Şimdi Ara

OynuYorum: Rollers of the Realm

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • OynuYorum'da konuğumuz Rollers of the Realm.

• Bu neki ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aceleniz mi vardı Beril Hanım ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • ilgin ama sarmadi beni :)

• İnceleme gayet güzel olmuş Beril hanım teşekkürler lakin bir noktada eleştirim var; ortaçağ yerine sürekli medieval demenize bir anlam veremedim doğrusu.

• sesi kapatıp, sessiz bir gameplay izledim. Her zamanki gibi! Gayet başarılı bir inceleme olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayansame -- 13 Ocak 2015; 18:13:31 >
  • Şu güzel dilimize yabancı kelimeler katmaktan insanlar ne zevk alıyor bir türlü anlayamadım gitti. Medieval? İngilizce dilini herkes biliyor zaten bunu bastıra bastıra belirtmek aşırı derecede komik geldi. Burası Türk oyun sitesiyse en başta editörlerin Türkçe konuşmasını beklerim ben ama nerde, anca batı özentiliği yapılsın. Kırk yılın başı bir BSC videosu izleyeyim dedim yine hevesim baltalandı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alondate

Şu güzel dilimize yabancı kelimeler katmaktan insanlar ne zevk alıyor bir türlü anlayamadım gitti. Medieval? İngilizce dilini herkes biliyor zaten bunu bastıra bastıra belirtmek aşırı derecede komik geldi. Burası Türk oyun sitesiyse en başta editörlerin Türkçe konuşmasını beklerim ben ama nerde, anca batı özentiliği yapılsın. Kırk yılın başı bir BSC videosu izleyeyim dedim yine hevesim baltalandı.

katılıyorum

• test amaçlı yorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 13 Ocak 2015; 20:25:35 >
  • Özentilik değil ancak ağız alışkanlığı diyebiliriz, o yüzden "Medieval" kullanımı konusunda oldukça haklısınız, ben de izleyince kendimden rahatsız oldum ^^ Daha dikkat edeceğim. Teşekkürler yorumlarınız için n.n

~ Beril

• Türkçe gibi temel derslerin önemini bu videoda görebiliyoruz :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.