Şimdi Ara

Forza Motorsport 6'daki Ford GT'nin Görselleri Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
        Ford ile Microsoft, Kuzey Amerika Uluslararası Otomobil Fuarında gerçekleşen organizasyonda; Ford, yeni aracı olan Ford GT'yi duyururken Microsoft da yeni oyunu olan Forza Motorsport 6'yı duyurmuştu.

Microsoft, Forza Motorsport 6 için kapak görseli yaptığı Ford GT'nin oyundaki görsellerini paylaştı. Bu görsellere aşağıdan bakabilirsiniz.

Ayrıca duyuru sonrası ortaya çıkan bilgilere göre Shelby GT350 Mustang ve F-150 Raptor gibi araçların da Forza Motorsport 6'ya dahil olacağı açıklandı.

• araba değil uçak mübarek, param olsada ben alsam :)) bu arada forza 6 ilan edildiyse e3 te Gran Tourismo 7 büyük ihtmalle tanıtılır.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • of of of bekliyoruz cr ları sana yatıracağız fm5 tede direk mclaren p1 e dalmıştım önce bundada muhtemelen buna dalacağız ilk olarak

• 60lardakı gt40 esıntısını artık uzerınde hıc tasımıyor bu serı
  • forza nin ford aski bitmiyor arkadas, inadina hicbir forzada ford kullanmiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • d3vstator'un pek bi cekincesi vardi grafikler downgrade yiyecek diye,alsin doya doya baksin bu resimlere:D.Hic suphe yokki en iyi grafikli yaris oyunu olacak!
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

d3vstator'un pek bi cekincesi vardi grafikler downgrade yiyecek diye,alsin doya doya baksin bu resimlere:D.Hic suphe yokki en iyi grafikli yaris oyunu olacak!

Fotomode akar, Vista akar diyorsun yani...

Bu arada hani video tamamiyla gercek goruntuydu? Yahu ne izlediginizden haberiniz yok, susun bari...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 14 Ocak 2015; 12:41:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzelmiş. xbox ı tercih nedeni forza motorsports zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

quote:

d3vstator'un pek bi cekincesi vardi grafikler downgrade yiyecek diye,alsin doya doya baksin bu resimlere:D.Hic suphe yokki en iyi grafikli yaris oyunu olacak!

Bu arada hani video tamamiyla gercek goruntuydu? Yahu ne izlediginizden haberiniz yok, susun bari...

Sakallı bunlara photo mode'u oyun içi diye yedirdiği için, alışıklar.O yüzden bırakalım kendi kendilerine mutlu olsunlar.
  • quote:

la bu zaten photo mode, pist görebiliyormusun, neyin grafiği :))), ne olacak oğlum sizin bu haliniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

quote:

Orijinalden alıntı: d3vstator

quote:

Sakallı bunlara photo mode'u oyun içi diye yedirdiği için, alışıklar.O yüzden bırakalım kendi kendilerine mutlu olsunlar.

Yılların tecrübesine dayanarak ciddi ciddi söylüyorum, eğer bu oyun hava şartları ve gece/gündüz döngüsü ile gelecekse kesinlikle FM5'ten daha kötü grafiklerle gelecektir, o donanımla oyuncuların beklentilerini karşılamaları çok zor...

FM5'in grafikleri malum, karşısında 1998'den beri 6 oyun çıkartmış bir firma var, bunlar 2005'te çıktılar ortaya, bakıyorum bu kadar kısa zamanda GT serisini yakalamışlar. Her sene gelen devam oyunları gibi bunlarda gittikçe daha beter yapımlar sunacaktır. Ortada bir dünya örnek var, insan biraz dinlenmeye alır seriyi. 2 yılda bir çıkartıp 1-2 milyon satacağına araya süre koyup en azından 3-4 milyon satsınlar. Gerçi GT'nin tek oyunla 16 milyon satmışlığı var, hayatta yakalayamazlar rakiplerini...

• bu resimler oyunun photo modumu yoksa fordun yeni modelinin tanıtım resimleri mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.