Şimdi Ara

XIAOMI MiBand Sıcak Fırsatlar [GÜNCEL] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.289
Cevap
65
Favori
63.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Birde saat özelliği olsaydı düşünmeden alırdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gorkem2626 kullanıcısına yanıt
    iOS versiyonu mevcut hocam

Xiaomi Mi band iOS
  • Hocam onceki mesajlarimda belirtmistim adres problemini isterseniz bir bakin.

• Kilit olayi bildigim kadariyla sadece xiaomi telefonda oluyor.

• forestgump03 F kullanıcısına yanıt
    Saolun hocam genede bilgilendirdiğiniz için bende sizin yaptığınız gibi yapmıştım

Sadece kendi telefonlarıyla uyumlu olması kötü olmuş :(

Umarım bu bilekliği destekleyen farklı uygulamalarda en azından bu özellik vardır çünkü çok kullanışlı olur en azından benim için
  • Bende bu ürünü almak için geçen hafta bakınmıştım. Chinebuye'da 25 $ civarıydı sanırım. (Xiamoi powerbank'ı yazın oradan alıp orijinal çıkınca ilk oraya bakmıştım.) Ürün orjinaldir umarım.
  • Acaba gelen aramalardan anlık olarak haberdar edebiliyor mu, yoksa illa 20 saniye beklemek zorunda mıyız?
    Edit: Bir de mesela alarmı kurduk ve telefonu kapattık yani bluetooth bağlantısı gitti. Alarm özelliği çalışmaya devam ediyor mu yoksa telefonun açık olması mı gerekli?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 28772 -- 14 Ocak 2015; 20:56:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: halemo_96

Acaba gelen aramalardan anlık olarak haberdar edebiliyor mu, yoksa illa 20 saniye beklemek zorunda mıyız?
    Edit: Bir de mesela alarmı kurduk ve telefonu kapattık yani bluetooth bağlantısı gitti. Alarm özelliği çalışmaya devam ediyor mu yoksa telefonun açık olması mı gerekli?

minimum 3sn beklemek zorundayız. alarm özelliği bluetooth u kapatsan bile çalışmaya devam ediyor.
    Kaynak:http://www.webtekno.com/giyilebilirteknoloji/xiaomi-miband-incelemesi-h4254.html

• Pc sekronu için bi yazılım yok mu ?
  • Arkadaşım O Eli Bi İndir! kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
  • arkadaşlar ios versiyonunu almayı planlıyorum .Sizce değer mi ?
    şarjı ne kadar gider ?
  • Arada kaldım kullanıcılardan bir kac youm gelirse almayı dusunuyorum

• flowerhorn kullanıcısına yanıt
    Sarji 30 gun gidiyor. Diger paylastiginiz saat ise markasi belli degil yazilimsal destek var mi yok mu sıkıntısı olabilir. Xiaomi en azindan kendini kanitlamis bir marka.

• Alinmali midir yorumlar lutfen whatsapp sms bildirimi falan aliniyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhequel

Arada kaldım kullanıcılardan bir kac youm gelirse almayı dusunuyorum

bende 1 saat once bu konuyu gordum.Almayı dusunuyordum ama nabız ölçeri , saat işlevi falan olmadıgı için almayacagım heralde
  • Arkadaşlar iphone 6 plus la çalışır mi? ios 8.1.2.

Net bilgi veren olursa alacağım.

• betakors4n B kullanıcısına yanıt
    Anladığım kadarıyla google play'deki uygulama üzerinden whatsapp desteği yok ama bazı kullanıcıların modifiye ettikleri uygulamada whatsapp bildirimleri geliyormuş.
    Bu arada bilekliği almamak için kendimi zor tutuyorum. Kargonun geç gelme olasılığı nedense aklımı karıştırıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamSalanAdam

Arkadaşlar ben ilk başta akıllı saat bakarken gördüm saat daha kullanışlı diye düşündüm ama bileklik hem su geçirmez hem dandik ekrana bakmak için kendinizi zorlamıyorsunuz. Ne kadar uyuduğunu, yürüdüğünü, kaç kalori yaktığını gösteriyor ayrıca çağrı gelince titreşim ile haber veriyor. Kısaca 16$ çok iyi fiyat.

Kupon Kodu:XMMB
    Link:http://m.gearbest.com/smart-watches/pp_126026.html

Ne kadar uyuduğunu ve yürüdüğünü bu bilekligin olctugunu söylemişsiniz. Bunun için akıllı telefon olması lazım. Kafam iyice karıştı. Biraz açabilir mısınız olayı?

• Avea nın bilekliği bundan daha iyi değil mi?

http://www.aveaintouch4.com/#smartband

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vindobona -- 14 Ocak 2015; 22:54:20 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.