Şimdi Ara

XIAOMI MiBand Sıcak Fırsatlar [GÜNCEL]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.290
Cevap
65
Favori
63.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben ilk başta akıllı saat bakarken gördüm saat daha kullanışlı diye düşündüm ama bileklik hem su geçirmez hem dandik ekrana bakmak için kendinizi zorlamıyorsunuz. Ne kadar uyuduğunu, yürüdüğünü, kaç kalori yaktığını gösteriyor ayrıca çağrı gelince titreşim ile haber veriyor. Kısaca 16$ çok iyi fiyat.

GearBest - 16.3 Dolar
    Kupon Kodu:XMMB
    Link:http://m.gearbest.com/smart-watches/pp_126026.html

Banggood - 15 Dolar (Önerilir)
    Link:http://m.banggood.com/Original-Xiaomi-Miband-Bluetooth-Smart-Bracelet-For-Mobile-Phone-p-937201.html

Sanalpazar (Ürünü sepete atıp bekleyince 10 TL veriyor o şekilde sıcak olabilir) (Bu satıcıyı tavsiye etmiyorum bir adresi doğru yazmaktan aciz ve bunun yüzünden 2 gündür boşuna bekliyorum)
    Link:http://www.sanalpazar.com/Mi-Band-Bluetooth__isp38427785?malid=SP_MYDCAT_38427785

N11.com (Sallamatik ile iyi bir fırsat olabilir)
    Link:http://m.n11.com/mi-band-bluetooth-P40865367

Aplikasyon;
    Arkadaşlar tweaked olan son versiyonu şuradan indirebilirsiniz :https://app.box.com/s/oe3c1bhtb4n6rz2ctejksygws9r13zh8
    Bu arada bildirimlerde sorun yaşayanlar ayarlardan güvenlik kısmına gelsin orada bildirim izinleri tarzında bir bölüm olacak oradan uygulamaya bildirim yetkisi verin.

Ayrıca;
    iPhone kullanıcıları için bulunan tweaked de yine bildirim ayarları yok yani sadece aramalarda geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NamSalanAdam -- 24 Ocak 2015; 10:37:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bu şaomi olacak iyice
  • Fiyat iyi gibi ancak ben suan yakin durmuyorum su akilli bileklik olayina saatler bir nebze ama bilekliklerin yararindan cok zarari olucak bluetooth surekli acik kalicak zaten sarj dayanmiyor birde bluetoothu acik birakmak

Edit: Vay be bunu yazdigimi unutmusum, dun siparis verdim bugun kargoya verildi Mi Band'im

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-48562487 -- 2 Mayıs 2015; 18:01:17 >
  • Fiyat sıcak değil,normal fiyatı buymuş zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michu

Fiyat sıcak değil,normal fiyatı buymuş zaten.

Hocam bunların en ucuzu 21 dolar civarı. Bu ürünün çok çakması var bu fiyata hem orjinal hem ucuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kefelon

Fiyat iyi gibi ancak ben suan yakin durmuyorum su akilli bileklik olayina saatler bir nebze ama bilekliklerin yararindan cok zarari olucak bluetooth surekli acik kalicak zaten sarj dayanmiyor birde bluetoothu acik birakmak

Hocam saat ve bileklik aynı teknolojiyi kullanıyor hem bt hep açık kalmayacak sadece senkronizasyon için akşam bir kere açsan yeter.

• fitbit gibi bişey mi bu
    fitbitin çin versiyonu gibi fiyat uygun ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamSalanAdam

quote:

Fiyat iyi gibi ancak ben suan yakin durmuyorum su akilli bileklik olayina saatler bir nebze ama bilekliklerin yararindan cok zarari olucak bluetooth surekli acik kalicak zaten sarj dayanmiyor birde bluetoothu acik birakmak

Hocam saat ve bileklik aynı teknolojiyi kullanıyor hem bt hep açık kalmayacak sadece senkronizasyon için akşam bir kere açsan yeter.

Yok hocam saatte en azindan ekrani acmak zorunda degilsin biraz daha yarari oluyor. Bluetotth surekli acik olmazsa gelen aramada nasil titriycekki bileklik hocam ? Surekli acik durmasi lazim, bence yanlis biliyosunuz

• Bekleme süresi 30 gün diyor

• sadece alarm için aynı bu şekilde bir saat arıyordum.

acaba alarm için kullanılır mı?
    ya da bildiğiniz titreşimli bir saat var mı?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: NamSalanAdam

quote:

Yok hocam saatte en azindan ekrani acmak zorunda degilsin biraz daha yarari oluyor. Bluetotth surekli acik olmazsa gelen aramada nasil titriycekki bileklik hocam ? Surekli acik durmasi lazim, bence yanlis biliyosunuz

Hocam normalde bilekliklerde titreşim olmaz o bu bileklikte bonus gibi bir şey. Bt benim şarjımı etkilemiyor Z3C kullanıyorum. Bt açmaz iseniz hiçbir şey kaybetmezsiniz yani. Ayrıca akıllı saatte de bt hep açık oluyor ekranı açıp açmamak cihazın pilini etkiler.

• Saat özelliği varmı zannetmiyorum ama

• quote:

Orijinalden alıntı: quentin

fitbit gibi bişey mi bu
    fitbitin çin versiyonu gibi fiyat uygun ama

Evet fitbit in hemen hemen aynısı

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

sadece alarm için aynı bu şekilde bir saat arıyordum.

acaba alarm için kullanılır mı?
    ya da bildiğiniz titreşimli bir saat var mı?

Alarm için kullanılıyor benim de almak istememin en büyük nedeni bu

• Bu arada cihazda bluetooth le (low energy) teknolojisi varmış bu da şarj ömrünü uzatır

• quote:

Orijinalden alıntı: snomask

Bekleme süresi 30 gün diyor

ben telefonun batarya süresinden bahsediyorum
  • ayrıca sanırım bileklikten konuşamıyorsunuz. reminder call diyo çünkü

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ios desteklemiyor aklinizda bulunsun. Almayi dusunebilirdim

Edit: Ios7 ile uyumluymus. Gearbest sitesinde ios ile uyumsuz yakin zamanda cikar yazmislar onu gorunce forumu da bilgilendireyim dedim yanlis olmus kusura bakmayin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wirm -- 13 Ocak 2015; 21:12:35 >
  • Sadece miui da calisiyor diye biliyorum. Baska android telefonda calismayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cydonianknight

ayrıca sanırım bileklikten konuşamıyorsunuz. reminder call diyo çünkü

Arayan veya mesaj atan olursa titreşim ve ledle uyarıyor, bu saatte işe yarayacak çok temel özelliklervar, abudik gubidik smartwatch alacağınıza bunu alın daha iyi, isteyeceğinizin ne azını veriyor ne fazlasını.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.