Şimdi Ara

XIAOMI MiBand Sıcak Fırsatlar [GÜNCEL] (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.289
Cevap
65
Favori
63.115
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

Beyler son olarak,

Ben bunun alarmını kurdum fakat 4 kere falan titreyip duruyor, beni uyandıramaz gibi geliyor. Ne düşünüyorsunuz?

Sadece 4 kere mi titriyor alarmda? Herhangi bir müdahale edilmiyor mu daha fazla titremesi için?
  • alıpla almamak arasında gidip geliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CeLL-MaN

quote:

Beyler son olarak,

Ben bunun alarmını kurdum fakat 4 kere falan titreyip duruyor, beni uyandıramaz gibi geliyor. Ne düşünüyorsunuz?

Sadece 4 kere mi titriyor alarmda? Herhangi bir müdahale edilmiyor mu daha fazla titremesi için?

3 kere titriyor. Tweaked versiyonları yoklamak lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NamSalanAdam

quote:

quote:

Beyler son olarak,

3 kere titriyor. Tweaked versiyonları yoklamak lazım

Bende sırf bu alarm olayı için almayı düşünüyordum ama durum böyleyse pek bir anlamı yok benim için. .

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. . .

• quote:

Orijinalden alıntı: cemturk

quote:

Orijinalden alıntı: ordoabchao

merhaba bende iphone4 ios 7.1 var çalıştıramadım. bluetooth 4.0 olması gerekiyor cihazın. fakat iphone 4 te bluetooth 2.1 kullanılıyor. bu nedenle tanıtamadığımı düşünüyorum. internette herhangi bir çözümden bahsetmiyor. iphone 4s ile sorunsuz çalıştığını duydum.

yapma ya tüm moralim gitti alacaktım pazartesi:( ya çok saçma değilmi bluetoth 4 ise geçmiş ürünleri yavaş da olsa desteklemesi lazım... böyle saçma iş görmedim..ozaman bluetoth 4.00 olan telefon diğer telefonlardan resim müzik vs de almaması lazım, mantık olarak çok saçma geldi şimdi hiyerarşi olması lazım. hor görüyolar bizim bluetoth 2.1 i :( iphone 4s de malesef dediğiniz gibi bluetoth 4 var :(

edit: bu arada cevap için sağol hocam

size katılıyorum bluetooth chipinin önceki versiyonları destekliyor olması gerek. biraz araştıma yaptım chip üreticisi broadcom'mus. broadcom 2.1 chipinin sayfasında gelecek model desteğinden bahsediyor fakat anladığım kadarı ile broadcom'un 4.0 desteği için chip firmware'inde güncelleme yapması gerekiyormuş ve bununla ilgili henüz bir çalışam gözükmüyo :(

aşağıdaki linkte konu tartışımış

http://www.ilounge.com/index.php/articles/comments/bluetooth-4.0-support-and-iphone-4/

kıl müşteri olarak broadcom'a mail attım bakalım ne diyecekler

• Benim kargoda hareketlenme olmuş. Standart posta ile 15 inde almıştım ancak yola çıkmış.

23-01-2015 11:07 The item is on transport to the country of destination TURKEY
    23-01-2015 02:32 The item is at the PostNL sorting center
    19-01-2015 04:54 The item is pre-adviced

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulex -- 24 Ocak 2015; 20:08:52 >
  • Sonunda sanalpazarda günlük ve anlık indirim yakaladım 45tl gelmiş oldu yurt dışı sitelerindede 41 tl geliyordu.

Soran arkadaşlara üyeliğim yeni açılmıştı ürünü izlemeye ve takipe aldım 1 gün önce ertesi gün mail geldi günlük 10tl indirim. Giriş yaparken sanalpazara farklı bir pcden girdim anlık indirimde çıktı sonra mailden günlük indirimi aktif ettim ve siparişi geçtim arkadaşlar.
  • Benim kargo da hareketlenmiş ama arada bi gariplik var 11 adımda malezyaya ışınlanmış ürün:P

1 22/12/2014 09:46:00 Gonderi musteriden alinmistir Receive item from customer (Otb) - - MALAYSIA (Yurt Disi)
    2 22/12/2014 11:38:00 Gonderi yurt disina sevk edildi (Giden) The item was forwarded to the destination country (Otb) - - MALAYSIA (Yurt Disi)
    3 26/12/2014 07:47:24 Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Inb) - - MALAYSIA (Yurt Disi)
    4 26/12/2014 21:44:09 PTT İşyerine Girdi Torbaya Eklendi İST.ULUSLARARASI PİM BAKIRKÖY İSTANBUL(AVR)
    5 26/12/2014 21:51:04 Posta Teslim Bordrosuna Kaydedildi İST.ULUSLARARASI PİM BAKIRKÖY İSTANBUL(AVR)
    6 26/12/2014 23:49:32 Posta Teslim Bordrosuna Kaydedildi 150.YIL AYPİM ÜSKÜDAR İSTANBUL(AND)
    7 27/12/2014 05:55:46 Posta Teslim Bordrosuna Kaydedildi 150.YIL AYPİM ÜSKÜDAR İSTANBUL(AND)
    8 27/12/2014 06:56:23 PTT İşyerinden Çıktı 150.YIL AYPİM Merkezine Sevk İşlemi Gerçekleşti. 150.YIL AYPİM ÜSKÜDAR İSTANBUL(AND)
    9 27/12/2014 08:44:57 PTT İşyerine Girdi Alıcı Merkez Torbayı Açtı KADIKÖY POSTA DAĞITIM KADIKÖY İSTANBUL(AND)
    10 27/12/2014 09:04:59 DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI KADIKÖY DAĞITIM MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL(AND)
    11 29/12/2014 00:00:00 Gonderi teslim edildi (Gelen) Deliver item (Inb) - - MALAYSIA (Yurt Disi)
    12 31/12/2014 13:36:26 MUHATABA BiZZAT TESLiM KADIKÖY DAĞITIM MÜDÜRLÜĞÜ İSTANBUL(AND)

• quote:

quote:

Beyler son olarak,

yanıt bekleniyor ... !!!
  • truckerdriver kullanıcısına yanıt
    evet sadece 4 defa titriyor
    titreme sayısının uygulamayla değiştirlme imkanı şimdilik yok
    belki ilerde güncellemeler ile yada geliştiricilerin yapacağı uygulamalar ile bu sayı arttırılabilir
  • pandemi P kullanıcısına yanıt
    programı editleyen adama forumda yazdım. cevap verirse haber ederim.
  • Bir sipariste biz gecelim bakalım sanalpazardan.

• Selamlar arkadaslar. Fitbit ve jawbone da olan, en uygun zamanda uyandirma ozelligi varmi.

• Bende sanalpazardan günlük indirim ile 55 TL'ye sipariş verdim. Umarım üründen memnun kalırım.
  • Ben bunun alarmını kurdum fakat 4 kere falan titreyip duruyor, beni uyandıramaz gibi geliyor. Ne düşünüyorsunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marcelor

programı editleyen adama forumda yazdım. cevap verirse haber ederim.

Hocam birde bende 2 kere dokununca o bildirim ışıkları yanmıyor. Normal mi? yoksa yanması mı lazım?

Edit: Şimdi denedim, alarm 10 dakikada 1 kere tekrar titriyor eğer uyanmazsanız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 25 Ocak 2015; 13:34:33 >
  • Titreşim ile uyanan var mı arkadaşlar?
  • ismai1 kullanıcısına yanıt
    izlemeye al tamamda takibe al butonunu bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakancan44

izlemeye al tamamda takibe al butonunu bulamadım

yanlış yazmisim hocam izlemye alin ve sepete ekleyin yeterli

• ben 2 3 hafta önce sipariş vermiştim swisspost ile gönderilmiş tracking details var altında numara falan yazıyor nasıl takip edebilirim nerede olduğunu ?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.