Şimdi Ara

XIAOMI MiBand Sıcak Fırsatlar [GÜNCEL] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.290
Cevap
65
Favori
63.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djtheclam

http://www.gearbest.com/sports-led-watches/pp_33686.html
    Bu ürün nasıldır arkadaşlar?

Bu ürün gerçekten süper ben bir eksiğini bulamadım varmı bir kusurunu bulan bu ürünün?
  • srabonn S kullanıcısına yanıt
    Bu üründe güzelmiş aslında, saat de var.ama eksiklik olarak; Şarj bekleme süresi 36 saat, iphone senkron çalışmıyor,pc ile senkron çalışmıyor,bir de titreşimle uynadırma yok sanırım.
    Fiyat uygun ve kargo bedava diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vibrant

Bu üründe güzelmiş aslında, saat de var.ama eksiklik olarak; Şarj bekleme süresi 36 saat, iphone senkron çalışmıyor,pc ile senkron çalışmıyor,bir de titreşimle uynadırma yok sanırım.
    Fiyat uygun ve kargo bedava diyor.

http://www.amazon.com/Walsontop-Anti-Theft-Passometer-WristWatch-Smartphones/dp/B00MFR39HW

Amazon'daki yorumlar hep olumsuz ve verdiğiniz link'teki ürün amazon fiyatının yarısına satılıyor bir de büyük ihtimal sahte ürün,demem o dur ki almayın.

Saat yoksa alınmaz denmesi saçma bunda saat olması kötü olurdu bence neden derseniz ucuz bir ürün olduğu için,üzerine koydukları saatin görüntüsü de dandik olacaktır eskiden kullandığımız ışıklı saatler gibi,onu koluna takıp kim gezer ki?

Böyle ne olduğu belirsiz dikkat çekmeyen bir ürün daha iyi.

Konuyu açan arkadaşın verdiği link'teki ürünün işlevi belli,o daha alınası,diğerleri gereksiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantius -- 14 Ocak 2015; 10:24:39 >

• Her şeyin akıllısını çıkarır oldular.
  • ya 3 led yerine dot matrix led koysunlar 20 tane saatide göstersin arada gaz da versin nike ın falan ürünlerini dağıtır o zaman.
  • Alirsam sadece su uyku bide cagri gelsiginse titeeme olayi yuzunden alicam ve eve gecince buyuk ihtimalle alicam.

• Tesekkurler, bir adet aldim.
  • teşekkürler link için, spariş verdim bakalım. Tracking number olayına girmedim umarım sorun olmaz, gear'dan ilk sparişim.
  • Windows Phone,da çalışır mı bu beyler?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone için şöyle bir bilgi gözüme çarptı.

Unofficial translation. Jailbroken iPhone required. Added iPhone 6/6+ screen resolution support.
  • bu daha güzel gibi geldi bana kullanıcı yorumlarıda iyi

http://www.gearbest.com/sports-led-watches/pp_33686.html?currency=USD&gclid=COrg_I-nk8MCFebLtAod6gcAag

ayrıca

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_69361.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drekt_pitt -- 14 Ocak 2015; 12:56:18 >

• Alıp almamak arasında kaldım böyle şiddetli olarak tavsiye eden var mı?
  • Bende 1 tane sipariş verdim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldım bir tane bakalım nasıl birşey
  • quote:

Orijinalden alıntı: grimser

Windows Phone,da çalışır mı bu beyler?

Bende merak ediyorum çalışıyor mu?

Sanırım çalışmıyor

• pebble akıllı saatim kolumda ve hiç ihtiyacım yok iken 1 tane de akıllı bileklik ben aldım. sıcak fırsatlar yaktı gene beni.. light sleep dedikleri tarzda bir uykum var sırf uykumla ilgili birşeyler öğrenmek için aldım. umarım iphone da çalışır.
  • arkadaşlar ödeme kısmına geldiğimde REQUEST 20377021, VALUE burada adresim yazıyor OF FIELD ORDER.STREET IS TOO LONG (MAX LENGTH: 50) böyle bi uyarı çıkıyor anlamadım yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meraxes

arkadaşlar ödeme kısmına geldiğimde REQUEST 20377021, VALUE burada adresim yazıyor OF FIELD ORDER.STREET IS TOO LONG (MAX LENGTH: 50) böyle bi uyarı çıkıyor anlamadım yardım ederseniz sevinirim

50 karakterden uzun olmicakmış adres
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.