini 2 kulaklığım var, bass ve ses kalitesi mükemmel. Bu ayarda mıdır ? Bi fikriniz var mı ?

Valla benim için mükemmel ama HTC ile kıyaslama şansım yok :)

• LG 47LB670 tv ye uyumlumu acaba? Tv de bluetooth yok ama?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KenaNeoN

quote:

Valla benim için mükemmel ama HTC ile kıyaslama şansım yok :)

Ses kalitesi tatmin ediyorsa kafi aslında.
    Özellikle ses yüksekliği ve bass çıkışı önemli bnim için de.
    Fiyat çok iyi.

Ayrıca sitede şunu gördüm:http://www.sanalmarketim.com/creative-wp250-bluetooth-mikrofonlu-kulaklik/p_45883/

Logitech yerine bunu alsak daha iyi olabilir mi acaba ? Bu daha portatif ama özelliklerini bilemiyorum..

• şu kulaklıkların AA pil ile çalışanını yapsalar keşke
    1 sene sonra içindeki pilin ne olcağı belli değil.Sırf bu yüzden alamıyorum
  • Bu adam ne konusu acarsa alin arkadas

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

şu kulaklıkların AA pil ile çalışanını yapsalar keşke
    1 sene sonra içindeki pilin ne olcağı belli değil.Sırf bu yüzden alamıyorum

Garantisi iki yıl ben geçen sene aldığım h760 ı gönderiyorum bugün böylece üst model gönderiyorlar çünkü ellerinde yok artık :)
  • Kullanım süresi 5-6 saat olarak geçiyor. Bana yeterli olmaz gibi geldi. daha uzun süre kullanılabilen bi alternatif var mi arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: Figo7

Kullanım süresi 5-6 saat olarak geçiyor. Bana yeterli olmaz gibi geldi. daha uzun süre kullanılabilen bi alternatif var mi arkadaşlar?

Sürekli son seste 5 6 saat normalde, ben 11 saat sürekli açık tuttum hala bitmedi.

• bu kulaklıktan aldım. kulaklığın bas gücü çok iyi değil. mid ve tis sesleri güzel. yani rahatsız etmiyecek bir ses kalitesine sahip. bas gücü arayanlar farklı kulaklıklara baksın. ancak normal bir kulaklık kalitesi arayanlar tercih edebilir.

• Theologist kullanıcısına yanıt
    Ben eşime almak istiyorum. Yemek yaparken vs kulaklikla müzik dinlemeyi seviyor. 1-2 saatlik kullanimlarda terleme veya rahatsız etme durumu nasıl? konfor açısından da F/p olarak diğer konular kadar başarıliysa ben de bitane siparis edeceğim.

• Kulağımda olduğunu unuttum
  • Theologist kullanıcısına yanıt
    Ürünü siz satsaniz bu kadar ovemezsiniz :) madem öyle alalım bari. Siteden daha önce alışveriş yapmadım ama zaten kötü bi intibasi olsa baslikta belirten olurdu mutlaka diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.