Şimdi Ara

XIAOMI MiBand Sıcak Fırsatlar [GÜNCEL] (31. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.289
Cevap
65
Favori
63.120
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayırlı olsun hocam kaç. günde geldi nereden almıştınız...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sempiternal

Yurtdışı taahhütlü gönderiler varış ülkesi sınırlarına girdikten sonra, bu ülkelerin sisteme bilgi girişi yapmaları halinde web sitelerinden takip edilebilmektedir. Aşağıdaki listeden ülke seçimi yapılarak ilgili posta idaresine ait kayıtlı gönderi takip sayfasına ulaşılabilmektedir. Listemize, karşılıklı posta yoğunluğu yaşanan ve web sayfalarında "yurtdışı gönderi sorgulama" sayfası olan posta idareleri eklenmiştir.

PTT durumu bu şeklide değişmiş, hayırdır inşallah.

https://www.turkiye.gov.tr/ptt-gonderi-takip
    burayı kullanın sitede sıkıntı var sanırım.

• Bu titreşim beni uyandırmıyor arkadaşlar, yok mu yolu çaresi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadaş şunun üstüne bir kaç led koyup bir de saat göstereceklerdi hepsi bu.

yok mu bu fiyatlara saatlisi bu bandın. normal smart watch tarzında var ama bu tarzda yok göze batan güzel bir şey.

çok sürmez xiaomi band 2 çıkar. saatli olarak bence.

edit: banggood da 38 dolar olarak görünüyor. alacakken vazgeçtim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gnell -- 28 Ocak 2015; 0:17:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gnell

ya arkadaş şunun üstüne bir kaç led koyup bir de saat göstereceklerdi hepsi bu.

yok mu bu fiyatlara saatlisi bu bandın. normal smart watch tarzında var ama bu tarzda yok göze batan güzel bir şey.

çok sürmez xiaomi band 2 çıkar. saatli olarak bence.

edit: banggood da 38 dolar olarak görünüyor. alacakken vazgeçtim.

2 tane eklemiş olabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18 ocakta sipariş vermiştim ürün biraz önce geldi.
     XIAOMI MiBand Sıcak Fırsatlar [GÜNCEL]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levoski -- 28 Ocak 2015; 10:30:57 >
  • ya arkadaslar 3 hafta oldu benim hala gelmedi nasil takip edicem nasil yapicam ben bunu

• Gearbestten alan arkadaslar gelen var mi? Singpostta trye kargolandi diyor sonrasi yok

• gnell G kullanıcısına yanıt
    Fitbit charge var ancak o da 129 dolar.
  • Wirm kullanıcısına yanıt
    Ürün bu sabah geldi. iphone 5 ile sorunsuz eşleşti. Çağrı geldiğinde led ışık ve titreşim ile uyarıyor. Son olarak silikon kısım hissiyat olarak beklediğimden daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi levoski -- 28 Ocak 2015; 11:10:51 >
  • Benim gearbest den aldığım dağıtıma çıkmış sonunda geliyor

• Nabız ölçüyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamSalanAdam

Benim gearbest den aldığım dağıtıma çıkmış sonunda geliyor

Hocam kaç gün içerisinde bu aşamaya geldi ?

• quote:

SINGAPORE (Yurt Disi)/- - 22/01/2015 12:17:00 The item was forwarded to the destination country (Otb)
    SINGAPORE (Yurt Disi)/- - 27/01/2015 13:57:56 Receive item at office of exchange (Inb)
    İSTANBUL(AVR)/BAKIRKÖY İST.ULUSLARARASI PİM 27/01/2015 20:55:24 Torbaya Eklendi
    İSTANBUL(AVR)/BAKIRKÖY İST.ULUSLARARASI PİM 27/01/2015 21:34:57 Posta Teslim Bordrosuna Kaydedildi
    İSTANBUL(AVR)/BAKIRKÖY İST.ULUSLARARASI PİM 27/01/2015 21:55:56 İSTANBUL AVPİM Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti.
    İSTANBUL(AVR)/ZEYTİNBURNU İSTANBUL AVPİM 28/01/2015 00:52:29 Posta Teslim Bordrosu Mübadele Servisine Geldi
    İSTANBUL(AVR)/ZEYTİNBURNU İSTANBUL AVPİM 28/01/2015 06:09:15 Posta Teslim Bordrosuna Kaydedildi
    İSTANBUL(AVR)/ZEYTİNBURNU İSTANBUL AVPİM 28/01/2015 06:58:16 İSTANBUL AVPİM Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti.

Benim durum bu, siz ayın kaçında almıştınız? Ben 14 ocak'ta aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: quzman

quote:

Hocam kaç gün içerisinde bu aşamaya geldi ?

16 sında kargolandı 22 sinde sısteme girildi

• quote:

Nereden takip ediyorsunuz? Ben hicbir takip bilgisi goremiyorum suan nedense Merak ettim kayboldu galiba gearbestte tracking not found diyor

• Wirm kullanıcısına yanıt
    Takipli postalariniz icin

https://www.turkiye.gov.tr/ptt-gonderi-takip

• quote:

Orijinalden alıntı: levoski

Ürün bu sabah geldi. iphone 5 ile sorunsuz eşleşti. Çağrı geldiğinde led ışık ve titreşim ile uyarıyor. Son olarak silikon kısım hissiyat olarak beklediğimden daha iyi.

Nerden aldınız ürünü ? Ne kadara mal oldu ?
    Sanırım İstanbuldasınız. 10 gün gayet iyi süre.
  • önceki sayfalarda verdiğim başka bir ürünün takibi imiş..
    benim ürün de alttaki gibi, bugun ptt den bana bişey gelmemiş sanırım yarın getirilir..

SINGAPORE (Yurt Disi)/- - 22/01/2015 12:17:00 The item was forwarded to the destination country (Otb)
    SINGAPORE (Yurt Disi)/- - 27/01/2015 13:57:58 Receive item at office of exchange (Inb)
    İSTANBUL(AVR)/BAKIRKÖY İST.ULUSLARARASI PİM 27/01/2015 21:54:09 Torbaya Eklendi
    İSTANBUL(AVR)/BAKIRKÖY İST.ULUSLARARASI PİM 27/01/2015 21:59:58 Posta Teslim Bordrosuna Kaydedildi
    İSTANBUL(AND)/ÜSKÜDAR 150.YIL AYPİM 28/01/2015 00:54:49 Posta Teslim Bordrosuna Kaydedildi
    İSTANBUL(AND)/ÜSKÜDAR 150.YIL AYPİM 28/01/2015 06:39:54 Posta Teslim Bordrosuna Kaydedildi
    İSTANBUL(AND)/ÜSKÜDAR 150.YIL AYPİM 28/01/2015 06:59:46 KADIKÖY POSTA DAĞITIM Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti.
    İSTANBUL(AND)/KADIKÖY KADIKÖY POSTA DAĞITIM 28/01/2015 08:36:27 Alıcı Merkez Torbayı Açtı
    İSTANBUL(AND)/ KADIKÖY DAĞITIM MÜDÜRLÜĞÜ 28/01/2015 10:15:31 DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI

• İzmir deyim. Gearbest ten aldım 27 ocakta İstanbul'a gelmiş , bugün de ürün elime ulaştı.

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.